Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mercedes C Class


JohnZi

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero wywęszyłem ten wątek. Bardzo ładny model. Otworki na światła wyszły poprostu pięknie ;) Nie wiem dlaczego ale strasznie mi się podobają.

Dawaj dalej :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 214
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o takie sobie lusterko, pozniej sie skaplem ze jeszcze kierunkowskaz tam ma byc, ale siatki mi sie nie chce przebudowywac (ciezko bylo ja ulozyc:P) wiec booleanem trzeba to potraktowac z poziomu meshsmooth;] W sumie juz malo mi zostalo, wycieraczki, wydech, pierdolki typu literki na tyle, bardzo proste wnetrze i tylne swiatla:P

lusterkoxp3.th.jpg

sitkalusterkord7.th.jpg

lusterkojg2.th.jpg

untitled1bj0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to o czym mowisz javor to wystarczy zwiekszyc meshsmooth. tam poprostu sa trojkaty ktorych raczej nie da sie uniknac;/

a tu maly update, mialo byc szybko zrobione, a tu lipa;/ zajelo mi to tyle czasu ze szkoda gadac:/ tym razem bez wiekszych detali, szkoda czasu i kompa:D

wiperspz5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawal pracy, wiec dopiero teraz znalazlem chwile wolnego czasu, zaczalem zabawe od kol. Teraz sie zastanawiam na fela, jaki kolor dac, czarny albo chromowaty, ale to jeszcze sie potestuje;]

felaay6.th.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fela wypasiona, konkretnie wymodelowana :) Bieznik jest ok ale oznaczenia boczne tak se wyszly... Dales feldze za maly offset - jak sie troszke klocki hamulcowe zjada to zacisk moze miec male wibracje i dotknie ramion felgi bo jest za blisko!! :) Widaz ze sie napracowales :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym rozmiarem klockow to jest taa sprawa, ze te rzeczy dopiero po renderze wychodza(juz i tak mam pokaz slajdow w vieporcie:P) dzieki za komenty, z tym sidewallem to chyba mniejszy bump musze ustawic;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny model! Czyściutki i równiutki się zdaje... też bym tak chciał... mmm

Felga też super! Szkoda, że tylko R16... 18 była by lepciejsza :-P

Bardzo ładnie tak, czy inaczej... ciekaw jestem finału! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności