Skocz do zawartości

Postać 3d: Adolf Hitler do filmu dokunetalnego.


ArTooRo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie!

Tym razem po raz pierwszy zamieszczam coś w WIPie. Otóż na zlecenie pewnej firmy tworzony jest film dokumentalny o Wilczym Szańcu. Jak na razie moim zadaniem jest wymodelowanie Adolfa Hitlera. Oto co udało mi się zrobić jak dotychczas, zdaję sobie sprawę, że jest tam jeszcze trochę błędów, ale cóż - w końcu praca nad modelem wciąż trwa. Czekam na Wasze opinie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Błędy, yyy..................... jakie błędy.Model wydaje się wręcz doskonały, pare chirurgicznych cięć i gościu będzie jak żywy,a w tvenie bedą gadać "HITLER NIE UMARŁ, ON ZYJE NA FORUM MAX3D.PL............."

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piterus_123 - dzięki! (bez przesady z tą szczęką ;) )

Duda - dzięki, nie poddawaj się!

Baldack - dzięki serdeczne!

Ania C - dziękuję! , próbowałem już osobno i doszedłem do wniosku, że lepiej robić jako jedna całość

chudy - dzięki, to będą otexturowane włosy

Georgas - thx!

pawel - nie, to będzie całkowicie komputerowa postać, żadnych aktorów. Poza tym animuje mój kolega z ekipy, ja tylko modeluję

Nimrod - dzięki, zapewne chodzi o "Wirtualną Historię"

maritim - na texturowanie także przyjdzie czas. Jeśli chodzi o refery to poszperaj tu http://forum.axishistory.com

streaker - fajnie, że podobny :], brwi chyba jeszcze troszkę przemaluję

SAIRAM - dzięki, nie przesadzajmy ;)

LittleDog - wiem, tak myślałem żeby je poprawić, ale to chyba na koniec, bo ile można samą głowę robić? :)

Pionier - fajno, dzięki!

KLICEK - cieszę się, że się podoba, ale jak już mówiłem mimiki będzie niewiele

MareG - to bardziej o samym bunkrze, o zamachu będzie napomknięte vbmenu_register("postmenu_159238", true);

 

Dzięki za komentarze - nie potrafię powiedzieć kiedy następny update, ale mogę dodać, że deadline mam na 20 grudnia.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas na mały update. W sumie to nie za bardzo jest co pokazywać, ale to po to byście nie pomyśleli sobie, że usnąłem z projektem ;) Sprawa ma się tak - nie bardzo mam z czego robić textury póki co - toteż zabrałem się za modelowanie "reszty" :) Hitlerka. Narazie to tylko wstępna bryła (na dobrą sprawę to przygotowałem sobie postawkę, do wszelakich męskich modeli jakie będę miał przyjemność/nieprzyjemność w przyszłości modelować). W przypadku samego Furhera to wszystko się jeszcze zmieni o 180 stopni toteż wszelakie błędy i niedoróbki w najbliższym czasie zostaną poprawione.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pospawaj wierzchołki wzdłuż ciała bo teraz jest okropnie. A jak będziesz modelować jego "narząd" to ... lepiej nie modeluj. Jak zrobisz za długi to ktoś się obrazi że jakiś tam Hitler ma dłuższego, a jak zrobisz za krótki to historycy się czepią... Ogólnie jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :D Jak już wcześniej mówiłem - to jest najprostsza bryła póki co - następnym etapem będzie dobranie kształtu i proporcji dla Hitlera (bo teraz to było po prostu z anatomicznego rysunku Jeno Barcsaya), a potem najprzyjemniejsze - szczególiki :). Ok następnym razem będę dawał rendery z zespawanymi wierzchołkami.

 

No i nie mam zamiaru robić mu... ehm... narządu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze jestem pod wielkim wrazeniem! ! ! Naprawde podobny. Jakas takas glowke to duzo osob sobie zrobi ale zeby byla podobna do prawdziwj postaci to juz nie tak latwo (przynajmniej mi to nie wychodzi :) ). Gratuluje!

 

A z ta podstawka do postaci to swietna sprawa. Bardzo przydatna rzecz. Bardzo ładnie wykonana. W ogole jak narazie mi sie wszystko podoba, nawet to ze wlosy sa w jednym kawalku, ma to jakis swoj urok:P.

 

 

PS Pokaz podstawke do babki! :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny szybki update. Zostanę chyba jednak przy metodzie ręcznego modelowania fałd na ubraniu. Jeszcze tylko poprawki w kołnierzu, zrobienie kieszeni górnych, podzielenie płaszcza z przodu i zabieram się za fałdy na mundurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze!

 

Salvator - zacytuję sam siebie "Wsadziłem na niego materiały sklecone na szybko."

Czyli w jakieś 5 minut - dodam jeszcze, że on praktycznie nie ma w ogóle textur (na wąsach brwiach i oczach jedynie są). Ogólnie rzecz biorąc miałem na myśli, że jak przyjdzie czas na texturowanie to dopiero zabiorę się za materiały na poważnie. A tak na marginesie to nie robię przecież tego munduru z głowy ;) Robię wszystko z odpowiednich referów (nie przywykłem do zabierania się do rzeczy od d... strony :D )

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artooro - peace, tylko powiedziałem co mnie męczy :) w sumie to powiedziałem to po to, żebyś wiedział co poprawić, ale skoro nie zabierasz się do tego od d... strony (nie wiem czemu, moim zdaniem nie jest ona gorsza :>) to rób jak uważasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soska, Pionier - fajnie, że jeszcze Wam się podoba ;)

 

Salvator - Hehehe :D Sory jeśli to zabrzmiało oskarżycielsko :)

 

tweety - o ile będzie taka możliwość to tak

 

Mały update (powiedzcie jedno: czy te updatey nie są aby za częste? jakby co to piszcie to się opanuję ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna seria update'ów. Musiałem męczyć różne wkurzające szczegóły, dlatego nie ma jeszcze spodni i butów. A deadline tuż tuż... :/

 

Mam pytanie:

Czy wykupiliście kiedyś miesiąc w www.3d.sk albo w czymś podobnym? Nie mam pojęćia jak to jest z tymi płatnościami tam. Znam angielski, ale nie bardzo rozumiem jak to przebiega a nie chcę się wkopać. Jeśli ktoś się orientuje to prosiłbym o odpowiedź. Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności