Skocz do zawartości

scena 2d: Utracony swiat


geno7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czuc w postaciach szczegolnie tych po prawej sztuczne uloznie // pozowanie conieco niszczy klimat sceny - od razu skojarzylo mi sie to z Ziemia zywych trupow ktora ostatnio mialem przykrosc oglodac - nieco to poteguje "wyciecie" postaci - co szczegolnie widac przy srodkowej na tle nieba gdzie dochodzi do dziwnego zalamania chmur - odnosi sie wrazenie jakbys wszystko malowal na jednej warstwie - co wychodzi w laczeniach poszczegolnych elementow sceny

 

perwspektywa nieco tez lezy -> budynki w tle

 

podoba mi sie osniezenie odziezy oraz koles z miotaczem ognia

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny obrazek, podba mi się kolorystyka, ta pani z prawej : ) i ogólnie klimat, swoją drogą nawet nie myślełem ze z volito można tyle wyciągnąć, myślałem ze to w sumie "zabawkowy" tablet a tu prosze miłe zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gior...tesh mi sie wydaje ze ta panienka to cos tak pod koncept sody czy bobera bo jush nie pamietam podchodzi ;) a pracka ogolnie fajna...nie podobaja mi sie tylko chmury ;)

 

 

edit:hmm dziwne bo soda swojego czasu byl w pw a nie w trinity :P teraz patrze ze ten sam img jest i na stronie jednego i drugiego projektu ... jaka assymilacja ;D najs :P

 

cheers...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phantom: ja nic niewiem ja tu tylko rysuje ;)

 

i bardzo dobrze Ci to idzie ;) ale fakt faktem fuzja Tri z PW byla dla mnie zaskoczeniem...wogole sie miesza wszystko na scenie falloutowej :P sam nie wiem czym to jest spowodowane...faktem jest ze pw jush istnialo jak ja stawialem pierwsze kroki w grafie...prawie zamieszchle czasy :)

 

cheers...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności