Skocz do zawartości

Charakter pisma grafika!!


SAIRAM

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dawno gdzieś przeczytałem bardzo ciekawy artykuł. Dotyczył on charakteru pisma wybranych grup społeczno-zawodowych. Otóż okazało się, iż pismo lekarzy(tak, te same na, które klniemy gdy nie możemy rozczytać dawkowania leku) znacząco różni się np. od charakteru pisma strażaków.

Pomyślałem sobie, że może by sprawdzić jak piszą graficy!! Poniżej zamieszczam regulamin tego testu:

  • Udział w I ogólnopolskim teście na charakter pisma mogą wziąć wszyscy graficy(3D jak i 2D)
  • Wszyscy proszeni są o nie nadmierne staranie się (piszcie jak na co dzień)
  • Tekst powinien znajdować się na kartce w 1 linię, by zaobserwować różnice
  • Do na pisania będziecie mieli kilka zdań z mojej ulubionej książki „Geniusz” Mastertona
  • Przykro mi, ale „tableciarze” będą musieli pożyczyć skaner od kolegi, gdyż fotki mają być zrobione cyfrówką bądź skanerem( już słyszę bluzgania 90% forumowiczy, że niby nie ma różnicy pisanie długopisem od tabletu, niestety ma!!)

To chyba wsio jeśli chodzi o szczegóły, oto tekst do napisania:

Mingus zaparkował samochód na pożółkłym trawniku przed barem o nazwie „Cracker House”. Była to prosta chałupa z przełomu stuleci, typowy okaz budownictwa pionierów. Obecnie jedynym pochodzącym z dawnych lat, nie wyburzonym budynkiem w okolicy, otoczonym przez nowoczesne betonowe konstrukcje i szerokie, asfaltowe szosy.

Chyba starczy, oczywiście należy komentować( co nie znaczy tylko wyśmiewać się:P).

Gdy wszyscy chętni zamieszczą swoje kartki zagłosujemy na „naj” pismo!!

Więc, lets dance...................................................................

O i jeszcze moje wypociny:

 

http://www.sairam3d2005.republika.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wiem jak Wy, ale ja zauważyłem pewne podobieństwo:P!!

Co do nagród, nie wystarczy światowa sława, stada panienek u boku, czy tytuł "Najlepszego gryzmały wśród grafików"

Noooooooooo to do roboty, bo narazie ino 3 fotki są do oceny!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem to na privie już ale, że chciałbym ten fikuśny dowcip również i Wam przekazać to mówie jeszcze raz:

a co jeśli to jakiś przekręt ? że np niedługo wyniknie afera, że ktoż fałszował dokumenty ? np illy podpisze jakąś prywatyzację, a on nic o tym nie wiedział ?

 

Mam nadzieję, że się uśmiejemy jak norki (pozdro RK) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpis przeciez to nazwisko, ktorego tutaj na calym forum nikt nie zna [mojego], illy to pseudonim artystyczny, a w Polsce trzeba sie podpisywac imieniem i nazwyskiem albo tylko nazwiskiem, niestety podpis mam inny, robie inne "i" wiec nie tedy droga, ale w sumie zagrozenie jest ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo rozstrzygnięcie, więc jeśli chcesz się załapać, pośpiesz się……….:cool:

 

P.S

 

Ludzie, ja mam jutro egzamin gimnazjalny…….hmm, znacie może tani środek transportu, którym mógłbym uciec do Włoch??:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności