Skocz do zawartości

michalo

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Destroyer napisał:

Kapitalna robota i fajne rendery, ale to już chyba gdzieś pisałem 😄 

Tak tak pisałeś - dziękuję. Nie zaszkodzi napisać drugi raz - zawsze chętne wysłucham, zwłaszcza że komentarz to taki rare itemek 😉 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, michalo said:

Tak tak pisałeś - dziękuję. Nie zaszkodzi napisać drugi raz - zawsze chętne wysłucham, zwłaszcza że komentarz to taki rare itemek 😉 

No to przez te reakcje, kiedyś to trzeba było napisać, że fajno a teraz klikniesz serduszko i fajrant 🙂 ludzie sami sobie z lenistwa ten bat ukręcili i idzie ku gorszemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, michalo said:

Reakcja też u nas jak na lekarstwo.  W sumie czego mam oczekiwać, sam nie jestem ostatnio jakiś super aktywny. Pewnie dopadło mnie to co ciebie - jesień. 

Nooo wiesz tutaj to regularnie wchodzi z 5 osób to jak masz tyle reakcji to już jest dobrze 😄 

Może na jesienną depresję ciepły koc i kakałko z bitą śmietaną, piankami i posypką 😛 

b5o5yVt.jpeg

pexels-karolina-grabowska-5426978-945x626.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, michalo napisał:

Reakcja też u nas jak na lekarstwo.  W sumie czego mam oczekiwać, sam nie jestem ostatnio jakiś super aktywny. Pewnie dopadło mnie to co ciebie - jesień. 

Więcej niż 5 osób wchodzi, ale faktycznie mało kto komentuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jako że odgrzebałem dane logowania, to napiszę, że bardzo solidna robota, jak zwykle, bo regularnie zaglądam do Ciebie jak i innych 🙂 Postaram się wpadać czasem z komentarzem do kakałka 😄

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 zapraszam

A co do kawy, to z 2-3 kubków dzienne na 2 tyg zszedłem do 0  i odkryłem że kawa absolutnie nic nie daje i chyba jej za dużo piłem. 

Teraz piję jedną na co dzień a drugą jak kogoś odwiedzę. Za to więcej herby mi idzie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że w kamieniu takie CNC można pyknąć to zaskoczenie. Ciekawe jak to wygląda od strony technicznej, w sensie na ile to jest automatyczne, a na ile ręczna robota? 

Przenieść rzeźbę z zbrusha na marmur to zajebista sprawa, jakoś nie widziałem, żeby to było popularne. Patrząc po płocie to gabaryt jest niezły.

 

Świetny projekt i taki materialny, a nie tylko jebane piksele na ekranie.

Edytowane przez alex3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności