Skocz do zawartości

Japanese Drift Master - zwiastun/gamaplay


damian85osg

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już praktycznie nie gram w gry, ale wygląda bardzo fajnie. Pamiętam, że musiałem dokupić 8mb RAM, żeby mi nie klatkował obraz w NFS na DOSie 🙂  Tutaj jedna tekstura tyle ma. Dobry pomysł, dużo jest miłośników japońskiej motoryzacji.  Najsłabiej wygląda to ujęcie z lotu ptaka na torze - roślinność jest statyczna i wygląda jak drzewka z gąbki z makiety na lekcji techniki u Pani Bożenki. Ściągnę sobie demko. Powodzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda nawet zachęcająco 🙂 ale IMO trochę pustawo na tych pięknych uliczkach. No chyba że w grze właśnie wybuchła epidemia jakiegoś choróbska i wszyscy pochowali się w domach. Drzewka stoją i nic więcej się z nimi nie dzieje.Przydało by sie trochę tchnąć życia w ten świat... więcej opadających listków, jakiś lekki wietrzyk na drzewkach, więcej ptactwa na niebie i na wodzie, może jakiś ludzik stojący i wyładowujący jakieś pakunki lub pani z torbami na zakupy itd. 🙂 No ale rozumie że nie jesteście firmą na 200 osób i takie systemy są pewnie pracochłonne aby działały prawidłowo.

Tak czy siak powodzenia z premierą 🙂 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu symulator z wąskimi ulicami. Jeszcze tylko dodajcie suwak do kontroli natężenia ruchu, aby było można śmigać między samochodami - coś jak No Hesi w Assetto corsa ;).  Ile z tych propsów to kupne paczki a ile wymodelowaliście?  Na ile to będzie symulacja (dla mnie im więcej symulacji tym lepiej) ?  @damian85osg

Edytowane przez JoseConseco
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JoseConseco1% assetów jest kupnych i to takie pierdołki dla których nie było warto tracić czasu, a cała reszta nasza. To będzie simcade, nie za łatwo i nie za ciężko. Z jednej strony jest wymagająco, a z drugiej nie trzeba miliona godzin jak w assetto z resztą jutro sobie w demku sprawdzisz wieczorem 😉 

Edytowane przez damian85osg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, z tych rzeczy o których mówił gościu na ostatnim filmie co wrzuciłeś, będzie coś dana? Jak ta animacja stóp, odchmurkowanie mapy, pogoda.

 

Ciekawi mnie czy wycieraczki mają sens? Tzn. że jak będzie padać,  czy na ekranie będą widoczne krople, które trzeba wycierać? 😛

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, michalo napisał(a):

Właśnie, z tych rzeczy o których mówił gościu na ostatnim filmie co wrzuciłeś, będzie coś dana? Jak ta animacja stóp, odchmurkowanie mapy, pogoda.

 

Ciekawi mnie czy wycieraczki mają sens? Tzn. że jak będzie padać,  czy na ekranie będą widoczne krople, które trzeba wycierać? 😛

1. W demku na pewno nie.

2. Tak jest. Wycieraczki współgrają z deszczem 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, damian85osg napisał(a):

 

 

Na YT już pierwsze spojrzenie na demo EA. 

Szacun za odtworzenie legendy i dzialajace kierunkowskazy 😄 Czyżby inspiracja tutaj byla AE86 z Anime Initial D

Polonez też będzie?

 

Edytowane przez Kalberos
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, michalo napisał(a):

1 Chodziło mi właśnie o pełną wersję. Ale wymijająca odpowiedź 😉

No nie mogę zbyt wiele wyjawić xD

 

1 godzinę temu, Kalberos napisał(a):

Szacun za odtworzenie legendy i dzialajace kierunkowskazy 😄 Czyżby inspiracja tutaj byla AE86 z Anime Initial D

Polonez też będzie?

 

Tak, Initial D tutaj zagrał prawie, że pierwsze skrzypce odnośnie inspiracji 😉

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japierdziele jakie to jest dobre 😄

poniżej wrzucam screen od kumpla 😄 on śmiga po torze itd

image.png.415e1d79f4c4b36c300c5578bac4114e.png

image.png.ce734bf1d95e56a74509db3aea360786.png

image.png.c0c73e188fca702944dc8f4022ffa0c2.png

 

Ja testuje na padzie, wiadomo nie jest to kierka ale model jazdy jest bardzo przyjemny i wymagający.

Najbardziej mnie cieszy fakt ze macie działające kierunki oraz awaryjne:D

 

Edytowane przez Kalberos
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności