Skocz do zawartości

Odtwarzacze mp3


exTolek

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio tak sobie pomyślałem że mój ciężki cd-walkman zamienie na malutkie i leciutkie pudełeczko jakim jest odwarzacz mp3, i pierwsze co zrobiłem to udałem się na allegro oczywiście...

 

Tam znalazłem takie modele jak creative, które ma większość moich kumpli, oraz takie jak digital mp3 player, albo takie z podzespołami firmy Samsung .

 

Zastanawiałem się czy te ostatnie są, że tak powiem jakimś shitem co się niszczy po miesiącu czy jakoś tak? Czy w ogóle ma jakieś większe wady?

 

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mam creative muvo 128 mb (ten z wyswietlaczem) i musze powiedziec ze jest bardzo dobry. sluchawki swietnej jakosci pod wzgledem dzwieku, slabe pod wzgledem wytrzymalosci (kabelki przestaly mi kontaktowac po 3 miesiacach:/), player ma jeszcze dyktafon ale troche slabej jakosci jezeli chcemy nagrywac cos z dalsza, z bliska jest nawet ok. Co do samej muzyki to wszystko chodzi pieknie (muvo ma jeszcze bodajze 5 equalizerow), nie ma zadnych szumow, zaklocen itp. Zaleta odtwarzacza jest tez to ze jest bardzo lekki (praktycznie sama bateria tylko tam cos wazy :]), nie mialem stycznosci z innymi mp3playerami ale z opinii innych modele muvo creativa sa chyba najlepsze pod wzgledem cena/jakosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem nieszczęśliwym posiadaczem tego czegoś co nazywa się digital mp3 player i szczerze ci go odradzam lepiej dołóż troche kasy i zainwestuj w creative'a. Najgorsze jest to, że ten player sami sie wyłącza i to nie wiadomo dlaczego nawet po załadowniu nowych baterii, poza tym zatyczka na złącze usb szybko się wyrabia i łatwo ją zgubić co mi się zresztą zdarzyło po 2 tygodniach. A te 8-10 godziny grania na jednej baterii to tylko pobożne życzenie producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam płytowy Panasonica i sprawuje się bardzo dobrze, tylko te gabaryty.... :]

Co do Samsungów, nie wiem jak z tymi małymi mp3 playerami ale płytowy mojego brata, mimo iż ma dobrą jakość dzwięku i wszystkie potrzebne opcje to jakoś szybko zacząl się psuć - najpierw ekran, niedawno cała płyta główna, przez co podczas pracy na zasilaczu potrafi nieźle wariować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić mp3 playera, z pamięcią ...512mb.

Na rynku jest pełno modeli, jaki byscie polecili?

Moge wydac ~250zł.

Musle ze bedziecie W STANIE udzielić mi porady, z uwagi na to iż na rynku sa one bardzo popularne...

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie mam creative muvo tx fm -- jedynie 128 Mb. Jak go kupowalem to bylo duzo ;) jestem bardzo zadowolony -- bo jest maly i na baterii gra ok 15h -- osobiscie polecam odtwarzacze na baterie bo jak sa ladowane np przez usb -- to jak gdzies ci braknie kompa to nie posluchasz :) co wazne to creative jest wykrywany przez kazdego kompa jako dysk wymienny co ulatwia sprawe zgrywania materialow np na uczelni... i nie trzeba kabli bo jest jak pendrive :) oo i jeszcze zeby go zachwalic to radio fajnie chodzi i gra glosno bo kiedys mialem thomsona lyre(jeden z pierwszych mp3) to w trakcie jazdy autobusem nie bylo slychac muzyki:) -- ehhh ale sie rozpisalem ;) powodzenia w szukanie sprzetu dla siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... Zen Nono Plus, jest za drogi [ model 512mb = 420zł ]...

DMP FX100 512mb, jest fajny ale nie ma radia ni dyktafonu... [315zł]

Nie wiem co kupic, musi to być creative bo inne to taki shit ze szkoda gadać, koledze po miesiącyu zupełnie odmowił jakis "DIGITAL mp3player..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chcialem sobie kupic mp3 ale kuzyn mi pokazal na allegro odtwarzacze mp4. Sa praktycznie w te samej cenie, maja wyekszy wyswetlacz i lepsze baterie.

 

Co o nich sadzieice oplaca sie takie cos kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mp4 ... fajny bajer :) ale jesli kupisz bezfirmowca co nanic ten wyswietlacz kolorowy i mozliwosc ogladania filmow :) -- wyswietlacze sa tak male ze nic na nich nie widac :) za dobry sprzet niestety trzeba dac ok 1000 zl :/ skoro cie stac - to zabawki sa niezle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeczywiscie widziałem te mp4ki, ale te filmiki są naprawde słabej jakości... 24fps-ow nie zobaczysz chyba...

90% na llegro to bezfirmowce , zdziwiłem się jak zobaczyłem 512mb + dyktafon+gry+cośtamcostamcostam za 200zł :D

do mnie juz leci Creative DMP FX100 !!! :P [ zwykła mp3ka, bez dyktafonu,bez radia 512MB, za 315zł, ALE ZA TO JAKA JAKOŚĆ!!! [szcunek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raz widzialem na allegro mp4 bezfirmowca ktory mial ekran 2,5", 1 GB pamieci, odtwarzanie filmow w divx bez konwersji do jakichs tam dziwnych formatow. kosztowal chyba 480zl. Ja znim mnie kuzyn rozkojarzyl mialem na oku creativa Muvo 1 GB ale teraz nie wiem co kupie. Podoba mi sie to w mp4 ze maja zwylky akumulator i nie trzeba sie bawic w baterie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e... tam bawić- 1bateryjka i 17h słochania... :=)

Przyszedł dzisiaj moj dmp FX100[creative] zajebiście wygląda, bardzo lekki i fajniusi..:) super menu.

Do tego swietna jakos slochania.

Jedyne zastrzezenie ze slochawki sa nieco zadlogie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze wiosna niebawem zawita, czas wreszcie wskoczyc po zimowym przestoju na rower i powrocic do normalnosci na jaka czekalem z utesknieniem.

 

Tak wiec nosze sie z zamiarem nabycia mp3 playera aby uprzyjemnic sobie rowerowe wycieczki, w sumie biore te dwa modele pod uwage Sony i iPOD wersja Nano. Mial ktos z nimi doczynienia? swoja droga w wiekszosci sie spotykam z fanatycznymi opiniami userow iPOD'a tak wiec raczej preferowalbym normalna opinie :-)

 

comp1te.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom ja teraz tez wskoczylem w mp3 w telefonie -- jakis czas temu zakupilem SE d750 przy aneksie do umowy abonamentowej -- przyznam nawet ze sprzedalem mojego creativa bo fonik gra na tyle dobrze(sony mega bass) ze nie oplacalo mi sie miec 2 takich zabawek. Powiem jeszcze tyle ze przy moim uzywaniu - jakies foto, gry - ok 1.5h dziennie muza --- trzyma srednio 4 dni wiec nie jest zle :) ----- karta 64Mb :/ -- ale juz czekam na 512 :D

 

acha -- i jest radio z rdsem :D:D -- bardzo fajna sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wpadło mi troszke kasy i zastanawiam sie nad zakupem jakiegoś odtwaracza. Zawsze milej sie jedzie pociągiem, a ponadto moge uszczęśliwić złodzieja. Także same plusy tylko mam dylemat, brać coś firmowego? czy może jakieś "coś" z kolorowym wyswietlaczem. Ogólnie moge przeznaczyc do 300 zł. Wynalazłem coś takiego:

 

http://www.allegro.pl/item104708044_mp3_samsung_yp_u1_zajrzyj_.html

http://www.allegro.pl/item104605340_mp4_mp3_1gb_video_photo_mp3_radio_hit_najtaniej.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez naleze do ipodowcow ale jakos go tak bardzo nie uzywam, ostnio wywalilem sie z nim na desce i jeszcze dziala, ale oczywiscie ze polecam jest swietny bo czarny, mozna ogladac na nim filmy przez 2godziny i slucha stomilonow empetrojek i ogladac zjdecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu kupiłem mp3 'odys' z radiem. słuchaweczki po 2 m-cach odmowiły posługi, tydzień temu poszło gniazdo (dosłownie - do wewnątrz). Do przenoszenia danych się nadaje. Wymieniłem na lepszy model tej samej firmy (również z radiem - ale tym razem... radio było w pudełku jako gadżet do słuchawek XD ). 2 razy dokonałem eksploatacji w/w urządzenia, każda następna próba uruchomienia kończyła się wyświetlaniem logo i... tak już zostaje - jedyna możliwa metoda to wyjęcie baterii.

 

Ogólnie urządzenie oceniam pozytywnie - nie ma problemów ze zwrotem urządzenia ;)

 

P.S.: Radyjko dołączone do "nowszego" modelu nie ma funkcji sterowania głośnością xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam iToucha, 8 giga w zupelnosci mi starcza:) wifi rozniez bardzo sie przydaje... pozatym to po odpowiednim skonfigurowaniu, bardziej robi sie z niego PDA. Jednak jak mialbym teraz go brac ponownie to poczekalbym troche, az dotra do nas tez w wersji 1.1.3 ,ktora maja wgrane aplikacje z iphone. ja mam wersje wczesniejsza i za upka musze placic 2o zielonych, ot taka polityka ala M$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności