Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2006


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Knysha ma rację! nie można pić czegoś co jest nie dobre!! po co się męczyć.. trzeba znaleźć kompromis.. wiadomo za flaszkę Finlandii zabulimy około 40 zł.. podobnie lecz troszkę mniej Bols :D .. alternatywą jest.. wybór samopędu :D:D:D:D:D:D sam sobie dobierasz składniki i pijesz co Ci smakuje i to za niewielką cenę.. a i kac jest mało możliwy :).. sprawdzone :)

 

Spirytus sprowadzony z Rosji 15 zł/ litr woda Żywiec cytrynowa "smakołyk" 2.30zł/1,5l :) i kilo cytryny.. mniam... wchodzi bardzo dobrze.. choć nie tak dobrze jak żurawinowa Finlandia.. ale ile zyskujemy :) dni dobrej zabawy :) hehe.. ale na dłuższą metę nie polecam....

 

komenty mile widziane.. co do sposobu.. każdy ma różne, zajrzałem niedawno do akademika w Kortowie i tam widziałem nawet .. landrynki zalewali spirytusem :) .. kombinatorzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak usłysze w wiadomościach, że "szaleniec zabarykadował się na uczelni, posiada białą broń, ranił dwie osoby..." to przynajmniej będe wiedział o jakiego szaleńca chodzi...oO

 

Eee, ja bym powyzabijal 90% ludzi, a nie ranil ;]

Masz na to pozwolenie?;)

 

Polskie prawo jest na tyle chore i niedopracowane, ze mozesz nosic przy sobie dwureczny, 2-metrowy miecz i policja moze Ci naskoczyc :]

 

edit:

krzyhhh, aghrr Ty byku, Ty! ;] _giggle__Revision_by_nyssi.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, ja bym powyzabijal 90% ludzi, a nie ranil ;]_giggle__Revision_by_nyssi.gif

 

hmm...skłonności do sadyzmu...

 

Polskie prawo jest na tyle chore i niedopracowane, ze mozesz nosic przy sobie dwureczny, 2-metrowy miecz i policja moze Ci naskoczyc :]

_giggle__Revision_by_nyssi.gif

 

I poglądy anarchistyczne...

To juz musi zbadać specjalista;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności