Jump to content

pojazd3d: citroen c4 coupe

Recommended Posts

model uważam za skończony. oczywiście można poprawiać drobne błędy, bo zawsze się znajda, ale szkoda mi na to czasu, wolę powiększać swoją wiedzę w nowych projektach.

jutro powinny pojawić się nowe rendery.

P.S. wielkie dzięki gripiemu i hindusowi, oni już wiedzą za co ;-P

Lakier wyszedł słabo szczególnie na drugim renderze i tylne lampy oraz miejsce z klamką bagażnika, no i szyby są pofalowane albo źle sie refleksy układają :]

Można by scene zrobić fajniej - ale wiem że nie o to tutaj chodzi.

Pierwszy render ujdzie ale drugi juz nie.

Model dobry, ale lakier pozostawia wiele do zyczenia. Poczawszy od nijakiego przechodzacego w roz koloru na zlych, zbyt wyraznych odbiciach konczac. Modelowanie Ci wychodzi, ale nad renderingiem bedziesz musial troszku popracowac. ;)

pozdrawiam

lepiej, ale wciaz nie jest swietnie. razi mnie tlo, wydaje mi sie strasznie sztuczne(to takie przejscie, z jasnego oswietlenia, do calkowitego mroku, imho lepiej by tu sie sprawdzila splaszczona sfera.

lakier jakis nie taki jak trzeba, mysle ze za duzy reflex

-ta listwa na zderzaku, ponizej reflektora wydaje sie byc jakos za ostro zgieta

- rowek w przednich drzwiach- ten kolo lusterka jest za gładki- chamfer za maly ;)

material felg moglby byc rowniez lepszy

tak w ogole troche ziarno wyszlo- na masce i dachu widac

mimo to na plus :)

Guest WojciechZ

Good work. Ten lakier jest jednak taki sobie, widzialem lepsze. Ale ogolne wykonanie i render jak dla mnie 5/6.

a chcialbys jezdzic po miescie rozowym samochodem? lepiej zrob krwisto czerwonego :D a i nadal dziwne sa te odbica, na przedniej slabiutkie, a zboku takie mocne... fresnel powinien powodowac, ze te najbardziej pod katem sa najmocniejsze, a nie na odwrot :P

Share

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy