Skocz do zawartości

Game Art : Speed Lp modeling/Texturing/Testy


arcade

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 248
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajne - aczkolwiek wyglada jakby ktos slepy ta paleta zbijal i to po ciemku na dokladke (a raczej nawet sklejal bo gwozdzi nie widac...)

 

ogolnie wporzo - widac ze chciales troche urozmaicic prosty ksztalt - ale przeciez paleta to nie otoczak...

 

poopas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledyr - jakimś cudem przeoczyłem tą teksturkę :) Bardzo mi się podoba i jeśli masz jakieś archiwalne proszę o więcej ;)

 

Szachy również prezentują się całkiem fajnie.

Zaraz wrzucę swoje speedy, dwa po kilka - kilka-kilkanaście minut, trzeci ok 2 godzin. Drobne propsy do Battlefield Pirates 2

 

111ls8.th.jpg

 

222zm2.th.jpg

 

333pn2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bro - to jest swego rodzaju fenomen, który wciąż nie rozstrzygniety spór wśród naukowców.

nazwali to fenomenem przystanku autobusowego

oczywiscie bez obrazy Radzisz, twój model jest lepszy od przystanku z tym ze mozna go zrobić w 1.5 minuty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak mnichor ^_^ teraz wyglada jak zjawa :) Swietna praca Kuba, tak jak patrze to kazda twoja kolejna pracka jest o wiele lepsza od poprzedniej a to bardzo dobrze :) Ah a co do broni Erica to tez mi sie bardzo podoba :) tekstory bardzo ladnem naprawde ladne, ja zawsze kaszanie na tekstorach, a co do alphy to

transparency.JPG

moze pomoze jak ustawisz na best :)

 

Ah no i dam tez cos od siebie... okolo 900tri

woz.jpg

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe KLICEK, widze ze masz juz opracowany plan działania w razie pokazania jakiegokolwiek modelu :d nie no joke oczywiscie model jest świetny a teksturka jeszcze lepsza :D szkoda ze na nextgena, nie lubie ich :D

 

Poraszek - pokazesz teksturke ? :)

 

wektor - gdzie to to ma głowe? :D hihih fajne :D

o chyba widze głowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empeck- ten dran ledyr sie walnal, szybko poprawil posta i myslal ze nie zauwaze, a teraz sie bunkruje i udaje kozaka ze nie wie o co chodzi bo nawet nie napisal :P

 

nielot007 - http://www.cgtextures.com/ oraz z moich wlasnych zbiorow. Textury to pol na pol, fota i podmalunek. Czysta fota za bardzo wiala by sztucznoscia i fotkami, natomiast sam podmalunek, coz nie mam az takiego skilla aby narysowac az tak realistycznie texte ;) .

 

Radzisz - Nie za duzo, z jednego wzgledu iz jak widzisz t ojest z mysla o next genach, dwa jest to do portfolio, wiec nie ograniczaja mnie rzadne limity oprocz rozsadku, a po trzy, staram sie maxymalnie pojechac na detalu a mniejsza texta by mnie tylko ograniczala. Portfolio to jedyne miejsce gdzie mozesz sobie poplynac.

 

Tak abstrachujac jedna rzecz chcialbym napisac, bo od dawna mnie ona juz drazni, wiec jak wyrzuce to z siebie bedzie mi lepiej:]. Nie jest to personalnie do Ciebie Radzisz, ale ogolnie do podejscia i sposobu myslenia forumowiczow. Skupiajcie sie na technice i sposobie wykonania bo to powinno byc oceniane a nie, czy polycount nie za duzy i czy nie texta nie za mala ( co sie rzadko zdarza, ale co tam). Wiekszosc osob prezentujacych tutaj swoje prace robi to do tak zwanej "szuflady" ( z czym sie nie zgodze ale to moze w innym odcinku) wiec nie obowiazuje ich limity, oprocz tych ktorymi game art stoi, czyli odpowiednia dystruybucja tri, rozlozenie siatki, nie marnowanie miejsca na texcie etc. Starajcie sie skupiac nad technika tworzenia, oraz ocena wykonania, a nie sprawdzaniem wyssanych z palca wymogow ( wyssanych bo kazdy silnik, ma inne, a i silnik w zaleznosci czy na pieca czy na inne sexpudla ma inne kryteria).

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porasz - bo to babka jest :P

Odblask zrobił się niechcący jak malowałem włosy, ale później stwierdziłem że nawet fajnie to wygląda hehe i dlatego zostawiłem :)

A porywnywanie tej mojej textury do wymiataczy z polycountu (pokazałeś Killingpeople i jakiegoś tam innego twardziela) to chwyt poniżej pasa hehe :P

Tablet mam od dawna wacoma, ale mieć a umieć to dwie różne sprawy...

 

Nielot -> thx, może jak jeszcze się podszkolę to nagram :) Po raz pierwszy w życiu nie użyłem ani jednej fotki do robienia tekstury, a posłużyłem się tutorialem Ancient-Pig (link)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niceee ziomuś, oczy to mu zrobiles jakby zjarał co nie co :D

Poraszek, nie dołuj ludzi tymi obrazkami co :D

a tu taki mój speedzik sorry ze znowu nie na modelu ale nie chcialo mi sie modelowac :D

ciekawe czy zgadniecie kto to mial byc :D

blooooooo2tx.jpg

standartwo, zadnych fotek(tylko na początku pod layerem,potem del) i wszystko myyyyyyyyyycha :D bo u nas na wsi gdansk tabletów ni mają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL w gdansku nie maja, a ja dwie ulice dalej mam przedstawiciela wacoma, haha. nie wiem kto, ale jak na myche to respect

daje rade.

 

nie no, mają tylko dla mnei nie ma bo za darmo nie chca oddać :D zresztą i tak by mi pewnie cielo jak wszystko inne :D:D

btw. thx :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak! to dżony dep! jako wili łonka a tu na szybko model z texem:

(tradycyjnie zez na zewnątrz :D)

wili9dk.jpg

troche nie wyszedl ale/bo byl na szybko :D

a tu podgląd na oryginal williego: (jakby ktoś nei znał ...)

catcf037kf.jpg

pozdrooo

 

 

EDIT - Empeck zwycięscą!!!! w nagrode otrzymasz paczke gwodzi (a na niej oryginalny autograf sprzedawcy) zawieniętą w sreberka od milki i przesłaną kurierem za którego pierw musiosz zaplacic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności