Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mercedes C Class


JohnZi

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wlasnie zabralem sie za ten samochodzik i sobie go dlubie od jakiegos czasu. Na razie dale same koleczko z osprzetem. Mam juz czesc karoserii ale musze poprawic pare rzeczy jeszcze;] Jutro juz powinno byc. Pozno jest wiec sie bede streszczal:P

 

Tutaj dopiero po renderze zauwazylem ze mi sie zleksza opona przesunela, nei chcialo mi sie drugi raz renderowac:/

brakes41pk.th.jpg

klocki;]

brakes0hs.th.jpg

troche przejarane zblizenie:P

brakes24zz.th.jpg

no i profil;]

tire6tj.th.jpg

 

C&C welcome;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 214
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

musialem zkorzystac w pogody poki jest, dlatego dopiero teraz sie odzywam. Fajnie ze sie wam podoba, musze powiedziec ze zainspirowal mnie do tego qba, a konkretnie jego EVO ;] spodobaly mi sie jego klocki i w ogole oponka dlatego tez postanowilem tak szczegolowo to zrobic. Mysle ze komp da rady, w sumie tylko na zbilzeniach bede dawal takiego mesh smootha, jedno kolo ma okolo 40k trisow:/ wtedy by mi na pewno komp siadl:/

Javor a co nie moze byc 7 srob?:D w sumie w tej feli bylo 10 ale za geste mi sie wydalo:D

ok macie siateczki

brakedisk3tj.th.jpg

hehe ta troche przekombinowana:P

caliper3we.th.jpg

no a do oponki mialem dobre referki, wiec gladko poszlo;]

tire8ew.th.jpg

 

renderki karoserii dam pozniej, jestem dzis strasznie zabiegany:/ czuje ze i tak bede potrzebowal waszej pomocy przy niej;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mial byc update szybko no ale nie wyszlo:/ za duzo innych zajec( a niby mam wakacja). Daje to co mam. Jeszcze duzo jest do zrobienia. Nadkola bede prostowal jak bede juz mial wszystkie rowki. Po renderze zauwazylem ze listwa boczna jest troche za gruba, bedzie trzeba ja zmniejszyc. No a teraz bedzie trzeba zabrac sie za zderzaki, heh juz sie boje:P

1.

proba311ir.th.jpg

2.

proba413la.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefie..jak będziesz miał chwilę to poproszę o siatkę maski bo mi nigdy ona nie chciała dobrze wyjść w okolicach tej takiej fali idącej w stronę świateł. Jak zobaczę jak to u Ciebie wygląda to może rozjaśni mi to trochę mój chory umysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xyrion prosze cie bardzo ---->http://img236.imageshack.us/img236/8131/front3wr.jpg ;] Przez te kraglosci musialem gesto siatke ukladac. W ogole to na poczatku myslalem ze ten modelik nie bedzie raczej trudny, no ale w praniu okazalo sie co innego. W sumie myslalem ze bedzie mi latwiej gdyz mam takie autko, tak btw do sprzedania jest;] hehe

Komentujcie cos, milczenie oznacza ze jest ok czy co?;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dawno mnie tu nie bylo:p ale powiedzialem sobie ze nieodpuszcze sobie tego autka;] wiec niedwawno zabralem sie za to cos. Ktos tam mowil ze ozety nie pasuja, w sumie doszedlem do tego samego wniosku:p wydziergalem nowe, oryginalne z merca;] od razu mowie zebyscie patrzyli na sama fele a nie na osprzet ktory w tym renderze jest za maly:/ sruby tez cos za male imo :P jutro upek karoserii;]

 

mercrimspsso9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze bardzo tyleczek:] dodalem rozniez prog i wgialem drzwi u dolu;]

tylekpslf1.th.jpg

tylpslq8.th.jpg

j

estem swiadom paru bledow, np musze podniesc troche dach, bo jest troche za nisko. Dopiero po renderze to skumalem:p listwa na drzwiach bedzie zmieniona, bedzie w takim samym stylu co tyl;] No a nadkola poprostuje pozniej z poziomu MS;]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domusTo --> wysokosc dziurki jest dobra, tam wchodza niestandardowe klucze, kiedys je pokaze bo jzu czesc mam zrobione. Tam poprostu jest olektroniczny klucz i jak sie chce recznie otoworzyc drzwi to takie malego pierdzielnika sie wyciaga:P

Wiktor--> nie sugeruj sie pierwszym postem bo od tamtego czasu mialem 3 miesieczna przerwe:/ w sumie nie powiem ci dokladnie ile, tak jakby zliczyc same dni pracujace to moze bedzie kolo 3 tygodni:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności