Skocz do zawartości

3dsmax PolyBoost 2.0


xeav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

eee...gdzie moja szczękaaa ? oo tu jest :) Powiem krótko: wgniata w fotel. Zwłaszcza poly draw, viewport canvas i uvw tweak. Ściągnijcie filmik i zobaczcie na własne oczy bo to jest nie do opisania słowami ;)

 

Pytanie teraz: kiedy się to zintegruje z maxem ? ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poly draw jest juz od wersji 1.5 i caly czas go uzywalem .. nawet w arch sie przydaje ;] mozna szybko zrobic calkiem ladny model wnetrza o nieskazitelnie czystej siatce co pozneij owocuje przy pozadku w scenie :> w kazdym razie polecam ...

 

z chcecia wyprobowal bym i v2.0 :> no ale przyjdzie czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwusik,

jeszcze filmikow nie widzialem, ale historia maxa pokazuje ze stopniowo wiekszosc fajnych plugow jest wykupywana i integrowana z maxikiem.

Przykladem moga byc chocby efekty z video posta - to kiedys byly plugi zewnetrzne. tak samo kirdy bylo tylko editable mesh, a poly bylo na zasadzie pluginow itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poly boosta ściągnąłem sobie jakies 2 tygodnie temu, nie instalowałem bo jakoś nie do końca byłem do tego przekonany, dopiero dzisiaj zobaczyłem filmik............ po prostu miód!!!! jest to czego mi brakowało. np loopy, które baaaaaaaardzo ułatwiają modelowanie, a których jak na złość normalnie w maxie nie ma. a jak zobaczyłem viewport canvas to zacząłem zbierać kase ;] a narazie zainstaluje sobie demko

 

edit:

ja jestem chyba ślepy buahaha; od roku siedze w maksie, z milion razy korzystałem z grow i shrink, a loopa nie zauważyłem, ale wstyd :P

 

zainstalowałem polyBoosta i jakieś dziwne rzeczy dzieją się z viewportami, np nie wiadomo czemu sam z siebie przełącza sie na wireframe, poklikasz kilka razy i wraca smooth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności