Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - AD 2005


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Lil, moze by tak sama pania nindzowa, co? bo tak w sumie malo co widac. ale fajna ma opalenizne nawet, szczegolnie jak na ta pore roku :) macie jakis mikroklimat w tym poznaniu czy jak psia krew? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dirty - pani nidzowa nic nie wie, że zdjątka poszly na wizję, wiec nie kuś losu, specjalnie pokazałem tylko kawalontek zeby dziewcze mnie nie zaciachała ;)

co do klimatu to wiadomo że w poz zawsze słonko ;P

boba - nie było żadnego psa jestem bez jaj naturalnie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było żadnego psa jestem bez jaj naturalnie ;P

 

moze pokazesz wiecej w galerii bo bardzo ladne?

 

druga fota to sztampa. pierwsza mogla by byc fajna. swietnie oswietlona twoja postac, swietna poza, pani w tle zbedna i tlo przypadkowe tak jak kompozycja.

 

takie ujecie postaci, w takiej pozie, z takim oswietleniem, flaszka i fajkiem byloby wysmienitym materialem na prace do bitwy "ostatni czlowiek na ziemi" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muehehe ... Nie bylo mnie 2tyg, a tu takie rzeczy oO - panie, sicku, łolaboga ;).

 

EDIT:

A co mi tam :) - wrzucam swoje w miare 'swieze' foto ;) - zrobione jakies 2tyg temu na 18-stce kolezanki :) [ta w srodku ;)]

kny0029at.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze pokazesz wiecej w galerii bo bardzo ladne?

 

druga fota to sztampa. pierwsza mogla by byc fajna. swietnie oswietlona twoja postac, swietna poza, pani w tle zbedna i tlo przypadkowe tak jak kompozycja.

 

takie ujecie postaci, w takiej pozie, z takim oswietleniem, flaszka i fajkiem byloby wysmienitym materialem na prace do bitwy "ostatni czlowiek na ziemi" :)

 

zasadniczo masz racje co do kompozycji i tla co do pani raczej nie :P ... ale to wszystko wynikalo z pospiechu(listopad brrr) wiec bedzie dobitka w wakacje ... w galerii nie moge bo nie mam do nich praw zreszta maja byc na jakas wystawe w przyszlosci wiec jakby co mozna bedzie sobie obejrzec na wyjezdzie i przy okazji pretekst do piwka ;)

 

kris cholera nie widze twoich :(

cheveti ales ty młodociany ... zaaaa te czarno oczy zaaaaa te czarne oczyyyyyyyy tralala ;)

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL chyba rodzina zawsze miała trochę... nierówno bo takich wąsów nie zobaczysz wiele- na zdjęciu .... wychodzi na to że brat pradziadka- za Chiny nie wiem czy ma to jakąś jednowyrazową nazwę :)

 

stare01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności