Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Singularity Drive


Mrw1980

Rekomendowane odpowiedzi

Miał to być ogromny silnik poruszajacy asteroidy (wiem brzmi głupio) do projektu "Project galaxy XQ".Model jest skończony a hydraulika wyrigowana - tekstur nie bede robił bo nie mam czasu więc uważam to za skończoną prace - może moderator mi tego nie wywali :)...sorki za jakośc renderów ale przy 78kb lepiej nie bedzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ludzie macie go za szaleńca ?! ;) Przecież tu jest tyle do otexturowania!! :) Ale modelik rzeczywiście przepiękny ;) Gdyby było z texturami to by NAM WSZYSTKIM szczeny opadły :> Ale i tak opadają (przynajmniej mi). Pracka cool. Nawet na takich renderach jest extra. Pozdro.

 

Ps. Nic, tylko chwalić i żreć okami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dzięki nie myslałem że aż pozytywnie wypadnie...przyznam że zastanawiam się teraz czy może jednak go nie poteksturować, napewno nie teraz na dniach ale w niedalekiej przyszłości :)

 

co do softu to robione w 3D maxie + displacement mapy wygenerowane w zbrush.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzieki bardzo za motywujące komentarze...animacje w sumie mam (a własciwie pokazówke działania hydrauliki)ale nie mam jak jej udestępnić, swojej stronki nimam a tu za duże ograniczenia żeby co wrzucuć.

 

ktoś pytał jak długo robiłem - no chyba ponad miesiąc nad tym siedziałem ale zato bardzo intensywnie, prawie codziennie.Pozatym wiele rzeczy uczyłem sie dopiero podczas robienia także to dodatkowo wydłużało sprawe.Co do liczby poligonów to jest ich ponad milon ale wczasie robienia tego modelu nie wiele wiedziałem o optymalizacji także pewnie jest pare niepotrzebnych poli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzieki bardzo za motywujące komentarze...animacje w sumie mam (a własciwie pokazówke działania hydrauliki)ale nie mam jak jej udestępnić, swojej stronki nimam a tu za duże ograniczenia żeby co wrzucuć.

 

ktoś pytał jak długo robiłem - no chyba ponad miesiąc nad tym siedziałem ale zato bardzo intensywnie, prawie codziennie.Pozatym wiele rzeczy uczyłem sie dopiero podczas robienia także to dodatkowo wydłużało sprawe.Co do liczby poligonów to jest ich ponad milon ale wczasie robienia tego modelu nie wiele wiedziałem o optymalizacji także pewnie jest pare niepotrzebnych poli.

 

Moze to pomoze:

 

http://rapidshare.de/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...podoba mi sie nawet bardzo - fakt ze duzo poly a mimo wszystko widac gdzieniegdzie ze cos mogloby byc gladsze ;) ...no ale ogolnie jest super - bardzo mi pasuje klimat pracki :) - lubie takie rzeczy- animka tez niezla-bardzo mi sie podobaly kable luzno zwisajace i system sterowania dyszami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czajnick

super! fajne wiertła ! chyba robią jako mocowanie do asteroidów ? ... bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomas-volks

fajna maszynka - powinieneś brać udział w kontruowaniu maszyn dla filmów SF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności