Skocz do zawartości

Co to zmiany na forum?


Gość obo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zaplace, zaplace ile chcesz Adku! kupie drugi serwer i lacze, ale wyrzuc Leru !!!!

 

 

a tak btw: konto moznaby podac, kto chcialby wspomoc forum i serwis ten by wplacil, ale bez zadnych wyroznien itd

 

dobra wola dla serwisu

 

Adku: podaj numer konta, mam akurat troche pieniedzy i wole to wlozyc w moje rdzenne forum, z ktorym dorastalem ;p a inaczej wydam na piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-również jestem za zbiórką kasy... i nie koniecznie jakieś specjalne wyróżnienia..

-kupujcie koszulki, czapki, torby itp i głoście dobrą nowinę w waszym otoczeniu :D

-klikajcie coś w CG! (jak by niebyło to taką tematykę ma to forum) a nie tylko spam… newsy i inne zabawne rzeczy .. trzeba podnosić renomę.

-i nie wywalajcie leru Oo ;)

to tyle ;) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru nie wyrzuce :) Za zadne skarby :)

 

A wracając do wątku. Już kiedyś pisałem, nie może to być taka ogólna zrzuta. Na dłuższą metę to odpada. Dzięki Wam za chęci bo wiem, że gdybym zamieścił numer konta przelalibyście pieniążki. Jednak chce aby się to odbywało na zasadzie coś za coś.

 

To będzie jeszcze do przemyślenia. Max3D coś więcej musi zaoferować osobo, które będą pomagały.

 

Mam kilka pomysłów.

 

W przyszłości postaram się również bardziej rozwinąć reklamę i bardziej uwidocznić ofertę reklamową na max3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max3D coś więcej musi zaoferować osobo, które będą pomagały.
Ok:

 

1) przywrocenie punktow

2) wywalenie reputacji

3) Custom user title

4) wyrzucenie Leru ;p

 

 

A na serio, moze jakies 10 mega na ftp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, niema to jak reklamować Max3D.pl wszędzie gdzie się da, coś o tym wiem ;)

 

Z resztą pamiętam też Gdy przyjechałem do Shoguna i po całej warszawie chodziliśmy z napisem chyba metr na pol metra " Max3D.PL" wraz z orginalnym logiem xD

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z resztą pamiętam też Gdy przyjechałem do Choguna i poo całej warszawie chodziliśmy z napisem chyba metr na pol metra " Max3D.PL" wraz z orginalnym logiem xD

 

Pozdro

 

LOL kto to jest Choguna ?

Ciekawe czy myslimy o tej samej osobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy to tylko u mnie, ale na stronie glownej po lewej ma cos takiego

 

Poprzednie newsy

» ...

» ...

» ...

» ...

» ...

» ...

» ...

 

?

btw. reklama na gorze jest beznadziejna :P pzdr

edit: oo reklama bitwy, ta moze byc, ale poprzednia reklama byla beznadziejna ;o

 

co do reklam to mowilem o forum, nie glownej..

 

ps. server is busy.. mnie tez coraz czesciej dopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też to mam ale mniejsza z tym

 

ostatnio niemal codziennie widze komunikat server is busy try again later

 

albo gdy che dodać posta to każe mi czekać

 

bitwa wygenerowałe dodatkowy ruch i serwe nie wyrabia :(

szkoda:(

 

a te rekalmy może i nie najładniejsze ale za to sponsorzy są :) dobra jest:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, widzę ze rośnie nam polski cgtalk, oczywiście komercjalizacja (tzn zarobek na utrzymanie) idzie do przodu to jednocześnie cały czas rośnie poziom portalu/forum. Bardzo mnie to cieszy :D Oby tak dalej :)

BTW - z powodu przeciążenia serwera musiałem pisać tego posta 4rty raz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rano na forum przywitało mnie coś nowego :)

 

9fd4f477a161d7b6m.jpg

 

po jakiejś godzinie spróbowałem ponowniei było ok ale gdy przeglądałem wątki w bitwie okazało się że nie mam uprawnień :) a po kilku próbach cakiem mnie odcieło od forum

 

 

180baa3ac6b5f1cfm.jpg

 

niezłe urozmaicenie dla The server is too busy at the moment. Please try again later.

 

coś się dzieje żeby to poprawić? momentami to aż się odechciewa chcieć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, widzę ze rośnie nam polski cgtalk, oczywiście komercjalizacja (tzn zarobek na utrzymanie) idzie do przodu to jednocześnie cały czas rośnie poziom portalu/forum. Bardzo mnie to cieszy :D Oby tak dalej :)

BTW - z powodu przeciążenia serwera musiałem pisać tego posta 4rty raz :/

 

a kiedy przestaniesz pisac na niebiesko?

 

Jak mówi Pismo "poznasz spamera po kolorze postów Jego" alleluja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirach nie musicie kopiowac (ale warto sie ubezpieczyc) wszystkie Twoje posty Ardeni doszly usuwalem chyba ich z 6 ;) jak podczas wysylania postu pojawia sie "serwer is tu bizi" post dochodzi, temat tez ;)

 

nie wciskajcie za duzo razy bo pozniej robi sie sajgon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirach nie musicie kopiowac (ale warto sie ubezpieczyc) wszystkie Twoje posty Ardeni doszly usuwalem chyba ich z 6 ;) jak podczas wysylania postu pojawia sie "serwer is tu bizi" post dochodzi, temat tez ;)

 

nie wciskajcie za duzo razy bo pozniej robi sie sajgon ;)

od tego oni sa, od tego sa oni, od tego sa :)

 

 

vide modzi

 

 

a moze nie moge wchodzic tylko na watki ktore stworzyl Leru ;o
sprawiedliwosci stalo sie zadosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ide swietowac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli od czekania ******, dawno już musisz być zdolny do rodzenia dzieci (jesli masz okazje odwiedzac np polskie urzędy:) ). Polecam zalapanie się na nagrode, chyba jest z milion baksów dla pierwszego faceta któremu mu sie to uda.

Znaczy sorry tadzio, totalnie no offence, tylko tak pomarudzic musialem. A server widac nie wytrzymuje popularnosci jaka ostatnio max3d sie cieszy, moze z popularnoscia przyjdzie kasa z reklam, moze adkowi uda sie za to zainwestowac w lepszy sprzet (czego nam wszystkim zycze)

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei coś takiego, że na głównej stronie widzę w wątku ostatni post fikołka z wczoraj z godziny 22:30, a jak wchodzę do wątku to ostatni post ma mirach.

Podobnie miałem z wątkiem w Mam newsa. Ostatni post napisał tweety 23.03 a widzę, że 24.03 był post Lacedemona. Tylko ja tak mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do "Server is too busy..." to niestety winą jest aktualnie przeprowadzana Bitwa. Masa ludzi (głównie z zewnątrz) wie o naszym konkursie i odwiedza wątki co powoduje zadyszkę serwera.

 

Póki co nie stać nas na nowy, bardziej wydajny serwer, aczkolwiek Adek pracuje nad rozwiązaniem tego problemu.

 

Dirk: nie tylko ty tak masz. Główna strona jest odświeżana co 15 min. Stąd są rozbieżności z forum i główną. Np: kiedy wprowadzam newsa lub edytuję istniejącego muszę czekać około 15 min zanim cache się odświeży i zobaczę zmiany na froncie. Tu też chodzi o to, żeby za bardzo nie obciążać serwera ciągłym odświeżaniem strony głównej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo czesto jakogladam forum i pojawia sie ze server jest busy robie "cofnij" i przedladam ilu siedzi aktualnie userów! ...z moich obserwacji wynika ze userow zazwyczaj jest ok 100 a ghostów jest 300 .....moze dało by sie jakos zmniejszyc ilos gości?! i wtedy baza userow by sie powiekszyła...i wogole!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ale wtedy ograniczamy reklamę serwisu. po to organizujemy bitwę aby więcej ludzi mogło zajrzeć na serwis max3d.pl i dowiedzieć się o istnieniu serwisu :)

 

ograniczanie ilości Guestów to tak jakby wycofać wszystkie maile i ogłoszenia jakie poszły w świat nt. Bitwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety się mylisz :] liczba userów nie pomaga w zwiększaniu zysków z reklamy. co najwyżej ładnie wygląda w statystykach :)

 

co innego gdyby każdy raz dziennie kliknął w linka z reklamą. wtedy to co innego :)

 

generalnie gośćmi są z reguły ludzie przeglądający serwis. nowicjusze przeglądający tutoriale i artykuły, userzy nie chcący się pokazać na forum lub ludzie zaciekawieni Bitwą. Ci ostatni to nasz target w reklamie. Ci ostatni to najszersza publika mogąca szepną kilka słów poza serwisem innym ludziom, mogą nam nakręcić sponsorów, reklamodawców etc.

 

poza tym wzrasta nam ilość odwiedzin na stronie. sam zauważyłeś: 100userów 300 gości. tych 300 gości klika czasami więcej niż userzy w ciągu całego dnia :) zwiększa to nam wtedy ilość odwiedzin serwisu co bardzo ładnie wygląda w statystykach wysyłanych reklamodawcom :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za to *******... brak kultury z mojej strony.

w sumie niepotrzebnie to pisalem, bo rozumiem ze to nie jest niczyja wina, bo to sprzet tak dziala i juz. takaze : mea culpa, mea maxima culpa...

 

 

a co do rodzenia to kto wie moze mi sie kiedy uda, nie mowie nie... ;)

pozdr.

 

edit: mirach- no offence;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności