Skocz do zawartości

Wasze Sugestie, Zmiany, Usprawnienia serwisu...


miriam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mam kolejny pomysł :)

 

zrobienie CUT-a jako nagroda za reputacje to całkiem dobry pomysł ale możnaby iść krok dalej i rozwinąć listę nagród :)

 

np. za jakieś małe ilości pkt dodatkowy rząd w sygnaturce

w standardzie niech będzie tylko 1 a max 3

 

np przy 150 pkt możliwość dodania animowanego avatara i zwiększony wielkośc pliku teraz jest chyba coś koło 8.8 to niech będzie całe rozpustne 10 :D

 

np. przy 200-250 możliwość zmiany nicku, jak ktoś ma jakiś głupawy to może mu zależeć, ja nie mam takiego problemu ale ktoś może mieć :D

 

i inne takie głupotki i gdzieś to zawiesić tam żeby kazdy widział i wiedział co i jak

to powinno trochę zmobilizować ludzi żądnych migających avatarówi dużych pospisów do działania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już całkiem dziwny pomysł :p

 

Nie przesadzajmy z tymi animowanymi avatarami. Tak samo z liniami sygnaturki. Kto będzie tego pilnował.

Zmiana nicków prowadzi tylko do zamętów, bo nie wiadomo kto jest kto. Co to za forum by było, gdyby ludzie sobie codziennie niki zmieniali... ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana nicka jest obecnie możliwa - raz. wystarczy dobrze pomyśleć przed zmianą nicka, żeby potem nie żałować. więc jeśli zastanawiasz się nad zmianą nicka z Heros1988 na DużaZmiotka1991 to pomyśl dwa razy czy ma to sens :]

 

dodatkowa linijka na sygnaturki? co ci po jednej dodatkowej linijce? a pomysł wstawienia więcej niż jednej dodatkowej linijki sygnaturki nie przejdzie. nie róbmy z tego forum czegoś na wzór forów o dodzie czy o cukierkach eklerkach.

 

co do pilnowania np żeby nie było animowanych avatarów to można zablokować używanie gifów jpegi się nie animują :)

 

ale jpegi więcej ważą co zabije nam servery:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum.kom-net jest możliwość zminy nicka i jakoś zamętu nie ma

 

ale nie jesteśmy na forum.kom.-net, jak chcesz miec taka możliwosc oraz animowane avatary i mrygające nicki zmien board.

 

Max3d to nie cyrk.

 

Doceń obecne ustępstwa i nie wydziwiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział MOYB, który chociaż sam nik zmienił to przed zmianą nie pomyślał:)

 

OT : Hindus, Tweety, coś dawno blogów nie updatowaliście:)

 

Nie czepiaj sie - pomyslałem, i nie żałuje, zresztą każdy ma prawo zmiany, masowo userzy zmieniają nicki, ale raz na pół roku a nie żeby dac im mozliwosc takiej zmiany od tak kiedy im pasuje.

 

OT : Narazie nie updatuje bo nikt tam nie zagląda - ponadto całosc będzie zmieniona więc narazie nic nie wrzucam.

 

Jeszcze cos Bigus ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empeck - na forum łatwo przegapić szczegulnie gdy się zadko na nim bywa. Lista wiadoości pm to inna para kaloszy na dodatek od modow oczekiwal bym nieco wiecej niz od zwyklego uzytkownika.

Kwestia wyjaśniona wiec mozecie pomijac ten watek.

 

Ps. Empeck wyslij mi na pm o co chodzilo.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość mnie pewnie wyśmieje. Ale czy wzorem CUT (od ilości punktów reputacji) da się stworzyć dział Hardware otwarty dla osób z jakąś większą ilością punktów rep? W granicach rozsądku oczywiście.

Coraz częściej widać ludzi, którzy się rejestrują, aby zapytać tylko o sprzęt, czy konfiguracja za ileś tam kasy będzie działać itp. Czasem widać po takich postach, że ktoś ewidentnie przegina. Ile może być tematów w stylu: "Zakup sprzętu-prośba"? Do tego od tzw jednopostowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość mnie pewnie wyśmieje. Ale czy wzorem CUT (od ilości punktów reputacji) da się stworzyć dział Hardware otwarty dla osób z jakąś większą ilością punktów rep? W granicach rozsądku oczywiście.

Coraz częściej widać ludzi, którzy się rejestrują, aby zapytać tylko o sprzęt, czy konfiguracja za ileś tam kasy będzie działać itp. Czasem widać po takich postach, że ktoś ewidentnie przegina. Ile może być tematów w stylu: "Zakup sprzętu-prośba"? Do tego od tzw jednopostowców.

 

Popieram wszystkimi kończynami - minimum 50 postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuje sie pod kolegami albo poprostu moderowac pierwsze 20 postow i to by wystarczylo :)

Moderowanie dwóch, trzech pierwszych postów byłoby dobrym pomysłem.

Nie trzebaby wtedy zamykać Wolnych Dyskusji oraz Hardware, a przy tym uniknęlibyśmy mnóstwa niepotrzebnych wątków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHCEMY ZMIANY NICKOW!!!!!

 

 

nie no, zartuje. Ale przypomnial mi sie pomysl sprzed lat. Fajnie bylo jak usery mieli thumbnaile w sygnaturkach do swoich prac. Wiem ze to zabija server ale tez mozna te obrazki hostowac na photobcket czy cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie bylo jak usery mieli thumbnaile w sygnaturkach do swoich prac. Wiem ze to zabija server ale tez mozna te obrazki hostowac na photobcket czy cos...

 

Jestem przeciw. Mam w tej chwili dość wolne łącze, i denerwuję się za każdym razem jak na jakiejś stronie jest większa ilość obrazków. Jak chce się zobaczyć prace jakiegoś użytkownika, klika się na profil i szuka jego wątków. Takie thumbnaile w sygnaturze by spowolniały całość, i forum by straciło na wyglądzie (wystarczy że się pojawiają wątki "mój pierwszy model", po co to jeszcze w sygnatury pakować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciw. Mam w tej chwili dość wolne łącze, i denerwuję się za każdym razem jak na jakiejś stronie jest większa ilość obrazków. Jak chce się zobaczyć prace jakiegoś użytkownika, klika się na profil i szuka jego wątków. Takie thumbnaile w sygnaturze by spowolniały całość, i forum by straciło na wyglądzie (wystarczy że się pojawiają wątki "mój pierwszy model", po co to jeszcze w sygnatury pakować)

 

święta racja :)

 

illy: nie prowokuj :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciw. Mam w tej chwili dość wolne łącze, i denerwuję się za każdym razem jak na jakiejś stronie jest większa ilość obrazków. Jak chce się zobaczyć prace jakiegoś użytkownika, klika się na profil i szuka jego wątków. Takie thumbnaile w sygnaturze by spowolniały całość, i forum by straciło na wyglądzie (wystarczy że się pojawiają wątki "mój pierwszy model", po co to jeszcze w sygnatury pakować)

Polecam przejzec panel uzytkownika, mozna tam wylaczac grafike na forum typu avatary, sygnatury i inne pierdoly

illy: nie prowokuj :]

Musze, o ile jest cut to od tego czasu nudno sie zrobilo ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Ja mu zaraz zrobie banned na zywca jak tego nie usunie :) to tak samo zastrzeżony tekst jak Administrator itp

 

Odnosnie modernizacji....

 

Chwilowo jest co robic, ale zakładajac ze codziennie dochodzi nowy user, a częstotliwosc zadawania głupich pytan wzrasta - to nie jest to zły pomysł i wart przemyślenia.

 

Przy okazji przydało by się pomyślec nad odświezeniem listy userow bo wiele kont leży nie używanych od lat..

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po moim tekscie o pozytywach i cutach w testach renderow dostalem 2 negatywy:)

autorom serdecznie gratuluje braku poczucia humoru i wyjatkowego przejecia sie moimi slowami:)

niestety nie moge osobiscie pogratulowac gdyz punkty sa przyznawane anonimowo.

moze wiec przydalaby sie opcja pokazujaca autora reputy?

taka mala sugestia mi sie nasunela po calym zdarzeniu...

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadzio - od żadnego moderatora tego nie dostałes - sprawdzałem :)

 

Osobiscie juz to rozpatrywalismy - ale jak sie zastanowic to gdybyscie mieli taka mozliwosc aby zobaczyc kto daje wtedy w przypadku negatywow mogło by byc zamieszanie...

 

Ktos kto dostał by negatywny mógł by się mścic..

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie można o tym pomyślec..

 

Userzy mogą się dowiedziec pytając ktoregos z moderatorow kto przyznał im pozytywy, jeśli wyraża zgode.

 

Tak wiec na jedno wychodzi - jesli tylko będzie mozliwosc dodania opcji pokazywania tylko pozytywnych komentarzy, napewno o tym pomyslimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tak z innej beczki, jest gdzies kanal irca max3d.pl ? (bo wlasnie mam jakis maly problem z maxem i szczeze mowiac mija sie z celem zakladanie w tym wypadku kolejnego topika na forum a pewnie ktos bylby w stanie odpowiedziec na moje pytanie na ircu czy czyms takim w ciagu minuty.) wiec jest szansa na jakis kanal albo przynajmniej shoutbox (chociaz to 2 obciaza powaznie serwer wiec nie wiem czy jest sens)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie można o tym pomyślec..

 

Userzy mogą się dowiedziec pytając ktoregos z moderatorow kto przyznał im pozytywy, jeśli wyraża zgode.

 

Tak wiec na jedno wychodzi - jesli tylko będzie mozliwosc dodania opcji pokazywania tylko pozytywnych komentarzy, napewno o tym pomyslimy.

He z pozytywami nie ma problemu bo pozytyw to pozytyw, gorzej jest z negatywami, bo raczej nikt sie nie przyzna ze wystawil takowy, lepiej to pokazac tylko sprawdzac komenta dla czego i czy slusznie przyznany, moze wiecej roboty ale sie zmniejszy liczba glupich minusow za nic tylko tak o albo z zemsty :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności