Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: "Włochate stwory"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 244
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witaj, Aniu. Coś tak czuję, ze Ty po prostu lubisz włochate małe stworki (i wcale nie jestem zbereźny), więc znając Twój upór i doświadczenie wizualizacyjno - stworkowo - masakryczne sądzę, że pracka będzie bombowa. Pozdrawiam naprawdę serdecznie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

wieza zafajniasta, fajne cieniowanie wyszlo. Stworek zupelnie mi nie pasi, za duze dlonie i te kolce.. a te "miekie" ksztalty reszty tez eleganckie. Troche przypominaja motywy z filmow Cronenberga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stworek będzie zmieniony.

hkropinski, drzewo robiłam poly modelingiem, zaczynając osobno od dołu (pień i większe gałęzie) oraz od góry (piramida, wygięta, kopiowana, złączona z kopią, to znowu skopiowane i złączone z kopią, i jeszcze raz, potem dołączyłam do pnia)

bez FFD, za to soft selection i bend modifier na wybrane wertexy (niektóre gałęzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, Zastanawiam się czy można powiedzieć coś dobrego o twojej pracy. I jakoś z całego mojego, dośc obszernego słownika muszę przyznać, nie mogę wybrać choć jednego słowa, które w sposób dosadny wyrażałoby moje odczucia estetyczne gdy patrzę na te... te.. kształty, formy różnego rodzaju, ni to organiczne, ni indusrialne. Zostawię cię w niewiedzy na temat tego co o twojej pracy myślę.

P.S. To za karę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze czego, całą armię włochatych, kiedy mi komputer już przy jednym z powodu kolców wysiada.

 

dodałam pnącza na wieży

przepraszam za czerwoność sceny, to jest hdri, zostanie usunięte.

 

w następnej kolejności stworki lub jakieś trawki, krzaczki. nic większego już nie dojdzie, chyba że mi coś wpadnie do głowy. ewentualnie jakieś światełka, latarnie czy cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i Ania C. kolejny raz pokazuje... co potrafi w dziedzinie 3D. Dardzo fajnie pnącza oplatają wieże. A całośc sceny sprawia wrażenie jak by była wykonana z plasteliny. Fajnie, bardzo fajnie i może nie wyłączaj tego HDRI. Fajny odcień tego światła ci wyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu.

Nie bede ocenial tej pracy bo jeszcze bedzie na to czas ale moge i chetnie podziele sie swoimi uwagami. Jak dla mnie to srodkowe dzialo powinno byc ustawiono pod wiekszm kontem bo mam wrazenie ze jest ono wycelowane prosto w sciane co moze nie spodobac sie potworkom. Boje sie rowniez ze bedziesz Miala problem z texturowaniem co wiaze sie z zachowaniem klimatu tej sceny. Ostatnia uwaga odnosi sie do zlewaniem sie pierwszego planu z drugim, wieza moim zdanie jest troszeczke za blisko. Oczywiscie nie mam tu zadnego autorytetu i nie moge Ci czgokolwiek narzucac, ale to sa zeczy o ktore bym zadbal na Twoim miejscu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teksturowania też sie boję.

z ustawieniem działka masz rację, teraz też widze że za płasko.

wieża jest bardzo blisko to fakt, problem polega na tym że jak dam wieże dalej to nie będzie widać stworka co to się na niej rozsmarował.

jestem bardzo wdzięczna za uwagi.

promieniuje z ciebie taki autorytet że na pewno przestawię działko.

 

powiększyłam trochę katapultę (tu nie widać) i popracowałam nad stworkiem. (ręce nie są tak całkiem optymalne, troche jeszcze podziergam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu nie masz pomysłu na tekstury ? Może nie warto się silić na jakieś super extra rysowanie, ale oprzeć się głównie na gradientach ? Gładkie przejścia między kolorami utrzymają kreskówkowy kolor. Chyba też nie warto się bawić w jakieś ostre bumpy. Wieża to np.... #34394D do #446B8C ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dzieki za minitutka :), wlasnie testuje ta metode. A ile ustawilas powtorzen kolcow, bo patrzac na rendera to musi ich tam byc strasznie duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nie wiem czy wskoczę, pewnie znowu wyjdzie praca z w miarę dobrym pomysłem i z marnym wykonaniem, jakich u mnie masę.

 

tutaj chciałabym wyrazić moje zdziwienie że tyle czołgów i robotów na bitwie, bo moim pierwszym skojażeniem do tematu "maszyny bojowe" była katapulta, myślałam że ich będzie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności