Skocz do zawartości

Minibitwa: Audi Q7 ( 2006 )


hkropinski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 251
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość marcin_mocny

pecet -> myślę, że o najbardziej rażącym to wiesz, jest przy łączeniu szyby z dachem z przodu

myślę, że w tej chwili liderem jest łukasz_s i nie chodzi mi o stan progressu, tylko o fakt, że wrzucił pierwsze rendery i od razu chyba najlepiej wymodelowane

master kiełbaster też nieźle szaleje - że nie powiem wszyscy mają wywalony poziom - a nie widzę na forum żebyś modelował

powodzenia wszystkim (chyba przed zamknięciem listy uczestników to wasze modele już będą skończone :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

kome-->dobrze ze jestes :) w czym modelujesz max?? rhino?? chyba max??

bzyku-->szkoda naprawde szkoda :(

loozack--> to moze ty sie przylaczysz??

sikham?? :D

master naprawde super sprawa :)

lukasz rewelka :)

ok a teraz was zmartwie :D

wszyscy (lacznie za mna ) macie zle nakodle :)luknijcie na zdjecie oryginal i na wasze nadkole :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nadkole to jakieś pojechane :p delikatnie mówiąc a chodzi dokładnie o przejście między nim a bokiem, nie dość że brzydkie to jeszcze trudno to uzyskac, niby siatka zgadza się z printami a nie jest tak jak na zdjęciach

 

ja teraz modeluje lusterko... jest poprostu obrzydliwe :p i do tego wydaje sie za duże

 

Lukasz_S - ładnie ale ta linia na boku za wcześnie Ci się kończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak co do nadklola na modelu nielot'a pokazuje wszystkim jak powinno być wiec jest kant a zanim zagiecie takie śmieszne i do góry ono idze :) widać to dobrze na fotce

 

nielot na czerwono to zaznaczyłem to chyba tam powinny być wieksze łuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrrr jaki ten model jest stukniety to tak tyle !! męcze sie nad nim i męcze a tu nic nie widać i ciągle kurcze krzywo !!:[ łeee !! chyba mam kryzys ale musze powalczyć !!:] nielot007 twoje audi wygląda spoko hkropinski jak zawsze wymiata !! .... wracam do pracy !!:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot007 niby ładnie ale :p :

-lampa nie ma takiego ostrego rogu na dole przy grillu

-nadkole krzywe i wogóle nie takie jak trzeba :p

- co wsadziłeś do tego znaczka audi na grillu??? brzydko to wygląda

 

sysol nie załamuj sie :p lepiej skończyć jakoś niż zostawić w połowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot007 niby ładnie ale :p :

-lampa nie ma takiego ostrego rogu na dole przy grillu

-nadkole krzywe i wogóle nie takie jak trzeba :p

- co wsadziłeś do tego znaczka audi na grillu??? brzydko to wygląda

lampa- spoko poprawie

nadkole- pisalem ze nie ruszane

-co wsadzilem- to co trzeba nie wazne ze brzydko wyglada

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) pisze z telefonu więc wybaczcie błędy. Napisze tak: wszyscy macie błąd w modelu:) chodzi o miejsce na rejestrację... Na blueprincię jest błąd. Porównajcię to miejsce ze zdjęciami. W oryginale rejestracja jest mniej więcej na środku. Loozack i sikham... Jak się dołączycie to będzie nieźle:) sysol -> fajnie że ci się podoba mój model:) twój nie jest zły więc nie wiem dlaczego jest nie tak. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master-> forum przeglądam na operze na nokii 6680 ale nie przeglądam zdjęć bo to by trochę kosztowało :) nielot-> jak już napisałem nie widzę zdjęć więc nie wiem co master pokazał z ta rejestracja. Po prostu wiem że na większości referencji rejestracja jest na środku. Georgas-> bitwa obejmuje sam model. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się porobiło jak mnie nie było, się porobiło. :)

Dobrze, że wybraliście brzydki samochód (i to w dodatku Audi), więc się nie skuszę. ;)

Ale życzę powodzenia wszystkim... no... i...kome dajesz! :D

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

RA a może napiszesz jaki według ciebie samochód jest ładny??

bo jak widać z forum to jedyny jaki robiłeś to nissan micra, i to ma być cudo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micra jest ładniusi i zdania nie zmienię. :)

A najładniejszy samochód świata, to... (fanfary) Citroen C6.

 

EDIT:

bo jak widać z forum to JEDYNY jaki robiłeś to nissan micra, i to ma być cudo??

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA co do c6 to w pełni się zgadzam ;]... ale są tez ładniejsze :P.

master szybki jesteś. render w maxwellu ? tylne nadkole wydaje sie krzywe ( nie ma ciągłej krzywej) i uszczelki pod bocznymi szybami wymagają jeszcze poprzesuwania paru vertexów ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybko ci idzie Master Kiełbaster :) ale masz strasznie paskudny kant między maską a światłem :P popraw to koniecznie

a pozatym mój avatar jest chroniony prawami autorskimi więc uprzejmie proszę się od niego odpierdzielić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

master chodzi ci o ta co jest lekko wypukla i na ktorej jest dziura kulkata?? jak o to to racja ale paskudnie wygladalo zakonczenie(u mnie) to zrobilem(na razie) tak aby jakos lepiej wydladalo :D

 

ludki pokazywac jakis progress bo tylko master i ja cos wrzucamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja napisze tylko że zrobiłem lusterko i grill :) ale nie pokaże bo poprawiałem kilka elementów i mi sie siatka troche popsuła i jest krzywo :/ narazie zrobie sobie przerwę żebym sie zabardzo nie znudził tym modelem :p

nielot007 ładny zderzak ale od tych kółeczek troche krzywo jest na tym uwypukleniu i inaczej się ono kończy, i jeszcze jakiś bug pod tym wypukleniem

 

ps. co tam jest w lusterku tego samochodu? kierunkowskaz czy jakaś wstawka metalowa??? bo nie mogę sie dopatrzeć:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej, na model (cały z kołami itd.) powinien byc finalnie nałożony jeden konkretny meteriał i najlepiej gdyby model umieszczony był np. w studiu. Dla każdego ten sam zestaw - studio + materiał.

Materiał: coś na wzór lakieru, ale sama jakość wizualna jest nieważna, ważne by były ostrzejsze odbicia, bez tego czasem trudno określić poprawność powierzchni.

...imo

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos juz kiedys marudzil nad sztampa jaka odgrywa sie ostatnio w przenoszeniu pewnych marek w 3d, ja nie mam zamiaru. powiem tylko ze hkropinski (jesli poplenilem bvlad w nicku to przepraszam sa finalu, a ja wskazuje na spozycie :) modeluje bardzo ladnie. powodzenia wszystkim i gory zlota na koncu teczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

łukasz_s very very nice .. uwierz wszystkim, którzy tak piszą

jednak masz mały błąd .. popatrz na tą krateczkę masz ją płaską

 

audiq74us.jpg

 

troszkę tak zaznaczyłem jak umiałem ale chyba rozumiesz o co chodzi

 

audiq713mg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności