Jump to content
ttaaddeekk

Maszyny Bojowe: "czlowiek z drutem na glowie"

Recommended Posts

pole bitwy , martwe caiala leza na ziemi, a nad nimi stoi postac, mech cyborg trudno powiedziec, wszystko w klimacie mrocznego fallout/cyber punk/terminator:] szkice mam nadzieje pojawia sie w przyszlym tygodniu,

attachment.php?attachmentid=20367&stc=1attachment.php?attachmentid=20367&stc=1attachment.php?attachmentid=20367&stc=1attachment.php?attachmentid=20367&stc=1attachment.php?attachmentid=20367&stc=1attachment.php?attachmentid=20367&stc=1

___________________sketches___________________

szkice2web2qf.th.jpgszkice1web2pf.th.jpg

_________________main concept_________________

concept0fd.th.jpg

aaaa witamy witamy w Bitwie :) powodzenia życzę w realizacji tej jakże krwawej wizji

witojcie tadku witojcie :) powodzenia :) czekam na updajty krakowianina :)

O, witam! Kolejny pokrewny z moim temat - fajnie :D

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Wow...jak zwykle w modelowaniu postaci nie ma Tobie równych...

Powodzenia ! :)

nie no jak dla mnie bomba:) tylko czy aby zebra nie konczas sie za szybko? bo tak jakos dziwnie wyglada, ale pozatym ekstra

spoczko tadziu chodz te sutki mu jak jakies igielki zrobiles :D no wiatraczek wpozasiu :D

...a mi sie kojazry z takimi odpustowymi zabawkami w ktore sie dmucha i wydaja z siebie smieszny dzwiek :) hehe i mozna by ta mysl rozwinac ale nie bede:D

Hatred-cialo ostatecznie bedzie zrobione w zbrushu bo doszedlem do wniosku ze tu sie meczyc nie ma sensu, zrobilem tylko prawidzlowe proporcje(Matti)na podstawie knigi z forum,

eco-chyba faktycznie musze go przrobic

c11kx.jpg

Kurcze skąd Ty bierzesz takie pomysły?

Póki co śwetna robota, zdradź coś na temat kadru.

Pozdrawiam!

f15ws.jpg

(nie wiem czy zrezygnowac ze szpikulcy na mieczu)

ArTooRo- co do kadru to nie moge sie zmusic zeby szkice poskanowac, ale w koncu to zrobie...

bedzie to koles w kulistej osłonce z plazmy podpiety wraz z innymi poprzez kable do latajacego statku, przemiezajacy pole bitwy i niszczacy bezradnych przeciwników swoimi mieczami...do chwili az przeciwnicy odkryją jego piete achillesa a mianowice kabel...

w/g mnie cycuszki troszkę do porawy ale poza tym to piekna robota ! czy ten wentylatorek na tchawicy to część kombinezonu ? jeżeli tak to troszkę zbyt przylegający jest chyba do ciała i dusiłby się (przynajmniej mnie bo to przeszkadzało:). Mam też takie spostrzeżenie - czy nie uważasz że ktoś kto dysponuje technologią pozwalającą na generowanie kulistej osłony plazmowej bawiłby się w jakieś kable ? kabel to przeżytek :) ogólnie jest cool

jaras-wentylatorek jest czescia kombinezony ale ten koles ma dziure na ten wentylatorek po spodem, własnie do generowania kulistej plazmowej oslony bedzie potrezbne zasilanie, a propos dlaczego cie nie widze jescze w bitwie ?

szkice1web2pf.jpg

szkice2web2qf.jpg

jeżeli ten koleś będzie wisiał w tej kuli ponad ziemią to kształt tych ostrz jest chyba troszkę nieporęczny - jakby trafił nim kogoś to ten ktoś nabiłby się jak na rożno i nie zszedłby tak łatwo bo na ostrzu są ząbki a taki wiszący na ostrzu zawodnik przeszkadzałby trochę chyba w dalszym władaniu mieczem ? to raczej powinny być jakieś szpikulce (ale się czepiam ;) Co do mojego udziału w bitwie to w tej edycji nie wezmę udziału bo wyjeżdzam na urlop i zostałoby mi niewiele czasu na zrobienie czegoś konkretnego dlatego nie chcę się angażować - poza tym robimy z asblaze animację która jest na razie tzw "oczkiem w głowie" . Powodzenia w boju - pozdrawiam

Pieknie Ci idzie modeling, pomysł tez fajny, zapowiada się piękna pracka.

qrcze myslalem ze Tadek nic nie robi i nie wlazilem w to :) no ale jestem zaskoczony, bo duzo sie tu dzieje i jak to sie mowi duzo dobre ;D

powodzenia w delszej bitwie :)

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy