Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2006


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

Ej tam :> na chemii bylo wesolo, szczegolnie w drugim polroczu 3kl - totalny luz, bo nauczycielka siedziala tylko z ucznami, ktorzy chemie zdawali, no ale... Epitety ladne lataly ;]

 

No i tez nie zapomne jednego motywu z chemii - 13 czerwca 2004r, wystawianie ocen, a pani od chemii mowi do mnie: 'te, szymula, ja nie wiem czy ty wiesz, ale ci bania wychodzi' xDDDDDDDDDDD {dobrze, ze mnie poinformowala miesiac przed wystawianiem ocen ;]}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

S.T.O.R.M Olie moje oczy dobrze widzą , a napewno dobrze widzą bo wzrok mam sokoli to napisałeś :To może ja pokażę siebie i moją brykę Na szczęście nie za dużo widać. więc można uznac, że Twoja.

 

Illy ja byłam w sierpniu w gdyni i nie widziałam :( szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.T.O.R.M Olie moje oczy dobrze widzą , a napewno dobrze widzą bo wzrok mam sokoli to napisałeś :To może ja pokażę siebie i moją brykę Na szczęście nie za dużo widać. więc można uznac, że Twoja.

 

OMG. Źle napisałem:/. Miało być "moja". Po drugie stoję na zewnątrz. I widać gdzieś kluczyki do niego?:) Jakbym stał obok lotniskowca to też by znaczyło, że jest mój?:)

 

fikołek, jakie kombi? Taki wyjadacz i na vana mówi kombi:P

A ja nie jestem taki ładny jak ten Viper? ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, rewelka :D

 

Swego czasu dawałem do web-artu stronkę dla Parku Przygody "Skalisko" w Złotym Stoku (http://www.skalisko.eu. Dzisiaj miałem okazję osobiście tego doświadczyć :) Polecam serdecznie wszystkim, niesamowita sprawa.

 

Obraz-085.jpg

 

reszta fotek (ja i brat) na http://www.octavo.webd.pl/skalisko

 

Naprawdę warto się tam wybrać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wszyscy sie chwalą tutaj swoimi fotkami z dziewczynami. Może ja i swoją pokaże z 2gą połową...

no dawaj dawaj ;)

 

Vorek : Oo widze że oświerlenie opanowałeś do perfekcji :D już prawie realistyczny render ;)

 

osobiście też lubię takie laski.. :) i fajnie jak by był rower :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Illy do twarzy ci w tym pomaranczku!!! ;)

 

Powiedz szczerze, co zobaczyles, rachunek czy dopiero menu czytasz po chinsku??? :rolleyes:

 

ha ha ha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus - no zaczynam studia 2pazdziernika na DSWE > Media cyfrowe i komunikacja elektroniczna :], moj wspołlokator tez na tej samej specjalizacji, wiec git ;]

pikSar - ja bede we Wro ok. 27-28 pazdziernika z gratami {ciuchy, komp itp} wiec jestem za browarkiem ;]

 

edit:

pytanie do wroclawiakow - rejony Kosciuszki/Komuny Paryskiej/Pradzynskiej sa bezpieczne? Tam wlasnie mam stancje i sie zastanawiam nad kupnem jakiegos kalasza albo bazooki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety - w sumie to mieszkam w takim odnowionym bloku {chyba jedyny normalnie wygladajacy na Pradzynskiej xDDDDD}, klatka z domofonem no i solidne drzwi z debu z zamkami Gerdy. Wystarczy?

 

Tak cos mysle, ze pewno zmienie mieszkanie po miesiacu moze dwoch, bo troche dlugo na pl. Strzegomski sie jedzie - ok. 35-40min autobusem ;/

 

edit:

badyl - juz cos tam do mnie jakis pan Henio {tak mowila do niego sprzedawczyni ;]} gadal jak stalem w sklepie, ale zlalem go i jakos sie zmieszal jak popatrzylem z byka na niego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak nie jestem szerokiej postury ani przesadnie wysoki, a zdarzalo mi sie po podwalu i wogole w okolicach rynku chodzic o 4:00 nad ranem i jakos nigdy nie zostalem pobity/ograbiony/sponiewierany/ lub wszystko na raz. wogole tyle sie mowi o tej calej przemocy i wogole ale ja jakos nie doswiadczylem. raz tylko musialem uciekac w parku zachodnim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak nie jestem szerokiej postury ani przesadnie wysoki, a zdarzalo mi sie po podwalu i wogole w okolicach rynku chodzic o 4:00 nad ranem i jakos nigdy nie zostalem pobity/ograbiony/sponiewierany/ lub wszystko na raz.

 

Hehe no ja w sobote rano o 6 wracalem z rynku i tez nikt nic sie nie czepial ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyhhh gdybym pokazała tutaj zdjęcie swoje i swojej 2giej połowy to uwierz mi, że ta 2ga połowa by mnie udusiła :) ponieważ to ktoś kto również działa na max3d :) więc lepiej nie:)

 

No nie daj się prosić:D Pochwal się nim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyhhh gdybym pokazała tutaj zdjęcie swoje i swojej 2giej połowy to uwierz mi, że ta 2ga połowa by mnie udusiła :) ponieważ to ktoś kto również działa na max3d :) więc lepiej nie:)

 

no to teraz tym bardziej pokaż ;) plzz nie daj sięprosić.. pogadaj z twoją połową :D i pewnie naszym znajomym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności