Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Kolekcja modeli [2005-2006]


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ty mi Loozak napisz jaką metodą to modelowałeś... Please!!!;D Pisz, pisz, w miarę dokładnie, a ja przeczytam jak już znajdę szczękę...;D Ciiiip,ciiip,cip...Taś, taś...;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modeli, to sie nie będe wypowiadał, bo od tego słodzenia to ktoś moze dostać w koncu próchnicy :D Ciekawi mnie jedno. Jak zwyczajnym Poly można osiągać taką równiutką siateczke. Bo wnoszę że MS na to nie trzeba. Ja bez MS to bym chyba zwątpił, a i z MS już miewam wątpliwości. Bedę ogromnie wdzieczny za wyjaśnienie, jak sie taką sitke robi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze, prosze i to ten Loozak, co to sie niby wiecznie obija...

...zaleciało old schoolową nutką chłopaki miło ze jeszcze zyjecie.

Loozak chłopie nie komentuje tylko gratuluje, chociaż chciałem zauważyć że wciaż brakuje tam kilku śrubeczek, nakrętek wentylków i ... dobra nic juz nie mówię ;) 3maj sie ciepło i obijaj tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikham & Żółty, dzięki ;)

Touch & SZAMPEK, grunt to nie robić modelu po kawałeczku tylko powierzchniami a dopiero później te powierzchnie dzielić na mniejsze i uzupełniać detalami,

Miwt, no cóż... obawiam się, że nie prędko, chociaż kto wie czy mi nie odbije i się z tym nie pośpieszę ;) podsumowując... cholera wie,

DamusTo, hehe, a no obijam się, obijam ;) żeby tylko śrubeczek brakowało, ba... tam nawet kół nie ma :D

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sie nie wypowiadać bo... bo co ja moge napisać. Wszystko już zostało napisane... Nie moge tu za często zaglądać bo... bo normalnie pojde rowy kopac albo wroce do 2d po tym co zobaczylem. Pro! Tez tak kce umiec, ale szpoko nie ma się co łamać jeszce przyjdzie czas na mnie... moze :D...

 

Big Gratulacje talentu i umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

powiem szczerze ze sam z ciekawosci luknelem sobie czy ten boolean dziala czy nie robi bugow wycielem jakis dziwny krztalt (taki ktory by bylo ciezko (trzeba by sie pomeczyc) zrobic) i powiem ze wychodzi to bardzo dobrze trzeba troche vertexow pousowac po weldowac ale ogolnie to czysta robota :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

powiem szczerze ze sam z ciekawosci luknelem sobie czy ten boolean dziala czy nie robi bugow wycielem jakis dziwny krztalt (taki ktory by bylo ciezko (trzeba by sie pomeczyc) zrobic) i powiem ze wychodzi to bardzo dobrze trzeba troche vertexow pousowac po weldowac ale ogolnie to czysta robota :)

pozdro

dokladnie jak piszesz tajemnicy w tym niema :) wycinasz dowolny ksztalt , usuwasz samotne vertexy , potem zapewniasz ciaglosc dla edge'sow i mozesz dowolnie chamferowac ostre kanty :). Na boolena maxoweg tak wszyscy narzekali, a narzedzie ma naprawde duze mozliwosci, sam uzywam bardzo czesto

przy modelowaniu furmanek swietnie sie nim wycina ksztalty np.swiatel, szyb, wlotow itp.itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no loozack sie popisal z tym booleanem :) on wie co uwazam o tyhc modelach moze to nei nurbsy ale i tak robia wrazenie :).

tyle ze do tych champferow trzeba jeszcze je oddzielic od powierchni bo beda sie robic badziewia ze smoothem a przynajmniej ja bym tak zrobil :) ale nie zrobie hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot007, booleanem jest wycięte to, czego nie ma na pokazanych przeze mnie siatkach :P

Bzyku, no właśnie cały bajer polega na tym, żeby obiekty po booleanie miały jedną grupe wygładzania i wyglądały dobrze :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

no nie czytalem co ludzie na temat Twych ault powiedzili, ale ja powiem jedno:

 

jestes wymiataczo w tej dziedzinie, widac ze kontrolujesz modeling tego typu rzeczy, oko sie me nacieszylo, bo ja z moim autkiem nie daje sobie rade ;) ale coc.. ;))

 

jeszcze raz gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się rewelacyjnie, z daleka i tak spawów nie widać.

Ostatnio męczyłem felgę w poly i na zrobienie spawów straciłem tyle, że miałbym już cały model ;)

 

Byka też modelowałeś :) ?

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności