Skocz do zawartości

Silver Award : kafeleczki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oops. zazwyczaj lc+irr. pomyłka :)

 

 

lc jako primary? wszyscy mówią że lepiej jako seca go dać a irr na primary? na examplesach helpa v-raya też?

 

no nie wiem.. modele przeciętne. Ale człowieku za render to ja ci ołtarzyk zrobie. taki render w takim czasie? kosmos. po prostu pokazanie że wcale silniki renderujące nie są wolne tylko ludzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwoicie byłoby wspomnieć, że krzesło, (za pomysł którego wszyscy ci gratulują) pochodzi z pracowni i jest zaprojektowane przez Hansa J. Wegnera w 1963 r.

 

W googlech wystarczy wpisać: "Vitra Miniature: Hans J. Wegner 3-benet Chair"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, kome - mistrzuniu rozwaliles mnie czasem pracy!!!! na takie wizki to chlopie wymiatasz!

Drugi renederek zdecydowanie mi sie bardziej podoba a modele krzeselek - bardzo orginalny wyglad, gratuluje pomyslu!

pozdrawiam

 

Raczej gratulują... a przyzwoitość nakazuje oddać honor wybitnemu designerowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepiasz się :P

 

Raczej nie ... to podstawa w pracy, jeśli się jest profesjonalistą.

Kolega robi świetne rendery, warsztat ma w małym palcu, a że model zrobiony na podstawie czyjegoś projektu to już nie można głośno powiedzieć?

 

Sam projektuję meble i dość często spotykam się z takim podejściem. "Moje nie moje i tak nikt się nie pyta." Myślałem, że tu nie ma towarzystwa wzajemnej adoracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwoicie byłoby wspomnieć, że krzesło, (za pomysł którego wszyscy ci gratulują) pochodzi z pracowni i jest zaprojektowane przez Hansa J. Wegnera w 1963 r.

 

W googlech wystarczy wpisać: "Vitra Miniature: Hans J. Wegner 3-benet Chair"

 

nie irytuj się. to nie projekt studyjny tylko produkt masowy http://www.carlhansen.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie irytuj się. to nie projekt studyjny tylko produkt masowy http://www.carlhansen.com

 

A co to ma do rzeczy? Wiesz co to ochrona wzoru przemysłowego?

 

Ja się nie czepiam, ani nie irytuję. Tylko uważam, że anouk jest dość dobrym fachowcem, żeby takie sprawy uwzględniać.

 

Nie wpadłem na to forum wczoraj a wątek śledzę praktycznie od pierwszego posta.

 

Może traktuję tą sprawę bardziej osobiście, ale to ze względu na mój zawód i to że w Polsce nie do końca szanuje się pracę autorską. Niestety funkcjonuje to w wielu branżach i jak widać też was to nie rusza.

 

Chyba gdybyś znalazł swój autorski model u kogoś w wizualizacji a gość nie powiedziałby wyraźnie, że to nie jego model to też byś reagował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba gdybyś znalazł swój autorski model u kogoś w wizualizacji a gość nie powiedziałby wyraźnie, że to nie jego model to też byś reagował?

troche przesadzasz, nikt w wizkach nie wymienia czyjego projektu są meble, z jakiej firmy pochodzi stolarka, wanna, parkiety i kapcie, a wszystko to z tego co mi się wydaje jest czyjeś. poza tym skoro kome wymienił autora (zresztą badziwnego krzesła) rzecz w tym ze rozmijacie się o

gość nie powiedziałby wyraźnie
tylko jak miał to inaczej napisać zeby było wyraznie? fontem wielkości 2 cm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu piękne. A poduszki są cudowne :)

 

Mam tylko jedną uwagę. Musisz popracować nad kompozycją w kadrze.

Tu kafelki są najważniejsze, ale reszta elementów za bardzo "dobija" do krawędzi kadru.

Gdy przygotowujesz takie prace dla klienta, który będzie to drukował idealnie byłoby też renderować w większej rozdzielczości i z szerszym kadrem. Tak by pozostawić projektantowi druku jeszcze możliwość dowolnego przycięcia.

 

Tak ogólnie to ten ostatni obrazek do Złotej Galerii rekomenduję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności