Skocz do zawartości

Rzeźba: wampir


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

plecki się ciekawie prezentują z tyłu jak również i wyraz twarzy w ujęciu z góry. Świetnie też wyszły rączki. Ile czasu to robiłeś ? (nie ile miesięcy ale tak jakbyś na oko podliczył godziny pracy). Będzie jakieś malowańsko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety - Jeśli chodzi o kolejnej rzeźby to nie problem.

Natomiast udokumentowanie tego w fotkach,tu już jest gorzej:/

Jak bede mial swój aparat to wtedy "sfoce" cały proces :)

Junior - Dłoń wybrakowana.Niestety wypadek przy pracy. Dosztukuje się;)

DraB - pomaluje go krwią ;)serio to chciałem zrobić taki efekt na wół rzeźby ztakiej co stoi w mieście,

którą czas i kwas rozjaśnia w miejscach na górze.Ale u mnie to krwią go planuje oblać ,

że niby dopiero co przerwał krtań jakiejś młodej białowgłowy :D

Ania - wampiry właśnie mają coś w sobie takiego, HRABIOSTWO i patos jakiś staram się to uchwycić:)

Baldack - patrz wyżej:)

Miwt - detal czesze szczotką drucianą,dlatego taki milusi ;)

Savoy - dzięki za uznanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimator - też lubie Warcrafta ... a urodziny mam w lipcu :)

Jaras - kartoflany to prawda, głowa wymaga jeszcze sporo poprawek

Por@szek - nie bedzie skrzydeł, ale tak nie zostawie;) jeszcze kaptur może,troche szaty zmienie... krwią pochlapie jak rzeźby kwaśny deszcz niszczy tak planuje tu krwawy deszcz zrobić,jeszcze nie jestem pwien jednak czy to nie przegięcie, i tak już wygląda źle, postaram się już bardziej go nie zepsuć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super; czy pokażesz jakieś zdjęcie twarzy tak z przodu? Z profilu jest taki pyzaty i starczy, co niekoniecznie mi podchodzi... w ujęciu z góry robi świetne wrażenie. Brak palca to dobre zagranie, od razu zwraca się na to uwagę i zastanawia się o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deshu - można se zamówić za 50 zl odlewy figurek 100 x lepszych z plastiku co sie nie potłuczą;)

Giorgione - :)dopiero 70% to pierwszu etap detalu nakładania

morbid Karbid - nom, i jaka radocha jest jak nie trzeba renderować i czekac, jak sie chce obejrzec z bliska albo z innym światłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za komentarze:)

Adek_CG - farba to citadel colours, czyli farby akrylowe do malowania figurek do gier fabulanych game workshop.dostałem od kolegi,pozdro FLEX

Freedom Fighter - na piewrwszej fotce , widac ćwiartke dla wyobrażenia o skali

Kuba - to fotki robione telefonem. nie oddają prawdziwego piękna ;)

Ania - musiałem go pomalować. czułem sie zobowiązany dokonczyć tą figurke aby dac sobie przyzwolenie na rozpoczecie nastepnej.kiedy był niepomalowany zdjęcia były robioone tradycyjnym aparatem i skanowane do kopa.jakość prezentacji robi swoje jak widać.nastepnym razem bardziej sie przyłoże .

Giorgione - i ty Brutusie... ;)

 

Dzięki za uwagi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno mi się jest decydować, ale licze na sny i podróże, jak zawsze ;)

stamtąd moge ukraść najwięcej pomysłów.może będzie to śmieszny charakterek, może kobieta a może starzec. czas pokaże. mam nadzieje że będzie łaskaw się dla mnie pośpieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności