Skocz do zawartości

meeting w krakowie


maverick sheep

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 334
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

przez te kolory to wygladamy jak bysmy grzali denaturat a nie piwo ;D

 

Tak i myślisz , że po tym zdaniu uwierzymy że to było piwo :D

No i widzicie? Taką ekipą chcę Was widzieć na następnym zlocie we Wrocławiu albo Gliwiach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz paczac przez pryzmat twojego nowego funkiel nowka nie smiganego avatra to ja nie wiem czy sie chce z Toba zaraz spotkac:D a tak serio to jedziemy zeby nie bylo.. daje date odlegla zeby ludzie zdazyli zapomniec i zebym zostal tylko ja i dareczek :D 10 sierpnia czwartek !! bedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej nio i co z tym meetingiem... a co mi tam przynajmiej sobie z dariuszkiem nabijemy posty!!:D szis jest wtrorek spotykamy sie w koncu czy nie czy o co chodzi kto chetny ? dsrtr mnir jest chyba nawetobojetne czy w zwartek czy w piatek a jak reszta ... wiec jak by mialo byc wiecej w piatek to ja moge byc za piatkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio w zwiazku z naciskami czas zaczac sezon na maxa :) a tek serio to zaczol sie nowy rok szkolny kondolencje wszystkiu uczacym sie i kogos, wiec pasowalo by sie spotkac piszcie terminy propozycjie kiedy chcecie gdzie chcecie .. bo o to czy chcemy sie spotkac to nawet nie pytam :)

ja proponuyje termin czwartkowy czyli tradycyjnie np czwartek za tydzien czy za dwa tygodnei tj 12 albo 19 pazdziernika

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale odzew no tak jak sie was mocno nie pokopie PMami to nikt tylka nie wsadzi z wlasnej checi w ten watek :P jako ze teraz mamy ponoc jakies swiet aduzo wolnego czasu mysle ze moglibyscie sie odrobic z wlasna praca i po swietach spokojnie spotkac sie w gronie max3d.pl.. moze nie brzmi to zdanie logicznie ale nie o to chodzi.. pytanie kto zainteresowany i kiedy..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko zrobilem se reaktywacjie na semest 7 dalej moge ciachac napalone architektki wiec sie biore za organizacjie:

czyli wstepnie 11 listopada

lista

dariusz

sympathetic 50%

Obywatel

Hatred

Sartr

Piun

Kjubas

pikSar - jeszcze nie wie gdzie jest krakow ale sie wybiera :D uwielbiam organizowac po pijanemy:)

ci sa juz poinformowani jeszcze musze zmolestowac reszte jakby ktos wczesniej dotarl do ktoregos z nizej wynmienionych osobnikow to niech sie wbija w ten watek

Amok

ttaaddeekk

barton_fink

Jonasz_Real

Tomasz Kucharz

salvage

Sadowski25

M@Ti

mentaller

Freya663

 

jak kogos pominolem to nie bic zara sie bire za to co owieczki lubia najbardziej czyli spam na pm :D

pozzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA spróbuej sie zjawić tylko ktos będzie musial mnie odebrać z odpowiednieg odworca PKP tylko ze 12 listopada mam Urodzinki :D

Tylko jest jeden problem....

Rodzice nie chcą mi pozwolić ;( bo nie znam Krakowa i sie mama o mnie boi czy mi by cośw kraku sie nie stało ;(

Macie jakieś rady by przekonac rodziców ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikSar - spoko spoko wpadajcie ja w zasadzie to juz Cie dopisalem ;) Deus to wpadnij 11 to poznasz kolejnych :P cza sie rozwijac.. a co do panienek to co ja jestem burdel mama zreszta polecam doczytac i sie dowiedziec co sie dzialo na pierwszym spotkaniu przezemnie organizowanym :P wiec ludzie kaman everybody misie :*

zeet - uwierz ze jak wpadnie Tomek (sory tomku wiesz ze nie mam nic do twojego wieku) i Amok to bedziesz zanizal wiec nie boj sie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mentaller - nie boj sie z nami nie zgininiesz

Vorek - wybraliscie :P narzucilem i tyle termin jest jak najbardziej do uzgodnienia tylko ze do tej pory nikt zadnej alternatywy nie zaproponowal.. napisalem zebyscie pisali kiedy wam pasuje...

i w ogole se wybraliscie pore na dyskusjie 30 min sie zastanawic musze nad tyn pco pisze zeby bana nie dostac czwaretk to przecz dzien picia:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony nie za bardzo mi pasuje, toż będę się starał dotrzeć ;-) Coprawda wolałbym w tygodniu czwartek np. (+zwazając na wspomniany juz jego charakter), ale cóż system jest jaki jest... ogólnie chwaląc greków za demokracje odczuwam pewien niedosyt :P

A tak btw. prosiłbym o nie realizowanie gróźb w stylu ":*" podczas spotkania :-P Jest to mało, ze tak powiem, estetyczne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności