Skocz do zawartości

Mini-Bitwa: Wizualizacja wnętrza


RA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 462
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

"Uczestnicy bitwy: --Chris--, hindus, RA, Vorek, MOTHMAN, KLICEK, Knysha, MaGuu, Barcisz, JunioR" - ludzie gdzie Wy się podziewacie?

 

A ja jednak zrezygnowałem z jadalni na górze, w jej miejsca dalem gabinet:D Co wy na to? Dam wam na pożarcie wersję z gabinetem i z jadalnią (ale i tak zostane przy gabinecie :P) Jeszcze dużo roboty, wleke sie wiem, ale to wszystko przez ta szkołę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie moze jak sie nazywal taki program do robienia np. parkietow. Kiedys chyba SansSerif pokazal jakas scenke z korytarzem i pisal, ze testuje ten program. A moze to nie byl on... niewazne. Jezeli sobie przypomnicie, napiszcie prosze.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj coś pokaze tylko niech sformatuje kompa bo mi max sie kraczy :/ aha co do scenki to narazie używam jednego z free stuff także sie nie czepiać bo to tylko do testów co bym zarys całości miał ;). Mam nadzieje żę jak już przejde przez instalacje to zobacze tutaj jakieś wasze updaty - Ra zapodaj coś bo reszty sie nie doprosimy chyba ;) (poza MaGuu :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaGuu - wiecej niebieskiego w skylighcie ... i wiecej beżu dla direct lighta ...

 

taka uwaga ... przy takim polozeniu slonca jak widac u ciebie powinein byc zachód ... i niebieskiego tam by duzo nei bylo ...

 

podnies tego directa o iles tam stopni , skylight daj bardziej niebieski i render ... cwicz z kolorami ... i natęzeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mam skylight wyłaczony(jeśli dobrze kojarzę to to jest w ustawieniach V-Ryja:P), a direct jest idealnie biały :P Dzięki za rady, jutro wszystko wypróbuję :D

 

Acha i jeszcze pytanko - jak się wkleja tło za okna ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaGuu - Marcin dobrze prawi, co do pracki to proporcje mi nie pasują, Imo te obramowania etc są za grube :/ ale ładny render wyszedł - takie lubie ;)

 

no to moje 3grosze :] i tak jak pisałem na krzesła nie lukac i w kuchni będzie stół koło lapmy :] sey joł ;)

 

my1lx.jpg

 

aha podłogi jeszcze niet-bulin dlatego wystaje poza obszar pomieszczenia :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No RA bardzo klimatycznie:D Naprawde nigdy nie lubiałem ciemnych łazienek, ale Twoja do mnie przemawia :)

 

Acha..ale te luksfery - jakieś takie...:/

 

MaGuu - Marcin dobrze prawi, co do pracki to proporcje mi nie pasują, Imo te obramowania etc są za grube :/ (...) w kuchni będzie stół koło lapmy :]

A gdzie ta kuchnia ? :P i jakie obramowania - mógłbyś zaznaczyć na renderku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA - no te luksfery...hmmm nie podoba mi się ich wzór, ja lubie takie najpopularniejsze, zwykły noise i juz :P

 

hindus - No ładne w sensie interesujący pomysł, ale bedziesz robił zachód słońca, ze aż tak długie cienie?

 

No i moje dzisiejsze wypociny na pożarcie:D (To cos pod stolikiem to będzie dywan, coś się texturki pokopały i wyjszło drewno, i jeszcze za tymi garnkami w ścianie będzie biało a nie tak jak jest teraz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chveti - dzięki - wiem że troche zimne i surowe ale lubie białe sciany w wizkach ;) postaram sie cos wykombinowac.

 

MaGuu good one ;) nie lubie zielonego ale fajowo wyszło :] tylko ten stolik taki oklepany. Z tym światłem to nie jest tak do końca tak że wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie wiem ktora prace wybrac, wszystkie piekne :D. Nie wiem jak zrobic taka wizke, ile razy o tego podchodzilem a nigdy nic nie wyhodzi ; p. MaGuu, jedyne co mi sie w twojej pracy nie podoba to ten stolik. Jest jakis taki za maly i zrobiony kompletnie na "odwal sie":P (przynajmniej ja tak uwazam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal ten stół :P

wnętrze ładne ale kadr zaciasny i wrażenie spłaszczonych kanap

-poprawione?

 

It's a love song puto ;]

-It's a love song f*cker... :P

 

No juz powoli chyle się ku końcowi - jeszcze tylko szpargały tu i tam i chyba koniec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... narazie nie powiem która lepsza ale powiem tyle że mi sie podoba za krótko siedze w wątku by wytykac jakies rzeczy ale mam nadzieje że jakos ciekawie to wyjdzie (znaczy już jest ciekawie) ale wiecie zawsze mozna lepiej. U Hindusa gryzie mnię przejarana podłoga a ogólnie spox czekam na niebieskie ścianki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec co tu tak cicho?:D

 

Mam pytanko, powiedzmy ze jutro dam ostateczne trzy rendery, no i ja juz se skończyłem nie?... No i co wrzucam Tu rendery, potem czekam az więcej osób skończy, zakładamy Topic w Galerii z jakąs sondą coby userzy wybrali najciekawsze rendery? Tak to będzie działało?

 

No to jutro trzy rendery do oceny. Raczej ostateczne, no chyba ze będą jakieś drastyczne błędy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności