Skocz do zawartości

Sony pokazuje PlayStation 3!


xeav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Podoba mi się design, o parametrach już nie wspominając. Jedyne czego mi w konsolach brakuje to brak możliwości sterowania postacią w grach FPP tak jak na PC. I dlatego właśnie jej nie kupię, chyba że dorobią klawiaturkę i mychę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

design mi sie nie podoba...a ten pad(juz o tym pisalem zreszta) przypomina "BatBumerang"

z Filmu pt. "Batman" z Pingwinem...porazka...

 

ale za to to co w tym cacku "piszczy" jest oszalamiajace:D:D:D...

...p.s. tez wole kompa:D:D:D...ale dobra konsola nigdy by nie zaszkodzila;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wewnątrz konsoli umieszczono trzy procesory PowerPC taktowane zegarem o częstotliwości 3,2 GHz, 500-megahercowy układ graficzny ATI, 20-gigabajtowy dysk twardy oraz 512 MB pamięci RAM. Konfiguracja ta pozwala na osiągnięcie wydajności na poziomie jednego teraflopa - zapewnia Microsoft.

 

a oto xbox:D...torche przypomina PC ale pad badziewnie wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba i napewno kupie Ps3 bo Xbox nigdy mi się nie podobał i niębędzie przynajmniej narazie. A do gier konsole i tak są lepsze a klawiature i myszke można podłączyć pod usb:] do ps2 przynajmniej można było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ps jest wicej gier i to sama przyjemnosc miec pleya jak kto lubi, mi sie podoba, ale chyab padow od ps2 czy ps1 nei bedzie mozna podlaczyc jak patrze na wyjsicia z tylu bo z przodu nie widze, pewnei beda jakis przejsciowki a pady te to porazka, sreby mi si e nie podoba, ale sam klimat konsol to jest to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no killzone 2 moze i wymiata, ale duze prawdopodobienstwo ze byl prerenderowany. Taka jakosc grafiki bedzie ciezka do osiagniecia dla PS3 na jej marnych 2 teraflopach :] wiadomo ze na poczatku gierki nie bede wykorzystywaly nawet 70-80 % mozliwosci konsoli, dopiero 2-3 lata po premierze PSa beda sie pojawiac giery ktore te moc beda na maksa wykorzystywaly, a i tak dalej watpie zeby killzone2 naprawde tak wygladal... tak czy owak - pasuje odkladac na jakis HDTV, huh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poinformowało Sony, do współpracy pozyskana została brytyjską firmę SN Systems Ltd. Zawarto również porozumienia z amerykańskimi deweloperami Ageia Technologies Inc., Havok (to ci o reactora?)i Epic Games, w celu dostarczenia kolejnych rozwiązań. Ken Kutaragi, prezes Sony Computer Entertainment, powiedział, że rzeczy, które były do tej pory możliwe tylko w filmach, teraz możliwe będą również w grach.

 

Karta graficzna w nowym PlayStation zbudowana będzie z 300 milionów tranzystorów. To więcej niż X-Box, Game Cube i Play Station 2 razem wzięte. Ponadto źródła w Sony doniosły, że nowe gry na PS3 nie będą miały wbudowanych żadnych ograniczeń regionalnych. Mimo tego, nie pozostaną one zupełnie niezabezpieczone przed nielegalnym kopiowaniem. Urządzenie będzie posiadało zabezpieczenia w cyfrowym interfejsie HDMI, wspierającym odczyt danych.

 

więcej tu http://www.idg.pl/news/81235.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej to jakas sciema z tymi 21 ghz ps3?? przeciez to monstrum bedzie musialo kosztowac majatek! to logiczne ze producent nic nie zarabia na konsoli, a czesto do niej doplaca(bo dorabia sie na licencjach do gier :P), ale tutaj sony bedzie musialo zaplacic za chyba z 90% konsoli, zeby ona byla osiagalna dla kowalskiego czy innego smitha....

 

ps. pady do obu konsol sa beznadziejne :/// jak dla mnie idealem nadal jest saitek p2500 :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest podniecanie sie wielordzeniowymi procesorami. Juz ledwo ich kilka, a tworzenie gry przedluza sie parokrotnie.

A PS3 ma ich oczywiscie niebotyczne ilosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kosztowała na starcie 2799 tylko 2299 (trzeba wiedzieć gdzie szukać :P) i nie kosztowała po 3 miesiącach 1499 tylko bardzo powoli schodziła z ceny. Baaaaardzo powoli. Nie licz na to, że pół rok po premierze PS3 zapłacisz za nią 1000zł mniej niż w dniu premiery. Kutaragi powiedział wprost: "będzie droga" - z naciskiem na słowo droga. Moim zdaniem będzie bardzo droga. Mimo wszystko już zbieram na nią pieniądze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc mam dla Was newsa ;)

 

"Znamy już prawdopodobną cenę Xbox'a 360, który kosztować ma około 300USD, czas więc poznać cenę PlayStation 3. Informacja na ten temat nie wyszła co prawda bezpośrednio od Sony, tylko od Jen-Hsun Huanga, współzałożyciela oraz prezesa firmy NVIDIA.

 

W wywiadzie dla jednego z serwisów sprzętowych powiedział, że cena PS3 wyniesie 499USD. Potwierdzałoby to słowa Kena Kutaragi, który pod koniec czerwca powiedział, że za konsolę trzeba będzie zapłacić tyle, że niektórzy będą musieli podjąć dodatkową pracę, by ją nabyć.

 

Wygląda na to, że przynajmniej do momentu ukazania się konsoli na rynku, zwycięzcą jest na razie Xbox 360."

 

Info z portalu gry.wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby dało się ją jakoś podłączyć do kompa żeby np. renderować to bym chyba takie coś kupił

w końcu zanim 2 teraflopy będą na kompy domowe to będe stary a jakby kosztowała "tylko" 400-500 $ to jakoś bym przełknął

 

zna się ktoś na tych sprawach można to opatentować i potem trzepać kase ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już mi powoli przechodzi

takie coś wyczytałem

 

"PlayStation 3 Delayed, Over $800? - Cnet is reporting that a research report issued by Merrill Lynch suggests that the Sony PlayStation 3's American release may be postponed until 2007. The official report would also seem to indicate that the console will be somewhere in the neighborhood of $900 when it launches."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oficjalna specyfikacja

 

http://www.playstation.com/products.html

http://www.next-gen.biz/index.php?option=com_content&task=view&id=2270&Itemid=2

 

7301076986564054.JPG

 

source: cgsociety

 

heh, chciałbym zobaczyć ten procesor podczas renderingu :)

Nie nie wieze, ze ten POTWóR to PS3, a nie jakas nagroda, nie wieze ze ten potwór bedzie miał 3.2000mhz (pokiego ch*** wystarczy 2.500, ale przełkykam to) i ze bedzie miał 512mb na karcie graficznej (nie lubie N'ki, po co 512 skoro 300, 200wystraczy na jakies powiedzmy 2,3 lata??Pixel 3.0 tez jest prawie nie obsługiwany przez gry)

Ale naprawde nie wieze ze TEN POTWóR JEST WSTANIE ZROBIC BEZ DłAWIENIA SIE GRY Z GRAFIKą (MOZE NAWET LEPSZą) OD KATEDY....

Nie wieze tez ze głupi napęd jest najdroszy zaraz po procesorku...

Nie wieze ze ten POTWóR ma miec tylko 512 (albo 1gb) pamieci ram....

Jak dla mnie

Procek- 1.500zł

kartka- 2.000zł (góra 3)

ram góra 400zł

 

P.S Co daje wieksz ilosc rdzeni w procku??Bo jestem debil w tej sprawie :)

 

P.S Pewnie połowa pudła to procek i karta a reszta to 400 suppper mega 5.000Vat'owych wiatraczków :)

 

EDIT PS: A tera sobie wyobrazam naprzykład HM który ma wstręntną grafe, i wykozrzystuje minimum mocy PS3, łubu du, grafika na poziomoe srednich redków z gier :)

 

Acha i jeszcze jeden edit: Pewnie konsola bedzie obsługiwała płyty DRIVIDRI-OTL za 500 i pojemnosci 1terka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sony wie co robi, nie od dzis wiadomo ze konsoli nie robi sie na 2-3 lata tylko na min 5. to co ze niewszystkie gry kozystaja z pixel shader 3.0 - za 1 - 1.5 roku kazda nowa gra bedzie miala jego obsluge. mocny procek przyda sie podczas obliczania fizyki, zaczowania czastek, obliczanu interakcji cial sztywnych przed i po dzialaniu jakiegos zdarzenia - zawsze sie cos znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS2 zadzi a PS3 bedzie wymiatac jak ktos tam pisla ze PS nie kupi z tego powdu ze nie ma mychy i keyba to heheh od niedawna czesz w Blacka ma padzie i powiem tak olac myche i keyb no ale jak ktos sie uprze to w PS 3 bedzie mozna dokupic mycche i keyb :P a i xboxa nie kupie bo to microsoft firma porazka jej polityka itd i ten nieszczesny system win :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co LIS jestes szczesliwy z uzywania systemu win hmmm :] to jestes pierwszym uzytkownikiem jakiego znam co chwali winde :D a Xbox strasznie wadliwe z tego co wiem hehe microsoft chcial jak najszybcije wejsc na rynek i zarzucil jak zwykle rynek badziewiem hehe moze jakos latke trzeba zasac do xboxa :D ale to moja prywatna opinia na temat windowsa i polityki microsoft :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xboxa nie kupie bo to microsoft firma porazka jej polityka itd i ten nieszczesny system win :(

 

praktyki biznesowe to oni maja "lekko drastyczne" system tez nie grzeszy doskonaloscia, ale zeby przekreslac xbox'a tylko dlatego ze jest od m$ ?

kazdy ma swoje zdanie ja bym z checia posiadl ten sprzecik :)

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności