Skocz do zawartości

Pojazd_3d: Renault fluence (2004)


Bzyku

Rekomendowane odpowiedzi

Bzyku

Co tu duzo mowic poprostu Full Wypas Mozez sie podzielic swoim numerem GG. Albo mailem bo mam kilka malutkich pytan. Co do tego autka. Wiec jak bedziesz łaskaw to podziel sie. Autko naprawde gites.

 

Jak mozesz napisz mi ile facow ma cala scenka.

Pozdrawiam Cie trzymaj sie chlopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 230
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bzyku na moj gust jest prawie idealnie... czarne szyby sa zbedne :) i pamietaj ze nie zaspokoisz wszystkich :) najwazniejsze zeby tobie i twojej mamie sie podobalo hyhy :)

troche dziwne opony mi sie wydaja... no i swiatla... ale to juz wiesz pewnie sam... :)

 

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ze taki jest charakter tego auta - najlepiej wygląda jako sama karoseria ;) Ewentualnie spróbuj zrobić render z dachem nieprzepuszczającym światła - zaciemnienie wnętrza powinno troche pomóc. Tyle ode mnie. Nie powiem, że jest miodnie. Jeszcze nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lpshinoda-> calkowicie nocomment

kozioo-> i nigdy nie bedzie a tymbardzije nie umnie i jeszcze nie ten model

blood_brother-> tak dla przypomnienia dla ciebie i dla iinnych ktorzy nie widzieli TAK bedzie mial mozliwosc zatrzymania sie !!!

 

 

plus dojdze zacisk cos na styl alconowskiego bo niechce mi se robic dokladnej kopii

fluence_rimm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ja napisze co mysle...czarne szyby nie wchodza w rachybe byloiby Ci za latwo :P

swiatla sam wiesz...wygladaja bardzio nienaturalnie (znacznie lepiej wygladala pierwsza wersja) Monitor LCD w srodku za agresywny moze go trzoszke przyciemnij ...Nie znam sie na oponach ale czy napis nie jest rowniez troche za "mocny" ?? Odnosi sie wrazenie jakby fotele byly bez materialu - moze warto poeksperymentowac z kolorem ...felga piekna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do szyby zmieniam zdanie jest z nia wszystko ok a jak sie komus nie podoba no to cuz nizej cos co mnie przekonalo do tego twierdzenia.

 

felga ma tyle faców ile trzeba niezamalo nie za duzo czyli wsam raz a taksturka jaka uzylem to chyba cos takiego o wymiarach 2000x2000 pix.

 

isso skoro robie ze zdjec to chaba istnieje ale to tez moze byc matrix ;)

 

Lexus_LF-A_Concept_2005_010.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNX wszytkim :)

 

To teraz tak kozioo i nielot007 gdyby to bylo takie latwe i szybkie pokazanie calosci to bym pokazal ale chyba dopiero w finalnych renderach najwczesniej narazie wszystko musze zlozyc do kupy i dorobic to oczym mi sie niechcacy zapomnialo powiedzmy ;).

 

SansSerif -> spoko wyrobie sie ;) musze :D

 

flesz_gordon tak wspomagane vraylightem co mnie dobija bo musze dac mu duzy sampling a to cholernie wydluza rendering :( no cuz

 

Czas konczyc hamulce :) wiec juz musi sie zatrzymac o ile wogole by ruszyl :D.narzie zrezygnowalem z rysek bo to duzie teksturki a i tak niewiem czy mi to co mam przejdzie i sie nie zawiesi.

 

fluence_kolo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem prawde.. Bzyku to tajny wyslannik (TW) zrzeszenia projektantow samochodow prototypowych wyslany na to forum, aby siac groze, znieszczenie i zamet w umyslach mlodych grafikow amatorow :P

 

ja to juz nawet nie szukam wlasnej szczeki ktora mi opadla juz jakis czas temu i wyladawala w piwnicy (a mieszkam na 10tym petrze)... teraz musze przyjmowac pokarm dozylnie... wiec strzezcie sie, bo to wyslannik sil nieczystych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dwa renderki miodne a zwłaszcza ten ostatni (sam nie wiem czemu za nim tak opsesyjnie szaleje może jestem głupi) nie moge się doczekać finalnych renderów ale także mam wielką nadzieje że nie będziesz się za bardzo spieszył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności