Skocz do zawartości

Scena 3D: Gdy wszystkie dzieci dorosną


maras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Model budynku miałem zrobiony jeszcze na wakacjach, więc teraz to miało być tak na szybko dobranie materiałów i ustawienie oświetlenia a i tak zajeło mi to 3 dni zabawy.

Tytuł tajemniczy, rozwiązaniem zagadki jest budynek:)

Niestety dokonać mogą tego ludziki z Wrocka lub dobrze go znający.

gwdd1_m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wydaje mi się że mgła i roślinki na dole kadru odejmują realizmu pracy, bump na ścianie też średnio udany no i przydało by się kilka efektów atmosferycznych. Ale ogólny klimat, pomysł, kolorki i kopozycja bardzo ciekawe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. Jestem z Wrocka, znam to miasto ale budynku nie poznaję :]

ogólnie popieram zdanie kolegi Vorka. od siebie dodam, że tak czystych szyb to nawet u mnie w bloku nie ma (a tam jeszcze są dzieci).

za klimat i pomysł: 7/10

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra widze że zagadka was przerosła:)

odpowiedź brzmi: taram taram taram... Wrocławski Teatr Lalek, widok od strony parku.

Teraz się zacznie że on tak nie wyglada itd, hehe

Dziekuje wszystkim za komentarze. Szyby faktycznie wyszło lamersko, bump zamierzony, miało być mocno zniszczone i przeżarte przez kwaśny deszcz:)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, chyba też zrozumiałem tytuł pracki mimo mojej ledwo zdanej matury z polskiego :P

co do pracki to faktycznie nie jest zbytnio realistyczna, ale ma klimacik. w zasadzie większość wad już wymienili inni. dodam tylko że bardzo fajna kolorystyka, oświetlenie i ciekawe niebo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności