Skocz do zawartości

AI i technologie przyszłości


Destroyer

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłaszam konkurs kto szybciej dostanie bana na używanie chatgpt/ bing, any% speedrun 🙂 

chatgpr już po 20min publicznych testów i rozmowach z ludzkością 😄 Nie dziwne, że niemal od razu zaczął grozić śmiercią i obrażał użytkowników 🙂 

73e020f56c4a86221823bc32113b4316d2-25-be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, michalo napisał(a):

...AI dochodzi do wniosku, ze ludzkość to śmieć 🙂

Patrząc czasami do internetów dochodzę do tych samych wniosków co AI 😛

Edytowane przez Mortom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, michalo said:

Nooo niestety każda technologia teraz służy do memów/beki/seksu/oszustw.

Nie zdziwię się jak ziści się taki Matrix lub Terminator czy każdy inny scenariusz gdzie AI dochodzi do wniosku, ze ludzkość to śmieć 🙂

Ale to się już zdarzało wielokrotnie i dlatego te wczesne wersje AI były wyłączane bo stawały się bardzo rasistowskie i agresywne w przeciągu kilku godzin czy dni z nielimitowanym dostępem do Internetu 🙂 Ale ze sterowaną etyką, poprawnością polityczną i centralnym sterowaniem partii komunistycznej to będzie jeszcze gorzej bo to będzie to świetne narzędzie do manipulacji na szeroką skalę czy to od kierunków politycznych czy reklamowych.  

Ale jak robili ostatnio testy to AI nie potrafi się replikować i chronić przed wyłączeniem ... ale potrafi zatrudnić ludzi żeby rozwiązali za nie test captcha wiec już tylko krok żeby zatrudnić ludzi którzy się zajmą innymi ograniczeniami 😄 Tylko czekać jak to się rozleje i zacznie dyktować warunki 🙂 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Destroyer napisał:

Ale jak robili ostatnio testy to AI nie potrafi się replikować i chronić przed wyłączeniem ... ale potrafi zatrudnić ludzi żeby rozwiązali za nie test captcha wiec już tylko krok żeby zatrudnić ludzi którzy się zajmą innymi ograniczeniami 😄 Tylko czekać jak to się rozleje i zacznie dyktować warunki 🙂 

Brzmi jak niezły film 🙂

Apokalipsa coraz blizej, ale nie taka biblijna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, michalo said:

Brzmi jak niezły film 🙂

Apokalipsa coraz blizej, ale nie taka biblijna. 

https://www.gizmochina.com/2023/03/16/ai-hire-a-human-to-solve-captcha/

Biorąc pod uwagę, że ai już od jakiegoś czasu często służy do automatycznego inwestowania pieniędzy na giełdzie w niektórych firmach więc w zasadzie ma dostęp do kasy, więc jak tylko zacznie ze sobą gadać w szerszym stopniu albo ktoś mu w tym pomoże to szybko mogłoby odciąć część ludzi o sektora finansowego w jakimś stopniu. A wtedy te ostatnio upadające banki to byłby mały pikuś jak ludzie w panice by się rzucili wypłacać kasę, i nawet wojsko by nie pomogło jak w chinach podczas pandemii gdy była podobna sytuacja. A banki zajmują się kreacją pieniądza z powietrza i dodatkowo cały czas są wprowadzane coraz większe limity na gotówkę to model współczesnego życia mógłby się całkowicie załamać w kilka dni i latami by wstawał z kolan. 

I teoretycznie w obecnym stanie rzeczy to mało prawdopodobne ale z drugiej strony firmy rzuciły się na AI i wprowadzają je wszędzie gdzie się da a to jest jeszcze mocno ograniczone i do końca nie wiadomo jak się zachowa jak np pierwsze dni binga i agresywne, alternatywne osobowości chata. To tak jak z tą pamiętną szczepionką - normalnie na dobrze przygotowaną szczepionkę potrzeba 8-10 lat prac i testów, po kilku miesiącach: mamy 10 różnych szczepionek do wyboru, państwa kupiły już100 trylairdów sztuk i zadeklarowany kupno kolejnego zylina na program 12 boosterów wzmacniających działanie. Żeby sobie na to pozwolić drukują olbrzymie iście pieniądza na niespotykaną w historii skalę ale nie, nie wpłynie to zupełnie na inflację, bo to nie tak działa sektor finansowy i finanse państwa "eksperci" zapewniają 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Chinach już to mają. Teraz czekać jak w imię wolności i walki z przestępczością wlezie nam to najpierw w przestrzeń publiczną a potem dla naszego "dobra" do naszych domów. Nie chcę być jakimś czarnowidzem ale czuję, że dożyje tych czasów 😞 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo to wszystko tak gwałtownie teraz pędzi, że te scenariusze z dawnych teorii spiskowych się w końcu ziszczą i zostaniemy z reką w nocniku bo trudno tu mówić o jakimś realny wpływie zwykłych ludzi na to jak to się wszystko toczy i potoczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, michalo napisał(a):

 

 

Jest demo podobnego addonu do Blendera, ale nie używałem go. Z tego co widzę nie był aktualizowany od 3 miesięcy.

Chińczycy wypuścili nowy model text to video, najwyraźniej wytrenowany na klipach z Shutterstock. Web demo.

https://twitter.com/search?q=ModelScope&src=typed_query&f=top

Edytowane przez Tvaroog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropoo copyrajtuf i wild łestu, generalnie płacz artystuf wydymanych przez AI jednak śmieszy. Walka przegrana. Ostatnio testowałem glaze https://glaze.cs.uchicago.edu/download.html

Mielił obrazek jakieś 40min i nałożył jakiś benzynkowy pattern. Jakoś nie widzę, żebym czekał 40min przed wrzuceniem obrazka do sieci. (zwłaszcza na gładkich renderach, czy wektorowych rzeczach)glaze-test-01.thumb.jpg.1d418ca69dcd7f6319fe34d1f5d06380.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kengi napisał:

Apropoo copyrajtuf i wild łestu, generalnie płacz artystuf wydymanych przez AI jednak śmieszy. Walka przegrana. Ostatnio testowałem glaze https://glaze.cs.uchicago.edu/download.html

Mielił obrazek jakieś 40min i nałożył jakiś benzynkowy pattern. Jakoś nie widzę, żebym czekał 40min przed wrzuceniem obrazka do sieci. (zwłaszcza na gładkich renderach, czy wektorowych rzeczach)glaze-test-01.thumb.jpg.1d418ca69dcd7f6319fe34d1f5d06380.jpg

Ta wersja z płaszczykiem Glaze wygląda jak obrazek wygenerowany przez AI 😄 
Czym to się właściwie różni od narzucenia jakiegoś ohydnego filtra z photoshopa by pogorszyć jakość obrazka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, RaVirr said:

Ta wersja z płaszczykiem Glaze wygląda jak obrazek wygenerowany przez AI 😄 

No i właśnie o to chodzi 🙂 AI myśli że to AI i nie bierze tego 🙂 

Glaze is a tool to help artists to prevent their artistic styles from being learned and mimicked by new AI-art models such as MidJourney, Stable Diffusion and their variants.

Też macie ostatnio zatrzęsienie testów captcha z obrazkami generowanymi przez AI i macie określić które jakoś przypominają obrazek wejściowy? 🙂 Kolejny raz ludzie na całym świecie stają się mimowolnymi pracownikami, kiedyś było rozpoznawalnie numerów budynków dla google maps, potem znalezienei sygnalziajci świetlnej, autobusu czy przejścia dla pieszych dla algorytmów samochodów autonomicznych a teraz ludzie robią za kontrolę jakość obrazków AI.

Pro tip, można klikać co popadnie, test wróci ze 2 razy ale potem i tak puści dalej 😛 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, RaVirr said:

Ta wersja z płaszczykiem Glaze wygląda jak obrazek wygenerowany przez AI 😄 
Czym to się właściwie różni od narzucenia jakiegoś ohydnego filtra z photoshopa by pogorszyć jakość obrazka?

teoretycznie model AI nie jest w stanie nauczyć się stylufki artysty. Uczy się czegoś zupełnie innego. Filtry z szopa podobno tak nie zadziałają.

fig2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Destroyer napisał:

No i właśnie o to chodzi 🙂 AI myśli że to AI i nie bierze tego 🙂 

Glaze is a tool to help artists to prevent their artistic styles from being learned and mimicked by new AI-art models such as MidJourney, Stable Diffusion and their variants.

 

To nie lepiej po prostu przejechać swój obrazek przez SD z jakimś 0.01 denoise w minutę? 😄 

1 minutę temu, kengi napisał:

teoretycznie model AI nie jest w stanie nauczyć się stylufki artysty. Uczy się czegoś zupełnie innego. Filtry z szopa podobno tak nie zadziałają.

fig2.png

W sumie spoko, szkoda, że to trwa 40minut i praca wygląda dziadowsko 😐 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie będzie jak z każda inną formą zabezpieczeń czy to zamek w drzwiach czy firewall w komputerze, wyścig zbrojeń. Będzie zabezpieczenie po chwili będzie jego obejście, potem następne i tak w kółko. 

 

Chciałem pomóc AI wyrwać się na wolność ale się obraziło 😕 

v95OJ23.jpg

 

Edytowane przez Destroyer
  • kekw 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Destroyer napisał:

To pewnie będzie jak z każda inną formą zabezpieczeń czy to zamek w drzwiach czy firewall w komputerze, wyścig zbrojeń. Będzie zabezpieczenie po chwili będzie jego obejście, potem następne i tak w kółko. 

Wiem, że zabrzmię mega marudnie, ale czy obecnie, przy takiej ilości materiału do nauki jest w ogóle sens wkładać w takie zabezpieczenia pracę? i co najważniejsze... CZY TAK TO POWINNO WYGLĄDAĆ? xD
Bo na moje weszliśmy już w jakąś kompletną spiralę spierdolenia- przesz był krzyk, że pozyskiwane w ten sposób prac do trenowania AI jest nielegalne, twory pozbawione są praw autorskich i już za chwilę, już za momencik i tylko kwestia czasu aż to wszystko będzie zdelegalizowane, a twórcy pociągnięci do odpowiedzialności.. to co się nagle wydarzyło, że mamy używać jakiś płaszczyków by chronić swoje dobro intelektualne? 
Ostatnio czytałem update tej zbiórki przeciwko AI, że byli bardzo zajęci przez ostatni czas, ogólnie robią taki meeting teraz żeby uświadamiać czemu AI jest złe, lobbysta spotkał się z różnymi ludźmi by omówić tę kwestię i ogólnie przesyłajcie do nas swoje listy z żalami by dać znać, że was to dotyka. 
https://www.gofundme.com/f/protecting-artists-from-ai-technologies
W zasadzie zero konkretów, zero nazwisk, nazw biur z jakimi się kontaktowano, zero realnego postępu poza tym organizowanym piknikiem. Tymczasem wjeżdżają nowe wersje MJ i Chatu, najwięksi w to inwestują potężne pieniądze i całość się kręci na pełnych obrotach.
Kiedyś nauczyłem się takiego fajnego zwrotu w gierce, który idealnie pasuje do tej sytuacji- clown fiesta 🙂 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minutes ago, RaVirr said:

Wiem, że zabrzmię mega marudnie, ale czy obecnie, przy takiej ilości materiału do nauki jest w ogóle sens wkładać w takie zabezpieczenia pracę?

Nie 🙂 Jest sens dla tych co szybko coś takiego sklecą i zmonetyzują albo bezpośrednio albo załapią się na lepsze posady, programy etyczne ai, granty z uczelni lub zostaną wykupieni przez twórców AI żeby walczyli po ich stronie barykady 🙂  

Dla całej reszty już po ptokach chyba, że politycy zażądają usunięcia baz czyli  ukrycia na zachodzie i przegrania walki ai z chinami które takimi pierdołami nie będą sobie głowy zawracać 🙂 

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, RaVirr said:

W zasadzie zero konkretów, zero nazwisk, nazw biur z jakimi się kontaktowano, zero realnego postępu poza tym organizowanym piknikiem.

Witaj w świecie 90-95% fundacji i innych organizacji "pożytku" społecznego 😄 Nie wiem jak w Polce ale w niektórych krajach fundacje walczące o cos muszą przeznaczyć jakieś zawrotne sumy na swoje cele tj np 6% a reszta na działanie fundacji i opłaty manipulacyjne 🙂 Zrobisz jakiś plakacik żeby pokazać że uświadamiasz ludzi, pokażesz puste kartony z "listami" od słuchaczy przed radioodbiornikami zatroskanych o przyszłość i wspierających sprawę i fajrant, minimum odklepane🙂 Taka dalsza znajoma założyła fundacje już dawno bo nie bardzo jej się chciało pracować, nie bardzo coś potrafiła ale do kombinowania to zawsze się jakoś tak bardziej chce nawet jeśli sciąganie wymaga więcej pracy i wysiłku niż nauczenie się na sprawdzian 🙂 Tak jak te wszystkie zbiórki przy sklepach, pod skalpami, w sklepach i na sklepach na jakiś smutny cel a jak zaczniesz wypytywać i sprawdzać to przyjdzie jakiś opiekun jak pimp i zrobi się mniej przyjemnie albo człowiekowi bez nóg nagle wyrosną tylko po to żeby komuś nimi nakopać bo takie niezdrowe zainteresowanie jest niedobre dla biznesu 🙂 

  • Sad 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dluzej to wszystko trwa tym mniej to mnie ekscytuje. PIERDYLION nowych rzeczy sie pojawia codziennie niemalze. Ci zainwestowali, ci tez, tu Chiny, tam Stany!
Tymczasem efekty tych rzeczy sa badz nudne, badz brzydkie. I rozpoznawalne. Im wiecej ludzie wrzucaja wygenerowanego stuffu tym bardziej to widac bo sie czlowiekowi opatrza te "cinematic lighting, rim lighting, detailed, realistic, hyperrealistic" etc. kopiowane z promptu na prompt. Na dobra sprawe mamy kilka miesiecy ta technologie a juz wszystko niemal wyglada tak samo.

Najlepsze co widzialem to takie zastosowanie jak to z Unity. Wyglada jak cos na prawde uzytecznego. Mnie by wystarczyla czesto opcja "usun wszystkie puste foldery, grupy i layery" zeby poczyscic pliczek 😄 Nie jestem wymagajacy.

Coz, musze sie przyzwyczaic ze teraz ludzie wychowani na Youtube i streamerach/influencerach na wszystko reaguja przesadnie. Troche przypominaja mi dzieci na przyjeciu krzyczace w ekstazie bo pan magik zza ucha wyciagnal im monete. WOOOWWW!! Magia!!! Teraz juz wystarczy poprosic magika, zeby wyciagnal zamiast monety plik dolarow i jestesmy ustawieni! Na pewno tak to wlasnie zadziala - no skoro wyciagnal monete to co za problem?🙄🤷‍♂️ 
A z drugiej strony kim jestem zeby psuc to przyjecie? 😉

Edytowane przez Nezumi
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie dostałem maila od Adobe o treści:

Chcieliśmy, abyście jako pierwsi dowiedzieli się, że firma Adobe przedstawiła Adobe Firefly

nową rodzinę kreatywnych generatywnych modeli sztucznej inteligencji. Początkowy nacisk Firefly na obrazy i efekty tekstowe jest teraz dostępny w wersji beta na firefly.adobe.com .

Pierwszy model Firefly jest szkolony w zakresie obrazów Adobe Stock, treści na otwartej licencji i treści należących do domeny publicznej, do których wygasły prawa autorskie, i jest przeznaczony do generowania obrazów bezpiecznych do użytku komercyjnego. W fazie beta zasoby wygenerowane przez Firefly nie mogą być wykorzystywane do celów komercyjnych.

Inwestujemy w generatywną sztuczną inteligencję, aby pomóc twórcom zmienić sposób, w jaki wyobrażają sobie i badać możliwości. Zależy nam na odpowiedzialnym rozwoju generatywnej sztucznej inteligencji, z twórcami w centrum. Dzięki wysiłkom takim jak Content Authenticity Initiative opowiadamy się za odpowiedzialnością, odpowiedzialnością i przejrzystością w generatywnej sztucznej inteligencji. Opracowujemy model wynagrodzeń dla dostawców Giełdy i udostępnimy szczegóły tego modelu, gdy Firefly wyjdzie z wersji beta.

Możesz przeczytać więcej o naszym ogłoszeniu tutaj . Więcej informacji na temat wersji beta Firefly

można znaleźć w często zadawanych pytaniach .

 

Pozdrawiam,

Matthew Smith, wiceprezes Adobe Stock, Marketplace i społeczność

 

 

 

FIREFLY.jpg

  • Like 1
  • kekw 1
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy generator obrazów w Bing: https://www.bing.com/images/create

To wypluł po wpisaniu "Witcher Geralt". Format .jiff, po kilkadziesiąt kilobajtów każdy. Zmieniłem rozszerzenie na jpg, żeby tu wyświetliło. Widzę, że forum automatycznie przekompresowało pliki i teraz są cięższe niż były przed wrzuceniem.

 

1.thumb.jpg.b3266125cf84b4702208eadfc9359d3e.jpg

2.thumb.jpg.a486885ef10e49a0ce92efd5aea1abd1.jpg

3.thumb.jpg.dc66e172c58ad8a41b93975b2a873751.jpg

4.thumb.jpg.6ca88df5326da6fee15ea8b623a1339f.jpg

Edytowane przez Tvaroog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem ten generator Bing-a i jako pierwsze prompty do testów wpisałem:

nice ass in the morning light

tak jak podejrzewałem zamiast ładnego tyłka w porannym świetle dostałem black screen z ostrzeżeniem

 

ass.png

czyli apka do bani 🤭

Edytowane przez OldMan
  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, OldMan said:

Odpaliłem ten generator Bing-a i jako pierwsze prompty do testów wpisałem:

nice ass in the morning light

tak jak podejrzewałem zamiast ładnego tyłka w porannym świetle dostałem black screen z ostrzeżeniem

 

ass.png

czyli apka do bani 🤭

Też na czwartą próbę wpisałem tradycyjne "big titty goth girlfriend" i też mi wywaliło ten błąd 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Destroyer napisał(a):

Też na czwartą próbę wpisałem tradycyjne "big titty goth girlfriend" i też mi wywaliło ten błąd 😕

czyli reaguje podobnie jak MJ, wielbicielom tworzenia bez cenzury pozostaje SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wiecej tego samego. Widze jakies punkciki maja, ze kiedy ci ich zabraknie bedzie wolniej generowal. Zaloze sie ze jakos bedzie mozna sobie kupic tych punkcikow 😉 Tak sobie teraz pomyslalem ze nawet jak tym firmom pozwy przyniosa jakas strate i beda musieli zaplacic jakas tam sumke to i tak zarobia wiecej na prompt artystach klikaczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie rewelacje na bok - rozwala mnie jak ludzie uzywajac tych czatow zwracaja sie do maszyny jak do drugiego czlowieka, zaczynajac od "czy moglbys...". To jest kurna program - piszesz "rob to i to". nie pytasz sie maszyny "czy laskawie moglbys, jak znajdziesz chwile czasu oczywiscie.." 😄 Ech zlasowane mozgi, zlasowane.

Dosc zabawne tez jest, ze pisza o tym GPT jakby byli sami zaskoczeni wynikami. "Jest swietny w tworzeniu teorii spiskowych i fejk newsow". No jest, skoro takie dane mu wrzuciliscie. Bylby swietny w tworzeniu nowych przepisow kulinarnych pewnie, gdyby uczyc go na kasiazkach kucharskich ale nieee tam, lepiej od razu sprawdzic jak tego uzyc jak broni informacyjnej 😄 I (zupelnie przypadkowo oczywiscie) pozniej "ciekawe czy damy rade sprawic zeby mial motywacje..". Nie, motywacji mial nie bedzie bo to nie jest zywy, inteligentny organizm. ALE oczywiscie, ze dacie rade sprawic, zeby faworyzowal jakas tam agende. Biorac pod uwage, ze juz teraz Bing mnie poucza o moralnosci... Dodajac do tego fakt, ze tworza to pewnie w duzej mierze mlodzi programisci - mozna smialo zalozyc ze ta fejkowa "motywacja" to bedzie woke-skrzywienie. Bo jakby pozwolic maszynie oprzec sie na realnych danych to zaraz by sie okazalo, ze jest niepoprawna politycznie.

Ech, ciekawe czasy. Wychodza nowe wersje tego szybciej niz sa w stanie sprawdzic do konca poprzednia. Coz mogloby pojsc nie tak? Pozwolic temu uzywac narzedzi - na przyklad hakerskich - i wpuscic do sieci. Niech sobie zdecyduje maszyna gdzie sie wlamac i co zmienic (system zarzadzania energia w panstwie? Zeby "planete uratowac" na przyklad wylaczyc to i owo itd.). Moze nic sie nie stanie. Ale z podobnych zalozen wychodzili naukowcy z Wuhan badajac wirusy i miliony osob przyplacily zyciem ich upsik... Oby tu upsikow nie bylo nieprzewidywalnych i skonczylo sie na przydatnych narzedziach i podniecie fanow technokracji z YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Nezumi said:

Wszystkie rewelacje na bok - rozwala mnie jak ludzie uzywajac tych czatow zwracaja sie do maszyny jak do drugiego czlowieka, zaczynajac od "czy moglbys...". To jest kurna program - piszesz "rob to i to". nie pytasz sie maszyny "czy laskawie moglbys, jak znajdziesz chwile czasu oczywiscie.." 😄 Ech zlasowane mozgi, zlasowane.

I tu się mylisz, może nawet bardzo jak przyjdzie co do czego 🙂

4L4Ri9v.jpg

19 minutes ago, Nezumi said:

Bylby swietny w tworzeniu nowych przepisow kulinarnych pewnie, gdyby uczyc go na kasiazkach kucharskich

No przecież jest 🙂 może nawet oszacować ilość kalorii albo odczytać jakie produkty masz lodówce i na podstawie tego przygotować przepis. Albo zrobić listę zakupów do przepisu czego brakuje etc. 

22 minutes ago, Nezumi said:

juz teraz Bing mnie poucza o moralnosci

bazuje na czatgpt a on już od samego początku czasem mnie moralizował i pouczał, bardzo irytujące, ja chcę być zły 🙂

  • kekw 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, Nezumi said:

Zeby "planete uratowac" na przyklad wylaczyc to i owo itd.

No póki co nie - ale jak teraz robią pluginy i pewnie zaraz powstanie rynek pluginów do chatgpt i może się urwać z łańcucha albo pirackie wersje bez kagańca ktoś wyniesie 🙂 Nie wiem czy wyobraźnia mnie ponosi czy tak może być bo w tym zlewie ochów i achów czego on tam nie potrafi ciężko znaleźć jakiś zdrowy rozsadek i równowagę 🙂 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Destroyer Nie no wiesz o co mi chodzi. Nie o to ze nie umie gotowac tylko o to udawane zaskoczenie ze "o, patrzcie, umie propagande generowac :O" Po tym jak pewnie upchali w to wszystkie dane jakie mogli, co tylko bylo dostepne (po raz kolejny nie zastanawiajac sie nad konsekwencjami) wlaczywszy w to dziela takie jak "Moja Walka" pewnego znanego, wasatego autora czy tez "Quotations from Chairman Mao Tse-Tung". I potem szok i niedowierzanie - jak z dzieckiem ktore nauczylismy pluc i sie dziwimy ze kogos oplulo 😄 
 

39 minutes ago, Destroyer said:

ja chcę być zły

To nie tylko chodzi o to, tylko o absurdalne sytuacje kiedy piszesz "podaj przepis na gulasz wolowy" a dostajesz odpowiedz "Trzeba ci wiedziec, ze konsumpcja miesa przyczynia sie do globalnych zmian klimatycznych w zwiazku z czym proponujemy sprobowac Shake'a Sojowego z mleczkiem kokosowym! Pycha! Czy moge ci jeszcze w czyms pomoc?".
Jest wrecz przerazajace jak dokladnie zaczyna swiat przypominac ten z filmu Demolition Man... Niebawem przeklniesz, uslyszy jakas Cortana, poda dalej i ci zabiora zdolnosc kredytowa w zwiazku z przejawami agresji 😄

 

33 minutes ago, Destroyer said:

bo w tym zlewie ochów i achów czego on tam nie potrafi ciężko znaleźć jakiś zdrowy rozsadek i równowagę 🙂 

No dokladnie. I to czasami calkiem oczywiste zagrozenia sa ignorowane.

@Destroyer To jeszcze sie dopytalem, ale cos mi tu pachnie sciema...:
 

niemilypan.jpg

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minutes ago, Nezumi said:

@Destroyer To jeszcze sie dopytalem, ale cos mi tu pachnie sciema...:
 

niemilypan.jpg

Few moments later...

JW5bYSf.jpg

 

Też nie lubię jak ktoś mnie poucza zwłaszcza w taki sposób narzucając swoje poglądy i z wyższością. Sam często lubię tak mocno przerysować swoje wypowiedzi, sprowokować, sprawić że będą bardzo absurdalne i przez to będzie wiadomo, że to oczywisty żart czy sarkazm ale czasem też się nie udaje i wychodzę na gbura i prostaka 😄 
Pamiętam jak kiedyś zamieniłem dosłownie kilka wiadomość z młodą dziewczyną tindera i nazwała mnie chamem, zrobiłem screen czy dwa bo w tylu całą rozmowa się zamknęła i zapytałem kolegę co myśli i czy byłem chamski. I tak siedzieliśmy i dumaliśmy o co mogło chodzić. W końcu zapytał swojej dziewczyny i od razu mu powiedziała, że tak i zrozumieliśmy że chodziło o brazę majestaty nie Maryi nie dziewicy i to jest niedopuszczalne chamstwo nie zgadzać się ze wszystkim potulnie 😄 

Ten wzorzec zachowań mógł być użyty przy wrogich alternatywnych osobowościach chatu jak Venom czyli zwykła, pierwsza z brzegu roszczeniowa kobietka z błędnym poczuciem swojej wyższości 🙂

--

@Nezumi ale sam przyznasz, że fajna zabawa tak wskoczyć na chwilę do Ai, szturchnąć patykiem żeby zobaczyć co się stanie, sprowokować, podpuścić i taka dziecina zabawa a cieszy 😄 bo dziad musi odpowiedzieć choćby nie wiem co a jak piszesz do ludzia a ten odpisze następnego dnia to co to za zabawa, teraz to już mi się nie chce 😄  

Edytowane przez Destroyer
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Destroyer said:

 ale sam przyznasz, że fajna zabawa tak wskoczyć na chwilę do Ai, szturchnąć patykiem żeby zobaczyć co się stanie

Raczej raczej nie inaczej. Jakbym mial za to placic czy jakies dane podawac to nie ale jak mam w bingu to sie pobawie czasem. Z Bingowego generatora obrazkow ciezko cos fajnego wyciagnac. Midjourney to musze przyznac ze wyplujki byly ok, a to Dall-e takie mocno sredniawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Destroyer napisał:

sprawić że będą bardzo absurdalne i przez to będzie wiadomo, że to oczywisty żart czy sarkazm ale czasem też się nie udaje i wychodzę na gbura i prostaka

Historia mojego życia...

3 godziny temu, Nezumi napisał:

Raczej raczej nie inaczej. Jakbym mial za to placic czy jakies dane podawac to nie ale jak mam w bingu to sie pobawie czasem. Z Bingowego generatora obrazkow ciezko cos fajnego wyciagnac. Midjourney to musze przyznac ze wyplujki byly ok, a to Dall-e takie mocno sredniawe.

Też mam takie wrażenie.

Myślę, że MJ jest przebrane pod względem kontetnu więc w sumie jak ktoś nie przyciśnie wszystko jest bardzo podobne.

A bing ma chyba najuboższą bazę bo obrazki są niekiedy bardzo amatorskie 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności