Skocz do zawartości

Scena 3D: Engineer


Nezz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

dawno nic nie robilem w 3d ale chce znowu sie tego uczyc, wymodelowalem ostatnio taka scenke, niestety najgorzej ze wszystkiego znam sie na renderowaniu, oswietleniu no i texturowaniu i nie mam pomyslu jak to ciekawie wykonczyc stosunkowo malym nakladem pracy ( pewnie zrobie proste shadery a textury na camera map..) modelowanie nie jest jeszcze dopiete na ostatni guzik , poprawie takie braki jak buty np. .. tak czy siak bardzo bylbym wdzieczny za wszelkie pomysly i opinie , krytyke i generalnie kazdy wyraz pomocy co do calej pracy;)

 

g4ai.jpg

 

i jescze jeden render : http://img213.imageshack.us/img213/5299/17ba4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no jest swietnie :) zawsze powtarzalem ze mam slabosc do Twoich modeli ale wracajac do scenki jest fajna, ale gdzie niegdzie widac kanty ale rozumiem ze ms zadziala, co dalej do scenki to w/g mnie reka zelazna jest nienaturalnie ulozona konkretnie chodzi mi dlon czuje sie ze cos jest nie tak. No i moim zdaniem wiekszy detal na spodniach wiesz faldki pierdki itp sa najblizej kamery no i to by bylo tyle.

 

powodzenia zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh podoba mnie sie - grejt :) - mam nadzieje ze takie rzeczy jak buty itp beda ubogacone nieco :D- ale klimat spoko- ta reka nieco dziwnie jeszcze wyglada ale wiem ze to WIP :) - ogolnie jeedziesz z koksem :D- wg mnie moze ten tulow nieco zmienic - jakis bardzo smukly sie wydaje :) - mordka mi sie bardzo podoba - rastaman jak sie patrzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie zorbione, oddasz dobre oświetlenie, troszke texturek no i jakieś shadery i może wyjść lepiej niż ci się może wydwać !! :D a jak coś będzie nie tak to poprawisz w PS'ie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model bardzo ladny tylko z ta reka cos trzeba zrobic bo jakas taka mala sie wydaje w porownaniu do ciala!!! Ale reszta OK i bardzo mi sie podoba, jezeli chodzi o mordke to naprawde niezla:P:P:P

 

>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dzieci! dzieci! chodźcie , Nezz wórcił!

- huraaaa!

 

Dawno Cię tu nie było :) Pomysł dobry , Model świetny...tylko fałdowanie ubrania nie jest zbyt naturalne (nogawki).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popraw mu usta, bo wyglądają jakby były zlepione troche razi kanciastość maszyny po jego prawej ręce za chudy w udach, nogawki troche nienaturalnie się układają. urozmaić mu troche te dredy, bo są zbyt symetryczne. i w ogole dredy rulezzz! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki ;)

 

Klicek - i vice versa ;)

 

teraz konkret

- maszyny wygładzę , i dodam jesczze jakieś elementy mechaniczne w scenie/ poprawie te co są

- mechaniczna ręka rzeczywiscie jest do bani , macie racje , postanowiłem , że wymodeluje ją od nowa z nowym hardwarem i poprawniejszymi proporcjami :)

- buty tez juz sa robione

- jak mowi mkk3a poprawie usta i urozmaice dredy( narzeczona mowila mi to od poczatku )

- faldy na podniach zaczne od nowa ( na szczescie mam base mesh zapisany.

 

Knysha - tak , to afroamerykanin :)

 

 

dzięki za pomoc i miłe słowa , niedługo dam update

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezz żyjesz.... ;) :D

 

Scenka zapowiada się b. fajnie, czuć wzorowanie się na pracach Pascala Blanche- ale to bardzo pozytywne. :)

 

W sprawie teksturowanie to przemyśl, bo część elementów łatwiej będzie oteksturować klasycznie, z kamerki nie wszystko łatwo wypucować.

 

Pozdrawiam, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie :)

 

uwagi mam podobne jak przedmowcy wiec nie bede sie powtarzal :)

wiec poki co moge powiedziec tylko tyle ze jak bedziesz mial problem z renderowaniem to zapraszam do nas do studia :)

farma wolna hehe :)

 

w mapowaniu moze tez cos pomoge ;)

 

hm co bedzie na 2 planie tam gdzie teraz czarna dziura jest:)?

 

dzieci, dzieci!, ...Nezz wrocil :D

 

_

2000 post :D

-

pozdrawiam serdecznie

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sugerowałbym zmienić minimalnie kompozycję całego kadru bo w tej chwili jest niepotrzebnie przycięty, brakuje mi troszkę z lewej strony i od dołu. Postać w tym kadrze powinna być chyba widoczna w całości. Spodnie też wyglądają jakby z gliny były wymodelowane. Proponowałbym albo wymodelować zmarszczki i ułożyć je naturalnie do takiej pozy albo przeliczyć jakimś clothem. Oprócz tego odnoszę wrażenie że postać jest troszkę nieproporcjonalna ? mam na myśli stosunek głowy do szerokości bioder / długości nóg itp. chyba że to jakieś złudzenie persp. ? a tak w ogóle to zanosi się na wypasioną pracę.Podoba mi się. pozdrawiam

p.s. acha jeszcze proponowałbym zróżnicować troszkę dredy bo widać mirrora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Dzieki za rady , staram się powoli do wszystkich stosować i robić jakieś postępy , w poprzednim tyg. robota szla marnie ale teraz mam nadzieje ze zabiore sie szybciej do pracy , narazie wrzucam lekko poprawiona scenke ciagle bez textur.

 

 

4opt1du.jpg

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o naprawde swietna robota, jedyne co bym zmienil to ta sztuczna reka, nie wiem na ile texturki to zminia ale dla mnie troszke jest za malo futurystyczna w odniesieniu do reszty scenki, ja bym dodal poprosty wiecej detalu. bo tak to nprawde klasowa praka! gratz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, zapowiada sie cacuszko.

 

widac, ze czerpiesz z prac PB pelnymi grasciami, od modeli az po swiatlo, ale w tym przypadku jest to jak najbardziej na plus. jak sie wzorowac to na najlepszych :]

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności