Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2006


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no Robin, wtedy jeszcze go nie rozpracowalismy ale on byl wtyczka u nas. bo my bylismy tymi zlymi, swiat zniszczyc chcielismy a przynajmniej uszkodzic. tymczasem tylko straty wlasne byly: ten w koszuli w kwiatki atakując galaz nie przewidzial, ze moze byc sprytniejsza od niego i prawie stracil oko, ja spadlem z drzewa w trakcie scinania scyzorykiem konaru o pol metrowej sreddnicy, a na zakonczenie utopil sie moj telefon. tak bylo. ale teraz juz wiemy, ze dzialal w naszych szeregach konfident i nastepnym razem zdobedziemy ten swiat!!!

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

rudylew widać ze ciężko pracowałeś przy robieniu ciasta, tylko składników nie powinieneś spożywać przed ukonczeniem i pewnie ci nie uroslo ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyhhh nie wierz Leru on kłamie nie dał mi najmniejszych szans zniszczyl mnie we wszystkich setach ! i teraz jeszcze mowi ze to wii :D dobra dobra :D

 

A na serio to Wii to super sprawa chyba nie bylo osoby na targach ktora by sie tym nie podjarala :D

 

Maverick nie pros mnie o siatki w zadnym watku ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leru i klicek .. wy obaj wyglądacie jak byście to widzieli pierwszy raz ;) ale leru jakoś inaczej ;) ...

 

swoją drogą... co to jest wii Oo xD

 

maverick sheep : powiedz że to foto zrobione na parkowej ławeczne... po upojnej nocy... tam spędzonej xD fajowe foto ;) takie.. hm.. rodzinne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leleń byles na pga i nie dales znac ? szejm on ju

 

jak to nie dalem znac, nawet w kalendarzu zaznaczylem :P

pewnie sie mijalismy pare razy, ja mialem biala kurtke, czasami brazowa bluze, biala czape, w pozniejszym czasie 3 smycze (1 na szyji, 1 przypieta do spodni i 1 przypieta do czapki), jeszcze pozniej koszulke czarna HeadShota na bluzie, uuuf :D fajowo fajowo bylo.. btw. mialem jeszcze kamerke, nagralem ponad godzine materialu (w przewazaniu taniec panienek, ale nie byle jaki tam, siedzialem w 1 rzedzie!)

 

IM0004551.jpg

(biala czapka..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe master teraz co przechodze koło pokoju mavericka i lukam na pulpity chłpaków to mi sie micha śmieje na całego. Nie dam mu juz więcej ciumka na dobranoc :D nic bym nie wiedział gdyby nie to zdjęcie :D

na szczęscie mieszkam z dziwczyną ufffffff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie nie, nawet niewiem gdzie bylo takie stoisko:P

wiekszosc czasu przesiedzialem w pierwszym rzedzie

PGA194.jpg

 

a niedziele prawie cala przesiedzialem przy stoliku z szybka pizza, siedzialem o 2m od Pentagrama i sie zczailem ze to oni dopiero jak sobie poszli, czekalem na nich az przyjda znowu bo autografik chcialem - nie przyszli ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności