Skocz do zawartości

Co to zmiany na forum?


Gość obo

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam taki problem:

Miałem buzo linków w podpisie kod robił automat poprzedniego silnika forum - mocno zaśmiecony ale nie o tym (...) nie mogłem nic dodac bo okazało sie że mam niby ponad 1000 znaków. OK pomyślałem przytne go i tyle.

Przyciołem teraz go sobie zobaczcie mam tam dzika spację spacje której nie ma w tekscie w kodzie tez raczej nic nie ma dla pewnosci wrzucam go tu:

 

kodnb2.th.jpg

 

Czy ktoś moze mi podpowiedzieć czego jest wynikiem ta spacja i jak ja usunać ?

 

od 8 do 10 linijki na tym screenie, przemieszane znaczniki url i color...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Teraz zmieniłem nieco opis i jet to samo po GTOs dzika spacja w tym samym miejscu.

Adku zgadza się to znaczy że spacja ta ma uzasadnienie ?

Jesli nie to o co biega a jesli tak to gdzie ona mi sie ukryła ?

 

Szukam a nigdzie nie widze, albo walnołem niezła gafę albo odkryłem ducha w tej muszli i okaze sie że nasz serwer to uwielbiajacy nurkowac cyborg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jeden pomysł na upgrade forum:

określenie płci czasem ktoś ma dziwną ksywke i zdjęcie panny w avatarze a późnij sie okazuje że to facet ;P można sie przejechać i przy okazji możnaby zrobić statystuke ile jest kobiet bo ja znam 2 na tym forum na 12 000 użytkowników totroche mało ;PP

i gdzieś koło avatara mogłaby być literaka K/M żeby nie było nieporozumień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem jedną przechodziła tuz koło mnie, byla WIELKA OBROMNA w gruncie rzeczy omal mnie nie rozdeptała, i zdaje sie mówiła cos do drugiej która szła tuz za nia ale musiałem zrobić szybki unik i ewakuacje więc nie jestem pewien :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze. Jaka dyskusja powstała.

 

Byłem na mini-urlopie. Jak widac serwis tez mial chwile urlopu. Mam nadzieje, ze to nie bedzie sie powtarzalo. Dziwne rzeczy sie dzialy.Od jakiegos czasu optymalizuje serwer jednak obciazenie momentami jest duze. Ale na ten temat byla juz dyskusja.

 

Zrobie wszystko, aby jednak serwer chodzil prawidlowo. Zobaczymy. Nie jest to demon szybkosci wiec za wiele rowniez nie mozna od niego wymagac.

 

Restartowalem go kilka razy z tel jesli dostalem wiadomosc, ze nie dziala. Nic ... mam nadzieje, ze sie zmieni.

 

Przepraszam wszystkich za kłopoty i mam nadzieje, ze przez te chwilowe awarie nie strace zadnego uzytkownika :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem 30 sekund. Moze faktycznie moge to trochę obnizyc. Jakas wartosc musi byc bo naprawde pomaga :)

 

Zmniejszone do 15 sekund.

 

Mysle, ze to odp. czas. Coś takiego musi byc. Pojawiły się ostatnio roboty skanujace w ten sposob zasoby i skutecznie zabijały serwer.

 

Każde większe forum ma juz takie ograniczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

pisze tutaj, żenby nie zakładać nowego topiku .

Adek, a moze powiedz jakie sumy są potrzebne do funkcjonowania forum i daj numer konta ? Wystarczy że ileś osób wplaci co jakiś czas kase i może

wsystko funkcjonowałoby spoko. Na forum Audi wprowadono dobrowolną składke 20 pln i w kilka dni ponad 100 osób wpłaciło. Wiem że to inna grupa ludzi, ale nas tutaj jest wiecej . Tam wprowadzono dla "darczyńców" inne oznaczenie (kolor nicka), jakiś znaczek przy wavatarze i cos jeszcze .

Stary, wystarczy ze ileś osób wpłaci po 3 -6 pln ( przecierz to kosz jednego piwa w knajpie). W grupie siła :)

I w sumie nie ma tu nic do stracenia - w najgorszym wypadku nie uzbiera sie na roczny serwer, tylko na miesięczny :)

pozdrawiam i życze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to taki pomysł z płaceniem za konto już był. I wywiązała się z tego niezła dyskusja. Adek musiałby ustalić cenę za takie opłacane konto. Ale najprawdopodobniej znów byłyby głosy, że dlaczego część osób płaci za konto i ma się "lepiej" od tych co nie płacą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie czytałem takiej dyskusji. Jesli takowa miałaby być , to moze przydałby sie osobny topik. Ja nie wiem jaka przeszkoda jest np. dla ustanowienia kosztu cegiełki - np. zwane maxikiem na np. 3 pln. Ma ktoś kase - wpłaca. I tyle. Mnie jakieś specjalne przywileje zgrzewają i nie interesują . Jak komuś to potrzebne, to moze niech ma coś za to - wirtualny punkt, lub znacze k : "przyjaciel portalu" - cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikołek - będziesz miał mojego osobistego VIP'a jeżeli wyjdziesz z działu "mam newsa" i pokażesz coś konkretnego w Galerii ;]

 

Zmierzam do tego że jeżeli chcemy żeby na forum coś się ruszyło to bierzmy przykład z Pioniera (i PG oczywiście ;]), Klicka i Hynola. Bo to właśnie to co min. oni (a także wielu innych oczywiście) robią przyczynia się do zwiększenia zainteresowania serwisem u np. potencjalnych sponsorów itp. Weźcie pod uwagę to że Adek w zasadzie sam administruje serwisem, max3d.pl to nie firma, nie przynosi więc dochodów a doba ma niestety tylko 24h. Nie ma co porównywać do CGTalk, bo to maszyna puszczona w ruch która sama na siebie zarabia. Nie żebym miał coś przeciwko finansowaniu serwisu, jestem jak najbardziej za (zresztą już była o tym mowa), ale nie ma co narzekać jeżeli pojawi się ta ledwie widoczna reklama czy ograniczenie odświeżania do 15 sek.

Na dzień dzisiejszy korzystanie z forum jest jak najbardziej wygodne i przejrzyste.

 

Tyle co miałem do powiedzenia ;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności