Skocz do zawartości

Pan reklamujacy-reklamacja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jaras - chodzi o to że spójrz choc by na ten wątek - po co to komu było - teraz jeden przez drugiego robi liste, trzeci chce znaczniki, czwarty ich nie chce, piąty chce galerie za to itd - znam sie na ludziach wierz mi predzej czy pozniej do tego dojdzie - tzn nie jestem na nie ale bez przesaday - co niektorzy zachowuja sie jak by to miało zostac zaraz juz teraz wprowadzone, szybko itd - ok Adek juz wie że mozna na Was liczyc - po co ciąg dalszy takiej dyskusji ? jesli zgodzi sie na to by userzy finansowali to napewno was powiadomi :)

 

Edit :

 

Posty sponsorowane

 

O i jest sam stwórca zamieszania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zawrzało...:)

 

Ja widziałbym to tak (mój pogląd i nie każdy musi się zgadzać :))

-zamiast posta sponsorowanego lepiej byłoby zrobić bannery z boku strony.Jestem za tym bo (przynajmniej mi) to nie przeszkadza. Rozumiem, że utrzymanie forum na jakimś tam serwerze kosztuje więc kasę trzeba skądś brać. Wydaje mi się zresztą, że kolorowy (ładnie wykonany) banner bardziej przyciągnie potencjalnego klienta niż wbity pomiedzy wątki post, który i tak niektórych drażni

-co do opłat...ja byłbym za. Ale żeby user płacący miał możliwość np.założenia własnej mini-galerii. Spójrzcie na chociażby skrzynki e-mail. Wiekszość jest darmowa. Ale jeśli płaci się rocznie za taką skrzynkę to ma się np.powiadomienia smsem,filtr anty-spamowy i tym podobnie. I jakoś ja nie czuję się gorszy z tego powodu, że ktoś tam sobie płaci za e-mail i ma bonusy a ja mam tylko zwykłego darmowego e-maila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindu-placacy user juz sie panoszy i o nim wlasnie ta dyskusja, placi i wypisuje jakies glupoty nie na temat (niby ze reklama mialaby byc o czyms);

to ze ktos placi za drogi nie znaczy ze moze bezkarnie lamac przepisy, jesli ktos nei jest tego godny-moza zabierac kase i wyp.... mysle ze tak wlasnie by adek zrobil z propozycja reklamy narkotykow na serwisie, czy sie myle?

wiec regulamin pozostaje regulaminem; dla kazdego; cenzus majatkowy nei ma na to wplywu;

 

Shogun-ja pomarudze o tej transparentnosci juz dzis, kiedys jeden frater z Torunia zaczal marudzic ze z ta plaska Ziemia to jest cos nie tak, no i dzis nie jest plaska, pewnie jak nei on to tko inny by przymarudzil bo tak jak bylo zostac nie moglo :),

 

co do samych reklam-jag na vortal cg to wygladaja one troche jakos nieodpowiednio, mysle ze to pole do popisu dla Biglebowskiego, ostatnio chial naprawiac swiat z brzydkich szyldow, to tym razem szczerze go zachecam, mistrzu-zrobcie cos z tym;

 

najbardziej oburzyla mnei reklama forexu, mam w tym banku konto, co prawda za prowadzenie konta nic nie biora, ale mam wrazenie ze na logo to ich stac;

tak wiec razi mnie nie tylko sposob zamieszczenia, ale rowniez ich forma, wiem ze to nie talk, ale tam reklamy sa jakies.....ladniejsze?

 

chcialbym rowniez zwrocic uwage na to ze forum jest w pionie, reklamy w pionei nikogo nie pogryza jak zezra paredziesiat pikseli na marginesie;

 

widze ze wnisoki z dyskusji sa nastepujace:

banery raczej w pionie,

adek moze liczyc na placacych userow,

zadne dodatkowe przywileje za placenie nie sa konieczne (patrycjat nie obnosi sie z utrzymywaniem lazni, po prostu jak ktos ma, moze i czuje jakis powod to najwyrazniej dla ludu, nie dla chwaly);

pana reklame zniesiemy-ale bez przesady;

reklamodawcy tez czasem moga sie postarac;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

hindus ma wedlug mnie racje (nawet sam o tym pisalem , parenascie postow wczesniej)(chodzi o panoszenie i bany, skoro place to ja was bede banowal :D)

ale jak ma byc ten pan reklama to marcin powiedzial(napisal) dobra rzecz a mianowicie chodzi o zamieszczenie przyokazji regulaminu i kazdy nowy watek mialby regulamin itp. jestem za!! :)

ps. nie rozumiem czemu sie tak klucicie i tak adek o wszystkim zadecyduje narazie na pewno nie bedzie to wprowadzone ale przynajmniej dalismy jakis poczatek sprawie moze jak przyjda kruche czasy zostanie to wprowadzone aha i najlepsza metoda oplat to bylaby przez komurke (sms) gdyz nie trzbea nigdzie isc (nie ma zamieszania) :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej oburzyla mnei reklama forexu, mam w tym banku konto, co prawda za prowadzenie konta nic nie biora, ale mam wrazenie ze na logo to ich stac;

tak wiec razi mnie nie tylko sposob zamieszczenia, ale rowniez ich forma, wiem ze to nie talk, ale tam reklamy sa jakies.....ladniejsze?

 

Pewnie, niech wrócą pop-upy, kolorowe bannery z dźwiękiem, kontrastowe oczo-bitne barwy. Nie będzie Ci to przeszkadzało w czytaniu forum ?

Reklamy tekstowe to najlepszy kompromis między czytelnością forum a ich umieszczaniem w jakiejkolwiek formie.

 

Mi pan reklamujący nie przeszkadza, już nauczyłem się go ignorować, to naprawdę nie takie trudne, na codzień to robimy idąc przez miasto :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

placacy user juz sie panoszy i o nim wlasnie ta dyskusja, placi i wypisuje jakies glupoty nie na temat (niby ze reklama mialaby byc o czyms);

 

zrozum że to nei jest zaden user tylk oautomatyczny skrypt czy coś - o czym ty wogóle chcesz tutaj roziawiac - bo z tego co widze to tylko szukasz tematu do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus :) to byla odpowiedz na Twoj post :)

nie szukam tematu, wszystko juz zostalo powiedziane, adek sie ustosunkowal,

wiem ze to skrypt nie user, ale pojawia sie w miejscu dla userow, ja rozumiem ze to unia i nawet krowie sie daje paszport, materac i bizuterie;

 

chodzi mi o to ze ten skrypt ujawnia sie w miejscu ktore uwazam za stanowczo nieodpowiednie, automat wcial sie w miejsce, ktore czlowiek zeby zajac musi umiec przeczytac i wpisac literki z obrazka (patrz rejestracja) wlasnie po to zeby nie pojawialy sie automaty reklamujace; to mi sie w panu reklamujacym nei spodobalo, to i tylko; reszta to tematy powiazane;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh tez niektorzy mają problemy :/ ja tego pana reklamującego juz olewam bo mi tak nie przeszkadza niz wyskakujące reklamy odwiedzając kazdy link forum, a co do płacenia za forum to dobre jest na krotki czas, bo wiadomo ze całe zycie nie bedziemy płacic za forum, poza tym pojawią sie dyskusje typu ja zaplaciłem tyle razy a ty wogole, że nie uczciwe i wogole, poza tym zrobienie takiego systemu płacenia nie jest takie proste.

Mysle ze przez ten temat bardziej bedziecie zwracac uwage na pana reklamującego niz gdy go nie bylo :]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do samych reklam-jag na vortal cg to wygladaja one troche jakos nieodpowiednio, mysle ze to pole do popisu dla Biglebowskiego, ostatnio chial naprawiac swiat z brzydkich szyldow, to tym razem szczerze go zachecam, mistrzu-zrobcie cos z tym;

 

Dzięki, z propozycji nie skorzystam, na max3d zaglądam coraz rzadziej więc mi nie zależy.Biglebowsky raczej chciał naprawiać świat brzydkich obrazków ale jesteś niereformowalny więc sobie darował:>

Użytkownik reklama jest nachalny i irytujący jak 20min. bloki na Polsacie co 15 min. Skuteczność może i wyższa tylko za cenę sporej upierdliwości. ja nawet nie widzę tych reklam(całe szczęście), tylko pusty post przerywnik ******* się zaraz po pierwszym poście i co kilka/naście następnych a i tak działa jak płachta na byka. Imo baner pomiędzy ostatnim postem a polem szybkiej odpowiedzi byłby już bardziej znośny, ostatecznie baner z boku. potrafię pojąć że jakiś musi być, nie potrafię pojąć polityki nachalności i wpieniania, nie wiem jak ma to skłaniać do klikania w reklamę.

 

najbardziej oburzyla mnei reklama forexu, mam w tym banku konto, co prawda za prowadzenie konta nic nie biora, ale mam wrazenie ze na logo to ich stac;

tak wiec razi mnie nie tylko sposob zamieszczenia, ale rowniez ich forma, wiem ze to nie talk, ale tam reklamy sa jakies.....ladniejsze?

 

Zmień bank:P

 

zrozum że to nei jest zaden user tylk oautomatyczny skrypt czy coś - o czym ty wogóle chcesz tutaj roziawiac - bo z tego co widze to tylko szukasz tematu do dyskusji.

 

Poznaj koleżankę ironię, stałą bywalczynię forum:)

ironio to hindus, hindus, o to ironia:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurka, mi nie podoba się strasznie ten pan reklamujący, nie wiem czy daję on większą skuteczność czy nie, ale irytuje okropnie.

 

Rozumiem że serwer kosztuje i tak dalej, no ale to to jakieś takie kichowate jest... No cóż może kiedyś się przyzwyczaję ;)

 

Swoją drogą są inne, wypróbowane metody zdające egzamin na innych forach, banery reklamowe na stronie głównej i na forum, już nawet te nieszczęsnie pop - upy byłyby imo lepszym rozwiązaniem, pan reklamujący to pomysł kiepski imo. (już nawet wolę żebyście sprzedali moje dane osobowe, ale plis, pan reklamujący musi odejść ;))

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomuś przestań :) pamietasz co sie działo jak była dyskusja o popupach ? wszyscy najeżdzali że popupy blee to teraz jest pan reklamujacy - przyzwyzj sie - przynajmniej nei wyskakuje co chwila jakies okienko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus, a moze chodzi o to ze taki ja czy ziomus szukamy tu forum, nie reklam?

reklama niech sobie bedzie, ale ta nachalnie wpi... sie w tresc, drazni, zwyczajnie drazni, tu sie nie ma do czego przyzwyczajac, za pare dni jakis kolo od rekalmy wymysli ze zeby obejrzec strone trzeba piec minut ogladac spota, i sie zacznie, glupie pomysly, rowneiz tych co placa trzeba ukrucac zanim stana sie norma;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa reklamy typu google ad? czy to nie dziala na zasadzie jak sie kliknie to koles zlecajacy reklame placi? im wiecej klikow tym wiecej placi. podobno tak mozna wykonczyc konkurencje, klikajac na jej reklame w cholere razy. koles z takiego klika nic nie ma, ale placic musi. jak wszyscy bedziemy na nie klikac (i nic nie kupowac) to koles bedzie placic, az w koncu zbankrutuje, ewentualnie zrezygnuje z tej formy reklamy. zatem panowie do klikania ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak juz by ruszyla inicjatywa to i mozna by sie pokusic o wyslanie jakiegos moda na wycieczke zagraniczna bez dostepu do neta :D:D:D:D

 

Ou jesss, nareszcie odwiedzę ciocię w Stanach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus -> ej, mi nie chodzi o to, żeby nie było reklam, bo to niemożliwe... Chodzi mi o to, że jak widzę jak "Pan reklamujący" ma drugiego posta w każdym wątku (i to tam gdzie spodziewałbym się jakiejś wypowiedzi innego usera) to mnie cholera strzela... Także dlatego że z takim rozwiązaniem nie spotkałem się jeszcze na żadnym forum...

 

wszystkich irytują spamerzy którzy piszą po wątkach np. "zapraszam na forum www.alejesteśmypowaleni.pl!!!! :D :D :D :D" więc taka forma reklamy ma prawo mnie irytować...

 

No to tyle odemnie, jak to jest takie ważne to niech zostanie, i tak będę was kochać :P Ale jak jest jakaś alternatywa to ja poproszę :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tweety

empeck

nielot

chveti

Ag

maverick

javor

Vorek

Knysha

jaras

PAINbringer

Trud

hcpiter

rudylew

 

Nie no...tweety, ja jestem thud :P a nie Trud, hehe ;]

Czemu reklama juz zniknela ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ci się udało bo jakis mod skasował wszystkie posty pana reklamy. Wciąż można się na niego natknąć po vb(jasnej) stronie layoutu.

 

Przez ten avatar cały czas mylę Cię z Leru :D

Widzisz...moja efektywność jest nieoceniona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Kurczę, tak nam przyyykrooo :( A fajnie się zapowiadał... sporo chłopak pisał.. i z sensem ;)

Dziękujemy Ci Adku za usunięcie go!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie. Nie ma juz Pana R. nigdzie. Wiekszoscia i zdecydowanym niezadowoleniem mnie przekonaliscie.

 

Padly slowa mile i niemile. Postanowilem go zdjac. Jesli chodzi o oplaty wlasnie staram sie zyskac nowych reklamodawcow ale w formie normalnej, nie na forum, na miejscu banerow adkontekstowych na glownej.Nikomu nie beda przeszkadzaly:) Jest to konieczne. Od kilku miesiecy po przejsciu na inny serwer, nie jest to tajemnica, musze doplacac do tego interesu

 

Na szczescie wiecej niz polowa jest wlasnie z tych reklam kontekstowych. Koszty serwera to 200zl miesieczne (administracja, odpada poniewaz sam się tym zajmuje) (+ dodatkowy transfer i oplaty vB)

 

Ale nic. Konczac watek - Pan R. odszedl. Pojawila sie inna mozliwosc. Zrobie tak, zeby nikomu to nie przeszkadzalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...był W.I.P jest R.I.P ...dodam już tylko, że reklama stała się nieodłącznym elementem naszej codzienności i z tym nie ma co walczyć... można co najwyżej ignorować... 90% treści reklamowych to i tak ściema...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hmmm, to może rzeczywiście zróbmy zrzutę na ten serwer i będzie dobrze :) Bądź, co bądź, wiele się nauczyłem od innych forumowiczów i czuję się częścią tego forum, więc dlaczego nie miałbym pokrywać części kosztów związanych z prowadzeniem?? Dlaczego Wy nie moglibyście się dorzucić?? wszak to NASZE forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec pan reklama przestal udawac usera, popupy nam nie groza, wiemy ile kosztuje serwer,

 

wlasciwie pozostaje tylko zdecydowac jaka forme wsparcia zastosowac dla serwera, bo wplaty dla adka z przyczyn jakis tam pawnych sa nie teges jak sam wspomnial, wiec moze wykupienie pustych reklam, albo wplata na konto firmy hostignowej z podaniem celu wplaty :)

 

 

----------------------

modom zamiast wyceiczki bez netu moze trzeba zasponsorowac czipsy zeby ich wykonczyc cholesterolem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Byłem zmuszony odkopać ten wątek.

Niestety, przez ostatnie miesiące max3d nie zarabialo na serwer.

Musialem dodac reklamy. Beda sie pojawiac jako taki mały pasek po pierwszym poscie.

 

Nie bedzie to taka forma jak ostatnio, ze byl to cały post. Mysle, ze nie powinny Wam przeszkadzac poniewaz pasek naprawde jest maly.

 

Naprawde, w tej chwili nie mam innego wyjscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności