Skocz do zawartości

Scena 3D: masterAndServant CGChallenge entry


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie nie gapi sie calymi dniami.

tutaj masz opis do obrazka

http://www.cgtalk.com/showthread.php?t=224157

 

"The civilization finally has dominated the barbarian world…

Nature has been subjugated to a human…

Tamed panther now obediently lying near the feet of its master….

No hierarchy…no oppositions…no contradictions…What else can he desire?

Nothing more can be done…

The harmonious world reveals its beauty to the victorious king…

 

 

Yet… the emperor realizes that it is not end at all….

 

He desires more and more to protect his power and show his greatness to the world… …And he knows that although the sun covered the land with light and peace…it will not last forever…the wheels of hierarchy must be in motion…"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się - trochę pustawo - w dole powinno być np. colloseum z gladiatorami którzy pozdrawiają swego władcę przed walką albo fragment jakiegoś miasta

pozdrawiam

acha- no i jakiś drapieżny blik w oku pantery by się przydał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak...slyne z tego ze mowie co mysle...wiec powiem i teraz...

spoko wiem ze duzo mozna by jeszcze zrobic i poprawic. taks ie sklada ze pracuje w ciagu tygodnia i moglem na to poswiecac tylko weekendy.fakt sporo jeszcze sie musze nauczyc ale mam jedna zasade, nie komentuje w sposob (nie wiem jak to nazwac) "prostacki" prac ludzi w momencie kiedy wiem ze lepiej bym tego nie zrobil. sartr, "teren nieciekawy, pierwszy plan nieciekawy - jak na poziom tego forum to niezle ale jak na poziom cgchellenge to nieciekawie" a to niby ma byc takie doskonale: http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=11092

a moze to http://seartr.w.interia.pl/wlasciwe.jpg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu opisu obrazka w dalszym ciagu uwazam ze trona tam nie pasuje. imho lepiej byloby gdyby np: stal przy balustradzie (w domysle - oddawal sie refleksji). co z tego ze teraz, siedzac na tronie, widzi kraj i mysli co bedzie dalej? czy jutro tez bedzie myslal o tym samym? a za miesiac? pewnie nie, wiec chyba nie warto taszczyc takich ciezkich kamieni na tarasik i budowac z nich tron tylko po to zeby krolowi przyszla do glowy jedna mysl . tak ogolnie to czepiam sie pierdol, a pracka mi sie bardzo podoba :) ma klimacik (nie koniecznie z Conana, ale jakis ma :) )

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sartr moim zdaniem przesadziłeś koleżko. Nie tylko mieszasz z błotem kolesia, który się napracował żeby uzyskać taki efekt, ale przy okazji mieszasz w to innych forumowiczy podpinając ich do jedej teczki z napisem FRAJER_ GRAFIK. Może daj se luz koleś co. Wszystko stało się jasne po przypomnieniu przez Lukx twojej pamiętnej pracki o babci transwestycie. No to pokazałeś poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie komentuje w sposob (nie wiem jak to nazwac) "prostacki" prac ludzi w momencie kiedy wiem ze lepiej bym tego nie zrobil

 

Od dzisiaj nie krytykuję filmów.

 

Co do sceny - zupełnie nie pasują mi te terragenowe góry w połączeniu z bajkową resztą. Najlepiej gdybyś coś z nimi zrobił.

 

PS: Mam nadzieję, że nie powiesz mi żebym nie krytykował Twojej pracy, bo lepiej nie zrobię i pokażesz moje stare obrazki z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za przypomnienie mi czemu nie przepadam za polskimi forami 3d ;)

 

Nie przesadzaj już, scena jest naprawdę bardzo fajna (moim zdaniem tylko te góry nie pasują). Dyskusja z krytykowaniem mnie nieco rozbawiła i dlatego dodałem komentarz ;). A posty w których nie znajdziesz nic konstruktywnego po prostu ignoruj - to chyba jest najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poweim ci tak. Z ciekawości zajrzałem na CGTalk co by polukać na konkurencje i no cóż... ciężka przeprawa przed tobą. Prace ludzi ze świata powalają, są nie kwestionowalnie dobre. Większość ale nie wszystkie widziałem też gnioty, przy których AUTOBUS GUMISIA to arcydzieło. Dajesz radę i ludzie cię tam chwalą. Więc jest dobrze. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- naprawdę udana praca

- świetny krajobraz na drugim planie

- czarna puma – bez zastrzeżeń

- troszkę za mało na pierwszym planie

- miejsce wydaje się przepełnione spokojem, daleko od miasta, skromne w formie, tak mi się zdaje że można by to wyeksponować bardziej przestrzennym kadrem, drobnymi szczegółami...:D

- te drzewko po lewej nie podoba mi się zupełnie - jest rozmazane pomimo że wydaje się że jest dalej od króla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna pracka, mogles sie bardziej postarac bo wiem ze cie stac :)

Mogles zapelnic ten drugi plan, na przyklad wlozyc tam stojacych zolnierzy, patrzacych na swojego wladce :)

No nic, gratulacje skonczone pracy.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukx- w jednym się zgadzam z tobą - nie miesza się z błotem pracy której samemu nie byłoby się w stanie zrobić.

Inna rzecz, że krytyka z mieszaniem z błotem nie ma nic wspólnego, dlatego można krytykować, a nawet należy prace nawet lepszych od siebie, dla ich własnego dobra.

Krytyka mobilizuje.

Twoja praca nie podoba mi się, ale rozumiem że się nad nią napracowałeś.

Niestety brak detalu dobija pracę, ja wiem że czas tu rządzi, ja też pracuję w tygodniu, ale zrbienie detalu dla tej pracji to jeden wieczór.... :(

No i ten terragenowy krajobraz w połączeniu ze stricte maxowym renderem wypada nieciekawie, przydało by się tu 30 minut w photoshopie.

Praca - nie oddaje tematu "master and servant"

END

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) uwielbiam przewidywalnych ludzi......

 

Bardzo też lubię jak ktoś coś 'sądzi' :D

A więc skoro sądzisz to czy możesz jednocześnie udostępnić swój pliczek z projektem na sobotni wieczór ?

 

A tak co do CG challenge - tam bardziej niż technika, liczy się oddanie w swojej pracy klimatu zawiązanego z tematem bitwy, a u Ciebie to niestety leży.....

 

 

co do mojej pracki ...eh , człowieku te 5 godin to i tak predkość świtlna była, ja tą głowę 2 weekendy dziergałem.

A pomyśl sobie że space ship 2000 poly robiłem 2 miechy..... :)))

Z reszta skoro już przytaczasz te 5 godzin to dlaczego nie zwróciłeś uwagi na zdanie "ja nie chcę poprostu zrobic głowę tylko nauczyć sie ją robić i zrozumieć co i dlaczego." ....więc time elapse nie idzie na postęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOOOW AWESOME WORK DUDE!!!!!!

 

A tak na serio to tylko na max3d.pl Ci prawdę powiedzą.

Faktem jest że dobry koncept to podstawa sukcesu :>

Ale nie przejmuj się, praca bardziej pasuje poziomem do tego forum niż tamtego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOOOW AWESOME WORK DUDE!!!!!!

 

A tak na serio to tylko na max3d.pl Ci prawdę powiedzą.

Faktem jest że dobry koncept to podstawa sukcesu :>

Ale nie przejmuj się, praca bardziej pasuje poziomem do tego forum niż tamtego :D

 

 

i za to Cie kocham, niechcialem ranic jego uczuc bo nie lubie ubierac slow w ladne ubranka, ale widze ze zrobiles to zamnie.

 

Na cgtalk wszystkim sie wszystko podoba jedyni co krytykuja to Ci co zdobyli awarda ale i tez nie zawsze ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOOOW AWESOME WORK DUDE!!!!!!

 

A tak na serio to tylko na max3d.pl Ci prawdę powiedzą.

Faktem jest że dobry koncept to podstawa sukcesu :>

Ale nie przejmuj się, praca bardziej pasuje poziomem do tego forum niż tamtego :D

 

:D Po prostu piękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) uwielbiam przewidywalnych ludzi......

 

Bardzo też lubię jak ktoś coś 'sądzi' :D

A więc skoro sądzisz to czy możesz jednocześnie udostępnić swój pliczek z projektem na sobotni wieczór ?

 

A tak co do CG challenge - tam bardziej niż technika, liczy się oddanie w swojej pracy klimatu zawiązanego z tematem bitwy, a u Ciebie to niestety leży.....

 

 

co do mojej pracki ...eh , człowieku te 5 godin to i tak predkość świtlna była, ja tą głowę 2 weekendy dziergałem.

A pomyśl sobie że space ship 2000 poly robiłem 2 miechy..... :)))

Z reszta skoro już przytaczasz te 5 godzin to dlaczego nie zwróciłeś uwagi na zdanie "ja nie chcę poprostu zrobic głowę tylko nauczyć sie ją robić i zrozumieć co i dlaczego." ....więc time elapse nie idzie na postęp.

 

nie pracki nie udostepnie. jak taki szybki jestes to zrob ja sam sobie od podstaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca konkursowo odpada w przedbiegach - zresztą już praktycznie po raz drugi 2/3 prac ma DUUUŻE problemy z realizacją tematu (jak i GSO tak i obecny M&S).

Wieć sam temat leży na całości - więc pracka niestety już sie dalej nie kwalifikuje.

 

Co do wyglądu - odnośnie teragena napisano, pustki też. Praca nie odrzuca, można się jej przyjżec bez zamykania w 1/2 wczytywania obrazu okienka - więc źle nie jest, co niestety nie zmienia faktu że mnie się nie podoba, a to czy zrobiłbym lepiej czy też nie nie ma znaczenia :)

 

Tym niemniej powodzenia w następnym konkursie na CGT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"sam takiej nie zrobie, ale moim zdaniem nie masz szans na zadne nagradzane miejsce :) teraz pokornie czekam na zkrytykowanie mnie :)"

 

robiac to naprawde ani chwili nie mysalem ze jestem taki dobry zeby wogole cokolwiek wygrac (naiwny nie jestem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Dude,

 

Nie przejmuj sie tak bardzo bo tutaj to do ktytyki to kazdy jest malym specjalista.

Twoja praca jest troche prosta, ale pomysl i wykonanie nie jest wcale takie zle.

Spruboj troche popracowac w photoshop i dodaj troche details.

Mi sie podoba , i pomysl jest wspanialy.

A z pytaniami jak a gdzie sie ten przywodca patrzy?? LOL on oczekuje E.T. to come down and drop a line "ET phone Home" ! LOL

 

Good Job Dude - more detail! , and do not add that E.T. as I mentioned above cause it will solve the big problem as "at what is the leader staring at" !

 

Laterz(:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morph0001 thanks for cheering up. Mam rodzinek w Kanadzie i moze stad cieple slowa=). Zdaje sobie sprawe ze moglbym jeszcze w photoshopie podorysowywac dteale i szczerze to w sobote sleczlaem nad tym ale nic jakos mi nie pasowalo.CHialem zrobic ruiny murow obronnych ale kurcze naprawde skalowo to pasilo ze wzgledu na odleglosc gor.To jest wielka tundra wszystko by bylo schowane pod drzewami. Nic nastepnym razem obiecuje sie porpawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Jeeez, ale siedliście na nim... hmmm.. może skasuj ten wątek i załóż nowy = z czystym kontem :) Pracka nie jest zła, ale modele są dużo lepsze niż forma ich przedstawienia.. jak napisali poprzednicy - generowany krajobraz trochę razi, ale tak poza tym nei jest źle.. mogłeś to troszkę podkolorować w jakimś programie 2d, żeby był większy kontrast pomiędzy barwami, ale ogólnie nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności