Skocz do zawartości

Teczka 3d: arn


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo by pasowała na ilustrację do "Bestiariusza Słowiańskiego". Zajebista.

Konstruktywniej- cyc od strony ramienia jakoś dziwnie zjeżdża (moment gdzie styka się z ramieniem/tułowiem - nie powinno tam się chociaż minimalnie rozszerzać?).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie dodałeś włosów to jasno widziałem że jest to stara baba, a teraz nie byłbym pewien. Domyślam się że jeszcze wiele się zmieni ale już teraz sygnalizuję.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość ciekawe połączenie staruszka (Paździocha) z wampierzem i starą Pamelą Anderson z przed czasu usunięcia implantów 😉 
😍👍

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArnoldSzczesliwy Nie no jak dla mnie spoko malunki... może to nie poziom twoich rzeźb... ale jest OK 🙂 
No i jaszczurka w koszulce zawsze na propsie 😄ALE ta z kapturkiem na głowie też fajna - taka aww 😉 nawet milo sie uśmiecha. 
A ta "leżąca" musiała niezły trening u @Destroyer-a przejść, bo napakowana w przednich nogach jak niejeden olimpijczyk 😄

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten napakowany to waran z komodo polecam sobie na yt obczaić filmiki z tym skurczybykiem  😄 

A co do rysunku to zaczalem sobie czysto for fun rysować i z ciekawosci zobaczyć czy rzeźba przekłada się na rysunek - i troche tak, latwiej proporcje mi sie łapie, ale porysuje dłużej niż tydzien i zobaczymy co z tego bedzie póki co jest zajawka 😄 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocny horror vacui zaczyna być widoczny w tym designie... ale może to przez średniowieczny vibe i tak ma być. Osobiście wolę jak się w projekcie ładnie uzupełniają płaszczyzny z oddechem w kontrze do tych "napaćkanych". Parafrazując Buddego Pine'a: "Jak wszystko jest super to nic nie jest". Ale to może tylko moje widzimisię. Albo planujesz to skompensować innymi środkami wyrazu... will see.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dzie... poszedł nawalać sie z innymi... a że różnie bywa w bitwie, leży pewnie w rowie i rdzewieje xD Ewentualnie siedzi w zamtuzie i obczaja menu lokalu xD CHYBA. Ale może za bardzo konfabuluje 🙂 

A tak w sumie fajny ufok. Trochę wygląda jak by siedział na tronie... i nie na królewskim ale takim jaki Nezumi ozdabiał złotem 😉 Nom ale ufoki chyba też chodzą do kibuszka więc nawet taki życiowy ten art.

Edytowane przez Mortom
  • Sad 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba. Ubranie może być z wielu powodów nawet takich prozaicznych jak dla ludzi - ochrona lub ozdoba.

Może jego AI każe mu naśladować ludzi, żeby wyglądać na bardziej przyjaznego?

Poza tym kojarzy mi się to z postacią z "Miłość, śmierć i roboty" więc kolejny plusik 😉 Daje mu charakteru, nie jest już tylko zimną bezduszną maszyną. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności