Skocz do zawartości

Postac 3D: Son Goku


Mistic Gohan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

yo! wracam do pracy nad Songiem, po ponad miesięcznej przerwie...

co sądzicie o tych wlosach, slyszalem juz opinie ze to banany, no rzeczywiscie, ale chyba juz ich nie bede zmienial bo mi sie nie chce, tyle pracy na marne, swoją drogą to przez te włosy mam takie opoznienia, zniechęcają mnie do pracy.

 

trochę je juz zwężyłem zeby nie były takimi \"bananami\", moze sie na nie jeszcze wymysli jakis modyfikator, zeby to urozmaicic ?

 

songo_uszy_wlosy_11.jpg

 

 

[Wyedytowany dnia 28-6-04 > Mistic Gohan]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to low, czy high poly, bo wyglada na mieszanke, a nie czytałem początku wątku :-))) Hehehe... ogólnie nieźle wygląda, ale popracuj na dwygladzeniem siatki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo mordeczke to zrobiles mu mistrzosko:D troche do reszty ciala mam zastrzezenia te uda dla mnie sa za grube nie lubie rozbudowanych ud wiesz u rowerzystow,zrob szczulpejsze( oczywiscie gejem nie ejstem wiec nie w tym rzecz) chyab ze zrobisz mu jakies ladne ubranie to spoczko moze patrze nie tak jak trzeba. druga sprawa brak przyrodzenia -- zartuje::D:DD generalnie dora robota. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by DruG

Bo zostaly niedobitki :P Twoj avatar jeszcze troszke za duzo wazy :P Juz dawno wyslalem Ci u2u, looknij no w prawy, gorny rog ekranu, a tutaj pisz tylko na temat.

 

 

taa sory zupelnie mi to wylecialo z glowy, musze go jeszcze znalezc na dysku, bo narazie nie mam co pomniejszac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rety, kompletnie nie mam teraz czasu zeby kontynuować prace nad Goku, przeliczyłem się, to trzeba było jednak skończyć w wakacje.. a teraz.. kurna dwa kierunki studiów,.. zero czasu, tylko sobie czasem w coś pogrywam.. w najgorszym wypadku skończe Goku w przyszłym roku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej nie wiem czemu ale mi sie nie pokazują te pracki wyswietla mi sie tylko opisy, ale fotkek nie ma.Co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie , ten temat zostal reaktywowany;) w zasadzie nigdy nie zdechl (w mojej glowie), po prostu przez jakis czas dzialalem na modemie, ale teraz juz mam stalke i UZUPELNIAM obrazki!!! nie wiem czy sa w takiej kolejnosci jak byly przed awarią serwera max3d ale staram sie jak najwierniej odtworzyc kolejnosc, linki sa do mojej nowej stronki na fajnym serwerze freewebtown (pojemnosc 1GB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez M@Ti

Co do melodyjek - ja mam tego w cho***e na jakiejś płytce - jak znajdę to podrzucę :)

 

wprawdzie do Bochni nie mam bardzo daleko ale moze lepiej by bylo jakbys mi to jakos udostepnil do sciagniecia ;) albo jeszcze lepiej.. nagral na plytke i wyslal poczta,.;) ale nie smiem prosic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez SansSerif

to ja podpowiem jesli jeszcze po ponad 200 postach nie zalapales. temat powinien nazywac sie >>> Postac 3D: Son Goku

 

nooo OK dzieki za podpowiedz, wiecei dawno tu przez ten cholerny modem nie zagladalem i nie wiedzialem co sie w regulaminach podzialo... a ja myslalem ze chodzi o ta muzyke;) ok :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz bracie ale jak dla mnie jest on za bardzo pyzaty...wiele ejszcze pracy ciebei rpzy nim czeka , nie zapomnij ze ona nawet ma miesnie na twarzy które sie odznaczaja... Ja widzialem juz Dragon Balla wiele razy i nie zaprzeczam ze chcetnie od poczatku bym ja obeajzal heheheh :D

 

vegetto.jpg

 

Albo cos takiego, znaczy sie cos w tym rodzaju :D

 

vegeta5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności