Skocz do zawartości

[Games-News] Need for speed - Carbon


damusTo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

damusTo - widziałem na youtubie filmik o drifcie w Carbonie (jakie szczeście, że nie odpalę tej gry) TRAGEDIA. Z mojego ulubionego rodzaju wyścigu, który i tak był banalnie łatwy nawet na hard poziomie (Mazda RX-8 ;) Teraz zrobili taką szmirę, że to bania mała. Jedno zdanie:

 

PRZEROST FORMY NAD TREŚCIĄ :/

 

 

P.S. Wracam do Undergrounda 2 - Carbon to konkretne cofnięcie w rozwoju i gra pod publikę. 3-4 latki za niegługo dostaną Carbona pod choinkę i do Sylwestra przejdą całą grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh no zoabczymy 1 ...tzn 3 co i jak no ale powiem wam ze troche sie tego obawialem po obejrzneiu filmikow na youtube ...gdzie drift jest cholerne nie realny...ja osobiscie cholernie lubie u1 ...bardzo fajnie sie driftuje...gdyby cos takiego bylo jeszcze w most wanted bylo by bardzo ok...ale po kilku udanych seriach ostatnich gier z tego co czytalem w jakims magazynie moze sie okazac ta wersja niewypalem...choc sama idea driftu na kanionie mi sie podoba...

 

do tego co wczesniej bylo pisane to przylaczam sie do stiwerdzenia ze nfs to gierka fajna ale nie odwrozowuje naturlanego zachowania fur i nie jest realna lekko mowiac...poprostu do oderwania od rzeczywistosci i do pogrania...ale czy to zle?....ja osobiscie niereanychgierek nie lubie ale do tej mam jakos slabosc...zobaczymy co bedzie z ta wersja...szkoda ze przebajeorwuja to wszytko az tak mocno ...ahh pamieta mi sie jeszcze hot pursuit...tam sie fajnie smigalo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym demie sa 3 wyscigi poniewaz wywalało sie non stop nie mogłem dojąc do kanionu, doszedłem wreszcie. Zabawne stoje Camaro jakiś frajer startuje RX7 fajnie poszedłem za nim wyprzedziłem wziołem slizgiem jeszcze 2 zakrety i koniec gratulacje wyprzedziłes rywala :] może ze 25 s to trwało

Więcej sie nie wypowiadam, zdaje sie że uszkodzenia poszły troche "wizualne" do przodu na rywalach, no i fajnie jest że można wylecieć w przepasć ale więcej juz nie pisze nie wypowiadam się wywalam to demo na poważnie i instaluje 1 czesć kurdze tam był duch w tej grze pamietacie jeszcze te filmiki to juz nie to co te denne rendery a w tej czesci wyjądkowo sa niedopracowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagam demo Carbon'a z ciekawosci, w sumie jesli o mnie chodzi to od czasow Underground'a to nie dla mnie, te wszystkie realia szybkich i wscieklych, cukierowe bajkowe malunki na samochodach to zupelnie nie moje klimaty, zdecydowanie bardziej mi podchodzily bardziej normalne realia i szybkie samochody niz to co robia teraz zbyt kiczowato sie zrobilo poprostu dla mnie. Nfs podziekuje do czasu az nie wroci do normalnosci, mam nadzieje ze ta moda sie szybko skonczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uruchomiłem dzisiaj demo u siebie, samochody się święcą jak psu... z takimi możliwościami już dawno mogli osiągnąć hiperrealizm:/

o dziwo gra nie wydała się dla mnie prosta, nie wygrałem wyścigu z prostego powodu, hamowałem przed zakrętami O_o mój młodszy brat wygrał za pierwszym podejściem nie naciskajac hamulca, odbjał się od ścian:) paranoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez juz jestem po sesji z demem w sumie jedno glosnie stwierdzam zadna rewelacja, wieje tokio driftem ostro :) tworcy nfs niezle sie zachlysneli tymi klimatami i cos nie moga sobie odpusic. Swoja droga ciekawe ile jeszcze powstanie takich arcadowych nfs, chyba tyle ile jeszcze filmow wyjdzie, listosci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności