Skocz do zawartości

pojazd 3d: polski lowrider


czarny.Ecik

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się... Po roku pracy z cinema 4d przesiadam sie (w końcu) na maxa nr 6... I juz na poczatku jestem pozytywnie nastawiony :)

 

Na pocztek postanowiłem przerobić naszego wspaniałego fiata 125p na lowrider'a :)

 

A oto pierwsze wyniki mojej pracy (do zrobienia jeszcze strasznie DUZOOOOO ale juz sie pale do roboty :) )

 

Komentarze mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak narazie to widze kupe odblaskowego "lakieru" ktory praktycznie zupelnie zakrywa bryle modelu ... radze pokazywac model bez materialu bo tak to nie sadze zeby ktokolwiek mogl udzielic ci konstruktywnej krytyki.

 

pozdrawiam ... witam na forum (bo to chba pierwsza twoja praca na forum) i ciesze sie ze zaczales od poprawnego tematu ... watku w ktorym juz cos naskubales itd ...

 

ps. sam shade + siatka i bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robisz z połowki i skaładasz .. czy robisz cały model ? Blueprinty masz tak ustawione że trudno powiedziec . Jesli robisz całość od razu to dlatego że nie mumiesz skałdać połowek , czy "średnio dobrze" skaładanie wychodzi ?? JA nie umiem skaładać .. ciekawe jak to się robi :|.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jim mee, po prostu na jednej połowie wrzucasz modyfikator Mirror, ustawiasz środek odbicia i gotowe,czarny.Ecik'u pracka zapowiada się nieźle, bo niezły lakier, ale jeżeli chcesz żebyśmy Ci pomogli to chociaż daj n nam szansę.

 

pozdro

 

EDIT: jak dajesz rendery to przed liczeniem chowaj plane'y z blueprint'ami, dzieki....

 

pozdro2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec Bracie masz racje... :) Praca... no i na dodatek chec jej zmiany nie daja chwili wytchnienia wiec przez jakies 2 tygodnie pewnie wiele nie rusze... le od ostatniego update'a wymodelowalem troszke przod wiec moze jeszcze dzis (a najpozniej jutro) zrobie malego update'a

 

Pozdrow dla wszystkich pracownikow hipermarketow... PEACE

 

PS Hipermarkety to twor SZATANA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie...

 

Dzis troszke posiedzialem i dodalem troszke rowkow... Zgodnie z obietnica drzwiczki i tyl...

Mam nadzieje ze nie obnizam lotow ale coraz wiecej problemow pojawia sie przy modelowaniu... chyba musze siegnac po jakiegos tutka :)

 

A oto dwa kolejne rendery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no poza malymi bugami(np lewy dolny rog zew na tylnej klapie) idzie ci ladnie i zgrabnie. osobiscie polecam czasem popatrzec na cudze siatki(np na forum 3d total jest taka ladna bmwica), mozna nauczyc sie jak malych bugow sie pozbywac. a co do ogolnego pomyslu - co ty na to aby go wyposazyc w jakis hod-rod? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności