Skocz do zawartości

postac 3d- satyr


h4sh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wiem, że to nieprzyzwoite i wogle ale.... ALE ma fujarke hahahaha no pierwsza żecz jaka się rzuca w oczy, ryłem się potem z tego chyba z 10 min.

 

Co do modelu... fajowo ci wyszedł przypomniał mi się taki jeden artykuł z magazynu "3d" ja bym mu dał większe rogi i z tym kikutem coś zobił.

Pozdro i powodzenia w kończeniu pracki.

PS. Nie znasz jakiś dobray angielskich albo najlepiej polskich torytoriali do Zbrusha...z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK bądź co bądź ma rację. Taki klimatyczny render powinien być już raczej po skończeniu, a teraz pokaż jakie błędy zrobiłeś :]

mało widać ale myślę, że starczy na ..... ;)

 

misiold -> on nie ma rogów :] (na tym etapie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mało pokazałeś to pierwsze

za duze ma wcięcie w penisa (dolne mięśnie brzucha poprzeczne i proste)a może to przez te za malo nogi. Nogi to podstawa ciala, wiec nie ma takiej opcji zeby one byly male i slabe wiec musisz sie nimi zając. Ogolnie spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi sie, ze te nogi to takie za tyci.. Udo powinno byc takiej wielkosci jak ludzkie.

Ale moze mi sie zdaje bo malo widac..

 

Ogolnie anatomia to jest naprawde swietna. grats!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za slaby render, nogi nei sa male. Ale zobaczycie jak dam cos jasniejszego. Niestety bedziecie musieli momencik poczekac ale chyba nie szkodzi ;]

 

ant3d: jakis asyryjski ten twoj satyr hehe ;]

kulfer- pokazuej tylko to co w miare skonczone :P, a temu nrzuchowi sie przyjrze.

misiold- ty ryles przez 10 min a ja s**m ze smiechu juz od 3 dni od kiedy go zaczalem :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klicek: zspheres czy nei to nie ma znazcenia. Zspheres itak sie nie da rigowac chyba ze chodzi ci o zmiane pozy w zbrushu. Moze dodam prosty rig na penisa co? :P :P

 

gotham: dzieki, teraz musze skonczyc przedramie i "kozia" czesc ciala, potem rogi, pare korekcji miesni, dodam tluszcz i na koncu zyly. Razcej nie bedzie oteksturowany.

wert: hehehe, pewnie macie ladne kolezanki w grupie. Niezly rysunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności