Skocz do zawartości

Co to zmiany na forum?


Gość obo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zauważyłem jeszcze jedną małą zmianę - jak wysyła się szybką odpowiedź to pojawia siętaka animowana strzałka... fajna ta strzałka... naprawdę :)

 

PS no i co z obrazkami w podpisie?? Będą?? Może sondę zrobić, bo ja jestem za tym, żeby były tak jak Master Kiełbaster :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

received infraction? to ten tego ze naruszyl regulamin/dostal warna? http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?p=423627#post423627

ano rzeczywiscie po kliknieciu widac objasnienie ;) i to jak jest za 10pkt = ban ta?

 

a btw. troche dziwnie ze dostal warna, jest nowy a tu prawie kazdy nowy popelnia ten sam blad -> zle nazywa watek, nie uzywa szukaj. wiec czemu ten mlody ma ucierpiec a ci co wczesniej popelnili ten blad nie? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a btw. troche dziwnie ze dostal warna, jest nowy a tu prawie kazdy nowy popelnia ten sam blad -> zle nazywa watek, nie uzywa szukaj. wiec czemu ten mlody ma ucierpiec a ci co wczesniej popelnili ten blad nie? :p

 

no a to jest doskonaly sposob na przeczytanie calego regulaminu bo chyba nie bedize ryzykowal nastepnego.

 

element ryzyka zawsze skłania do myslenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Na Tobie odbyly sie testy. Zostales wyrozniony ;)

 

Dzieki illy. Trzeba bedzie przetlumaczyc.

W takim razie Marcin to pewnie zaraz przekaze.

 

 

Chodzilo mi o estetyke forum ;p

 

 

btw: Adek, podzas warnowania itd user dostaje PM ale tresc jest po angielsku. Dalem to Marcinowi (obie tresci), mowil ze przetlumaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już jesteśmy przy tłumaczeniu, to przydałoby się także wspomnieć o tym tekście w Edycji Opcji w Panelu usera:

You may limit the members who may send you private messages to just those on your buddy list if you wish. Other members who attempt to send messages to you will be told that you have disabled private messaging.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek: nie wiem czy sie przyda ale sprobowałem sowich sił.

Przetłumaczony tekst który podałeś

 

Możesz ograniczyć członków, którzy mogą wysłać Ci prywatne wiadomości do tylko tych których znasz. Inni członkowie, którzy usiłują wysłać wiadomości do Ciebie będą powiadomieni o tym że masz wyłączone prywatne wiadomości.

 

Jeśli są błedy, poprawcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś Adek wyjaśniał, że takie pokazywanie dostępności gościa na GG powodyje wydłużenie czasu ładowania strony, ewentualnie powouje błędy, gdy serwer GG nie działa, czy coś takiego :)

 

Zresztą, tak też może być, mi nie przeszkadza ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu szybka odpowiedź się wiesza? Dziś zacieło się mi 2 razy :(

 

Tak jak pisałem wczesniej. Zapewne nie wyczysciles cache'a. Nowa wersja vb zmienila sie dosc znacznie. Konieczne jest przeladowanie cache'a poniewaz pojawily sie nowe skrypty js.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem:

Miałem buzo linków w podpisie kod robił automat poprzedniego silnika forum - mocno zaśmiecony ale nie o tym (...) nie mogłem nic dodac bo okazało sie że mam niby ponad 1000 znaków. OK pomyślałem przytne go i tyle.

Przyciołem teraz go sobie zobaczcie mam tam dzika spację spacje której nie ma w tekscie w kodzie tez raczej nic nie ma dla pewnosci wrzucam go tu:

 

kodnb2.th.jpg

 

Czy ktoś moze mi podpowiedzieć czego jest wynikiem ta spacja i jak ja usunać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności