Skocz do zawartości

Obrazek propagandowy


HEKTOR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

 

Prezentuje moją kolejną prackę. Tym razem, jest nawet tło i całe postacie :), no ale kosztowało to trochę więcej czasu, mam nadzieję, że wam przypadnie do gustu. Nie chciał bym, aby powstała tutaj dyskusja na temat hasła wypisanego na plakacie, dlatego bardziej od strony technicznej Proszę. Z założenia miał to być plakat propagandowy, albo coś podobnego, chciałem to zrobić w sepi, ale gdzieś nie mam przekonania. Mało tu dynamiki. Wzorowałem się na takich obrazach, z drugiej wojny takich jakby impresjonistycznych, nie znam autorów bo mam ich w książce od Polskiego, z chęcią bym wam je pokazał, też się wzorowałem na takim obrazie, jakby powstańców przed rozstrzelaniem, ale też nie znam autora ani tytułu.

Jako referki to nie miałem problemu, pełno zdjęć, głównie do szkicu, z kolorowaniem były trudności, ale zdjęcia grup rekonstrukcyjnych się przydały.

 

 

Normalna rozdzielczość z napisami: http://www.tibik.nazwa.pl/Grafika/Prace/2D/propaganda13p.JPG

 

 

Duża rozdzielczość bez napisów:

http://www.tibik.nazwa.pl/Grafika/Prace/2D/propaganda11p.JPG

 

 

Pozdrawiam i z góry Dzięki za komentarze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za komentarze, zdjęcie to nie jest.

Co do referki to:

Szkice:

http://images.google.pl/images?hl=pl&q=german%20soldier&lr=&sa=N&tab=wi

Kolorowanie:

http://www.odkrywca.pl/index1.php?action=galerie&iletab=jedna&sid=1134320054f6d06f7166c79506f3f642cb6feb3ad9

Głównie brałem postać i ją sam naszkicowałem, poczym, jak już był szkic to brałem i patrzałem jak wyglądają mundurki, tych Niemców to szkicowałem ze zdjęć, a tych ludzi to tak sobie. Nie malowałem po zdjęciu, no ale nie do końca, jak robiłem szkic taki wstępny, gdzie ma być ręka a gdzie noga i żeby proporcje były to zaznaczyłem sobie z powycinanych postaci ze zdjęć.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL :) jak dla mnie cuchnie filtrami, zreszta jak tak grejt umiesz kolorami sie bawic bo kolory sa okej, to czemu takie pomazane bez szczegolu i dlaczego tak biednie zrobiles flagi ue... słabe, chyab ze pokazesz stepy to moze zmienie zdanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja dodam od siebie że za Unią nie byłem, nie jestem i nigdy nie będe!! Oby sie to rozleciało wpizdu!!

 

A co do obrazka to eghmm, spaliłeś na całej lini. W szczególności ten Smuge - okropne. No ale sie starałeś i dyskusje rozruszałeś, więć dje ci tak 2-4 w skali do 10. Siemka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciał bym, aby powstała tutaj dyskusja na temat hasła wypisanego na plakacie, dlatego bardziej od strony technicznej Proszę.

 

To chyba nie bedzie mozliwe! Skąd sie koleś urwałeś? Jesteś wyznawcą Ojca Dyktatora Rydzola i jego neofaszystowskiego radyjka? Dobra, nie będę komentował, twoich poglądów, kazdy ma prawo do głupoty. Ale plakacik jest infantylny - wygląda na zbuntowanego 16-latka (trafiłem z wiekiem?) I co to za porównanie - unia i faszyści (?!) Wagorowałeś podczas lekcji historii?? To tyle na otrzeźwienie.

 

A jeśli już tak bardzo chcesz korekty technicznej to proszę...

Przedewszystkim, jest to przegadane - dwa razy opowiadasz tą sama makabryczną bajkę. Skoro strzelcy mają na ramieniach flagi UE zamiast swastyk (naprawdę poroniony pomysł), to chyba już wszystko wiadomo o co chodzi (?)Po co w takim razie ten napis?

No właśnie napis - tragedia, jak już koniecznie musisz, to pokusiłbyś się o jakąś typografię. Bo to co jest teraz...no cóż forma na tym samym poziomie co przekaz.

To narazie tyle, w zasadzie mam ochotę zjechać cię dużo bardziej, ale przecież są święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności