Skocz do zawartości

Silver Award :Archanioł po demolce w piekle.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Uważam, że praca w tym stanie jest finalna. Zaczynam ją już knocić.

Być może z czasem coś jeszcze poprawię. Teraz ją odstawiam i pytam: czy nadaje się już do Finish 2d.

 

Oczywiście możecie teraz po mnie pojeździć. :D

 

knightlast02bz5.jpg

 

 

 

 

 

 

 

knightangellastzc8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

rzuca sie w oczy ten smudge na dole, no i skrzydlo wyrasta jakby z glowy...cos tam anatomicznie wydaje sie nie grac...moze lepiej opuscic je w dol i puscic poziomo z rytmem konia...??

 

edit: moze je po prostu zatop troche w tle i usun z helmu takie cos pierzaste na szczycie, bo przez to wydaje sie laczyc ze skrzydlem...co do skosu to widze teraz, ze chciales puscic je tak jak dzide, a jak zmienisz to Ci sie przeciazy, wiec moze lepiej nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie super, tylko może przyczepiłbym się do nogi jeźdźca (anioła), udo zrobiłeś w dużym skrócie perspektywicznym to wiem ale tego nie czuję, być może lekkie rozjaśnienie w okolicy kolana i wyprowadzenie go przed "kij" zmieniło by na lepsze. Noga tylna konia zbyt mało czytelna (nie wiem jaki miałeś zamiar), ale fajna głowa smoka wyszła. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde mocny obrazek. Co mi sie nie podoba to wspomniana noga, to ze tak wyraznie widac ksztalt brushy pod kopytami no i flaga strasznie nienaturalnie i przesadnie pomieta... Ale twoj skill w smuzeniu jest niesamowity, tak jak innych gonie za takie praktyki tak u ciebie podziwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 3Damator

ten z ta szmatką lepiej wyszedł niż ten drugi. Ten drugi wydaje sie taki pusty, ale poza tym wszystko idealnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lion.

Sama postać dobrze zrobiona, ale backround skopany. Istny chaos. Daje 8/10 za tło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności