Skocz do zawartości

Pojazd 3D: RENAULT Megane RS_kopia


Rekomendowane odpowiedzi

ale paskudny zachód słońca :P

a co do scenki to ja proponuje tak: zrób byle jaką droge i drzewa przy niej (oczywiście drzewa 2d) - taką typowo rajdową :P i dodasz do tego mocnego motion blura dzięki czemu bedzie ładny efekcik i nie będzie widać "oszczędnego" wykonania scenki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 446
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie no Bruneq szkoda ze nie trafilem ujeciem w twoje gusta ;P To sa tylko proby... Poszukuje HDRI w bardzo duzej rozdzielczosci (jakiegos placu w miescie) zeby tam zrobic rampe i wogole rozne takie rzeczy... Wtedy zrobie wiecej ujec i bedzie cool. A tekstura jest zrobiona z HDRI i dodatkowo jest naswietlanie HDRI... Nie wiem o co ci chodzilo dokladnie... Poz atym jakbym wstawil tekksture HDRI za auto to nie rzucalby samochod cieni np na podloze (na plyty chodznikowe)... I w tym cala zabawa :D No.. to ja testuje dalej ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ardeni: cos sie znajdzie - w necie jest duuuzo HDRI ;)

HXL: no zobaczymy jak to wyjdzie... :)

nielot007: bo jeszcze wnetrza nie ma...

damusTo: bedzie - cierpliwosci koledzy :D

lliment woroszyłow: No nad lustrzanka lamp musze troszke keszcze popracowac... Poza tym duuuzo zalezy od HDRI - jego jakosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ja powiem tak, dokończ furke moze co a nie szpanujesz ze umiesz kolorowanki i wycinanki :p ...

Spoko jest choc poprzedbie było zywsze i ciekawsze przez te asymetrie.

Twoja metooda renderowania wyraznie w dziwny sposób wpływa na kolory co mnie troche zaskakuje w tym całym vrayu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barwy Lotos Race&Rally musze zrobic :) Bedzie oprocz niej jeszcze jedna wersja z rownie ciekawym malowaniem jak 1.

 

Co do renderingow to studio jest spoka ale ja nie chce... ;P Auto nie jest po to zeby stalo w studio ;P Nie bede tych samochodow (w wersjach sportowych) przedsatwial w studio... Jak bylem w Genewie na wystawie i zobaczylem Lancera WRC to mi wogole tam nie pasowal... Tak samo zdjecia tej WRCowki ze studio mnie nie ruszaja.. No to sprawe studia mamy wyjasniona :D

 

Co do kolorków w Vrayu to roznie to bywa... Musze sie jeszcze ustawieniami roznymi pobawic ;P

 

W malowanie sie bawie poniewaz "to jest moment" a ja teraz nie mam za duzo czasu dlatego nie robie dalej wnetrza bo to pracochlonne... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie komentowałem przez spory czas bo czekam na jakieś konkrety :p ale teraz musze napisać że materiał felgi i opony to profanacja przy materiałach karoserii, ja niewiem jak ale masz to zmienić!

 

oba "malowania" bardzo ładne

czekam na to co podobno liczy się najbardziej czyli wnętrze :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym aucie fele to chyba beda biale... :) Co do opon to chyba zrobie mapke... ze niby byly uzywane... :D No a wnetrze bedzie - wiadomo :)

 

 

 

chyba beda??? cokolwiek innego niz ta szarosc!!!PLZ!a jak na oponkach zrobisz brudną mape to nie omieszkaj zrobic tez troche na feldze!!

 

....wnętrze w taich autach jest badz co badz troche ubogie!:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki ludki :) Co do malowania... Hmmmm... No to nic nadzwyczajnego. Wzystko sporowadza sie do progamu 2D - jakis trzeba opanowac (tego juz nikogo nie naucze) i stad pozniej wyniki... ;) A reszta to zwykle UVW Map - bo nie robie wersji z otwieranymi drzwiami (no chyba ze mi cos odpali i to zmienie) ;P

 

No i dzieki uprzejmosci jednego z forumowiczow mam wieksze HDRI i oto efekty... Wieksze juz nie bedzie bo mi komp nie uciagnie ;/ hehe

0221bi5.th.jpg

Fele tutaj sa nie poprawione i opony tez jeszcze nie dlubane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na ostatnim renderze jakoś słabo wyszło ;) i światła jakieś płaskie (sztuczne) a śledząc wątek wcześniej fajniejsze było :p

A tak wogóle gadam tak bo nie lubie tego samochodu (jest brzydki) to moje zdanie a co do teksturowania i modelingu nie moge się przyczepić jest świetnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiem ze z tym duzo zabawy.... ale hmmm ja na przyklad musze scene renderowac dwa razy aby zrobic cien na hdri... raz scanline'm a raz vray'em :p ale to moze tlyko ja jestem taki nie madry :) a tak przy okazji to wydaje mi sie ze lepiej by to wygladalo na jakiejs offroadowej "trawie" niz na placu miejskim :) Mogl bys moze powiedziec jaka rozdzielczosc ma te hdri ktore aktualnie masz ustawione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczosc tego hdri to nieco ponad 6000. Co do placu to chce zrobic scenke ze startu (rampa) do rajdu... Zazwyczaj zaczyna sie rajd na takich placach wiec stad pomysl... :) Bezie rampa, plotki, i rozne takie tam ;P sie zobaczy ile mi komp uciagnie... Co od scenki to jest sposob zeby to zrobic za jednym zamachem :) ja nad tym siedzialem troche czasu ale wyczailem ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności