Skocz do zawartości

scena 3d: wnetrze korytarza (studium realizmu)


Rekomendowane odpowiedzi

oto moje proby stworzenia w miare realistycznej sceny w oparciu o scene z filmu (Door In The Floor)

 

oto render po kilku dotknieciach w photoshopie (thank you percydaman form chaos forum for helpfull tips)

doorinthefloor0000compc4bk.jpg

 

 

a tutaj rzeczywista scena z filmu

dorrinthefloor20le.jpg

 

 

Render time: about 6 h for vrmap and 9 for render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Świetnie ci to wyszło, congratulations.... z początku myślałem że to dwa rendery :). Ale później przeczytałem że ten drugi obrazek to screen z filmu. No co tu gadać genialnie to wyszło (opróćz wcześniej wspomnianych zacieków) no i przy następnej pracy radze wybrać coś bardziej skomplikowanego :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA tym drugim odrazu widać, żę to z filmu, ja po prsotu to czuje bo dużo oglądam. Są drobne różnice, ale podoba mi się. Troszkęmi sie nie podobają te cosie na ścianie te dwa paseczki, jakieś 13 cm od podłogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no naprawde dobra robota, ale o zacieki juz mogles sie postarac ;>

 

mozna tez malutkiego dofa zrobic, popatrz na zeberka kratek w oknie, no i u ciebie jest ogolnie jasniej niz na screenie, szczegolnie na scianie z oknem

 

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezle:) jedyne co mi sie niespodobalo to twoje krzeslo jest zbyt "rozlazle" mam wrazenie jakby na nim usiadlo z 200kg , wrzuc na to ffd boxa i zwez nozki troche, ogolnie twoje krzeselko jest takie troche za masywne i troche finguje mi z nim skala:) ale i tak jest git:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

po 1. okno nadole wydaje sie byc wezsze

2. brak zaciekow

3. te listwy od podlogi nie sa tak znowu widoczne jak na twoim renderze

4. Kraty w oknie sie roznia

to jest to co wpadlo mi w oko jako roznice. A ogolem udalo Ci sie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Panowie za opinie i uwagi, jestem ich wszytskich swiadom ale kurcze jak czlowiek siedzi nad czym stakim 3 weekendy zrzedu i w pewnym momencie nie powie sobie stop to moze zle skonczyc ;) Pozdrowienia

 

ps. Leru - lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladna pracka, kiedy widzialem ja 1 raz mialem problem ze wskazaniem renderingu. Osobiscie troszke bym pobrudzil sciany w niektorych miejscach i przyciemnil cienie ale to juz maly szzcegol. Jest "gites".

Swoja droga... ciekawe cwiczenie sobie zrobiles.

 

Pozdrawiam

Pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj tych zazdrośników, wszystko jest ok, jak przyczepia ci się taki do zaciekow czy dofa, za prostych modeli, znaczy że zazdrosny jest, hehe, realizm masz! gratuluje, zrób kiedyś sobie żart i napisz że twoja scena to fotka, a fotka to obrazek3d, będziesz się tylko śmiał jak jakiś "profesor" będzie udzielał uczonych wskazówek" że niby pracce czegoś brakuje do realizmu hehe. Gratuluje Ci, pozdrawiam szczupala i komę co się czepiacie dupereli Panowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie ędku prosz nie zaczynac znowu szczeniackich dyskusji :D nic nie wnosisz a tylko gadasz glupotki :D

 

Lukx oczywiscie podziwiam i moze masz wiekszy render? chetnie bym obejrzal z bliska ;)

 

pozdro

 

prosze bardzo :) ale to jest bez podrasowania w photoshopie, czysty material wyjsciowy z rendera:

doorinthefloorhires6ek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kome, za oknem jest vray plane, plus vray light sphere zeby byl odpowiedni cien i to tyle. Zadnych magicznych innych rzeczy nie ma. No moze z wyjatkiem nowego color mappingu vrayowskiego (intensity exponential).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczupal. Przeciez on nie uzywa PCta do kserowania....

"oto moje proby stworzenia w miare realistycznej sceny w oparciu o scene z filmu (Door In The Floor)" Chodzi o realistycznosc. I nie gadaj, ze gdyby nie zacieki to bis powiedzial, ze to maxowe :)

Lux - Dobra robota. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności