Skocz do zawartości

Architektura - studia


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam własnei taki sam problem jak Nitero. Czy nie mając talentu plastycznego mozna sie dostac i poradzic na takich studiach. cos mówiliscie o kursach?? o jakie kursy chodzi?? sory ale laik wiec pomozcie !!! dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 314
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

są kursy przygotowujące do egzaminu z predyspozycji architektonicznych włas nie sie na taki zapisałem :P zadzwoń na politechnike najlepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jola11

Witam wszystkich, którzy tak jak ja zdają maturę i zastanawiają się nad wyborem kierunku studiów. Chciałabym studiować zagranicą po angielsku. Myślałam o Holandii bo to blisko i kraj też przyjazny. Na stronie www.eduabroad.pl znalazłam informacje o Saxion University of Applied Sciences. Słyszał ktoś coś na temat tych uczelni ‘of Applied Sciences’? Wyczytałam na stronie uczelni, że to połączenie teorii z praktyka, po tym co widzę, jak mój brat wkuwa na pamięć na polskiej uczelni, to ja wolałabym raczej, trochę mniej zakuwać a więcej rozumieć i umieć stosować. Ktoś studiuje w Holandii, albo ma tam ochotę w tym roku jechać – na studia :)

 

Jolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zauważylem ten wątek :P

Jola11: Trochę pewnie za późno odpisuje ale na PWr jest coś takiego jak AiU w języku angielskim/niemieckim ;) chyba co roku mieści się w innym mieście (rok temu Drezno chyba, a w tym Cotbus [czy jak to tam się pisze]). Przewidziane jest 10 miejsc i o wiele łatwiej się dostać tam niż do Wrocka (ok 150 pkt rekrutacyjnych mniej)

 

Idzie ktoś w tym roku na PWr? Bo dostałem się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mary1402

Mam pytanie.. Jakie przedmioty sa brane pod uwagę przy rekrutacji na WA i urbanistyki na Politechnice Krakowskiej?? biorą pod uwagę jezyk obcy i geografie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zapytać jakie są szanse aby studiować na Politechnice Śląskiej architekturę, jeśli :

 

-zdaję rozszerzenie tylko z matmy

-rysunek rozpoczynam w te wakacje, jednak nie pod okiem specjalnego nauczyciela. Wskazówki dot. rysunku będę dostawał od znajomej osoby, która parę lat temu dostała się na architekturę i przechodziła przez kurs przygotowawczy.

 

Zastanawiam się jednak nad rozszerzeniem z angielskiego, chociaż nie jestem pewien czy warto, gdyż został już tylko rok a pracy jak widać, całkiem sporo. Inne przedmioty raczej, a nawet na pewno odpadają.

Jeśli chodzi o samą matmę, to wynik z rozszerzenia powinien oscylować w jakich okolicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wydaje Ci się, że teraz masz sporo pracy to przygotuj się, że będzie tylko gorzej, jak komuś już na etapie rekrutacji brakuje motywacji to studia prawdopodobnie będą dla tej osoby mordęgą - na studiach zarywa się całe noce, żeby jakoś wszystko pozaliczać, można tego uniknąc jak się jest dobrze zorganizowanym ale są osoby które przed oddaniem nie śpią 72h i nie jest to mit- teraz masz lajt pamiętaj! warto rozszerzenie z angielskiego zdawać przeciez latwe jest, rysunek lepiej chodzić na kurs bo współzawodnictwo motywuje, wynik z roszrz. wiadomo ze najlepiej 100% ale jak dobrze pojdzie Ci rysunek to mozesz mieć i 60% i sie dostaniesz wiec nie da sie odpowiedzieć na to pytanie ile pkt trzeba miec - celuj w 100 a bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności