Skocz do zawartości

scena 3d: Komoda Maxwell


Gość cwieq

Rekomendowane odpowiedzi

Scenkę zrobiłem sobie, aby zobaczyć czy potrafiłbym wykonać stronę do katalogu. Wykonanie oczywiście 3ds max 7 + Maxewll + Photoshop

wszystkie uwagi mile widziane

p.s nie wczytujcie się w opis komody nie wiedziałem co wymyśleć;p

 

szafka4ho.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W sumie fajne. Nie wiem, czy nie lepiej byłoby bez tych gratów na komodzie, zwłaszcza tych pomarańczowych. Tak się zastanawiam, że chyba w tego typu ujęciach lepszy jest jakiś VRay, czy coś takiego, Maxwell daje ten rodzaj realizmu, który odbiera trochę esetyki obiektom. Moim zdaniem bardziej pasowałaby tu nieco sterylna sztuczność niż realizm Maxwella, który w tym wypadku średnio mi pasuje. Podłoga jak napisał kurt jest średnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podloga jest srednia, ale nie dlatego, ze nie ma bump'a. Dobre podlogi nie maja widocznych zadnych laczen itp, wiec nie wiem czego sie czepiac. Podloga jest po prostu smutna przez to nieciekawe oswietlenie. Taka senna strona z katalogu wyszla.

Graty na szafce faktycznie nie pasuja.

Najgorsze jednak, co rzuca sie w oczy, to typografia. Za duzo rozmiarow czcionek, pozatym czcionka tez malo ciekawa.

 

Ale nie jest zle, zawsze jakis dobry poczatek.

Ale czemu maxwell...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki tylko prosze nie zaczynać dyskusji na temat maxwell kontra v-ryj co do wypowiedzi kurta to najpierw odpowiem na 2 pytanie a więc w katalogu moga pierdoły stać na obiektach zobacz np katalogi BRW a co do bumpa na podłodze to jest ustawiony na 30 a pozatym zobaczcie na to

http://www.daglezja.slupsk.pl/images/classen.jpg

ja tu nie zabardzo widze bumpa ale jak coś już ustawiłem render z bumpem na 100 aby zobaczyć co się stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie REWELKA!

Nie rozumiem niektórych postów (jeden lubi kwiatki drugi piwo) dot. bumpa i bluru na podłodze. Poziom realizmu wysoki, charakterystyczny szum dla Maxwella I TA RADIACJA typowa dla Metrolpolis..... Render mógłby mieć trochę większą dynamikę w kolorach (niektóre odcienie wydają mi się za szarawe, wyblakłe...)

Podaj czas renderingu (napewno długi jak to maxwell)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plus pewnie za cierpliwość

hindus chyba bardzo lubi mw

 

i jedno i drugie :P

 

a co do

 

plus za to ze mw? a dlaczego? IMO uzyskanie fotoreala na mw jest duzo latwiejsze niz na innych renderach...

to udowodnij mi to :P pokaż jakis fotorealistyczny render - własny a nie czyjs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracka bardzo fajna jednak przydąły by się bardziej wyraziste kolory bo jest troszke blado, co do renderku to bardzo realistycznie wyszło ! I nie wiem dlaczego ktoś się czepia bumpu na panelach ?! Tak ma być ;)

A jeszcze wydaje mi się, że jest troszke za duże mapowanie na podłodze, ale ogolnie bardzo fajnie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus: wszyscy wiemy, ze ustawienia mw ograniczaja sie do kilku ekranow i ze jest on obecnie chyba najpoprawniejszym fizycznie renderem... nie mam w portfolio fotoreala - co do mw to nie bawilem sie nim - bazuje na opinii innych, a Cwieqa znam osobiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności