Jump to content

Nowe reklamy Pracuj.pl

Recommended Posts

• KLICEK featured this topic

Bardzo fajne choć przyznam, że kilka razy poczułem się tak delikatnie "cringy" i musiałem popić bo troszkę suche 🙂 Ale to może moja wina bo ja taki nieśmiały chłopczyk jestem w zdecydowanej większość mocno na plus i chylę czoła 🙂

• Like 1

Ależ to jest śliczne, bardzo fajne gry słów i elegancka realizacja. Na moje mógłby być z tego zrobiony jakiś pełen metraż... albo chociaż pół metrażu 😮

• Like 1

Damn. Piękna stylistyka tych reklam. Świetne. Ja też uważam, że można by to pchnąć w stronę jakieś mini serialu. Jest potencjał.

• Like 2
16 godzin temu, Traitor napisał:

Fajne! Wlasnie lecialo w tv, zastanawialem sie czy to przypadkiem nie robil Alchemiq, a tu sie okazuje, ze Televisor.)

no ja w mega szoku, kozacki projekt, kozackie wykonanie. Naprawde bardziej bym sie spodziewal ze to platige, a tu prosze 🙂

16 godzin temu, RaVirr napisał:

Ależ to jest śliczne, bardzo fajne gry słów i elegancka realizacja. Na moje mógłby być z tego zrobiony jakiś pełen metraż... albo chociaż pół metrażu 😮

strzelam, ze za mala firma zeby sie porywac na takie rzeczy 😉 

2 godziny temu, adek napisał:

Damn. Piękna stylistyka tych reklam. Świetne. Ja też uważam, że można by to pchnąć w stronę jakieś mini serialu. Jest potencjał.

oo no 🙂

Apropo Michala Dziakana, to mam goraca nadzieje, ze Michal bedzie mogl sobie pozwolic (i bedzie chcial) na realizacje kreskowki w stylistyce ktora reprezentuje na swoich ilustracjach. Niesamowity kunszt. Mega zdolny i pracowity gosc.

• Like 1

tez na to licze, moze netflix polska pojdzie po rozum do glowy i zacznie wiecej kapusty pompowac w nasz kraj. Gdzies na wykresiku widzialem ze polska jest najbardziej pomijanym krajem przez netflix jezeli chodzi o wspieranie produkcji, co widac po ilosci seriali. 

Z drugiej strony, nasz kraj to chyba nr 1 w kupowaniu netflixa na "darmowy okres probny 30 dni" ;)))))) wiec chyba sami psujemy sobie troche rynek 🙂 

• Like 1