Skocz do zawartości

Silver Award : kafeleczki


Rekomendowane odpowiedzi

kome_kafeleczki.jpg

 

hi :)

 

zlecenie dla firmy kafelkarskiej dlatego podłoga to połowa obrazka :D zrobione od zera w jeden dzień, kilka modeli już gotowych. niestety nie miałem czasu na dokładne tekstury dlatego bump kafli miejscami do niczego. render w 2000x1700 szedł 20h na sepronie 2,0 1,5gb. fajerwerki, morze i cała kolorowa reszta dla klienta więc podpisuję się tylko pod technicznym przygotowaniem rendera :D

 

 

 

pozrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dziekuje bardzo wszystkim :) nie spodziewalem sie tylu pozytywow.

 

piotrek - wiem. i nic wiecej nie poradze :)

 

kliment - to bump. dzięki za 600, pozdro 600! :D

 

dziekuje wszystkim.

 

kolejna wizualka, tym razem jakosc jest na naprawe niskim poziomie. przygotowanie sceny z modelem, materialami, teksturami i ustawieniami rendera w 6h, modele sofy i la chaise Marcina. oryginalny render w rozdzielczosci 1700xcośtam. nie wiem w sumie ile trwał bo szedł w częściach. słabe gi i samplowanie oczywisccie przez ciasny termin. nie bylo czasu na detale, poprawki, projekt, ogolnie to na nic nie bylo czasu. ale sie wyrobilem :D aranzacja zerzenieta od producenta mebli. a teraz pora na sen.

 

*ogromne podziekowania za rendering. bez tego bylbym spalony.

 

minitd2.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi sie podoba! ;] tylko cos mi nie przypada do gustu ten stopien:/

wyglada jakby byl jakis krzywy... niestety nie wiem co zrobiles zle;p no i cien wazonu jest jakis dziwny (moge sie mylic;p) ale reszta bardzo mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle :) ciasny deadline mobilizuje do pracy ;)

 

błedy GI w tym ostatnim renderku tylko podkreślają cienie modeli na ścianie. sprawiają, że wydaje się jakby ściana była nierówna pomalowana kiepskiej jakości farbą.

stanowi to całkiem niezły kontrast z prostotą i czystością kafelek.

moim zdaniem to duży plus.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotografie płytek robiłem sam. potem odbarwianie, wycinanie i przygotowanie pod tiling. kilkanaście rozet takich jak na środku rowniez robiłem sam mając tylko wzór i podane nazwy płytek. czyli hardkor a ja ide dalej spac

 

btw. to fragment takiej jednej w full res :)

 

rqs2.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kome nie chce nic mówić... Podoba mi się abrdzo wizka no i szczególnie czas wykonania :)) Świetnie poprostu no ale jedna rzecz mi nie pasi... Te "Kafelki" no poprostu widać ze to textówa, nie mogłeś sie pomęczyć nad 3D z otextórowaniem ?? ja robiłem wczesniej takie bajerki i jest to proste łatwe i przyjemne no ale :)) ogółem bardzo mi się podoba, pzodrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko, i tak efekt jest oszałamiający :)) co prawda moge się doczepić do tego że mogłeś wymodelować kafelki (ok 3 min jak nie mniej:P) i tylko na nich zamieniać textórw no ale okey :D:D pzodro (aha jak coś tro się nie czepaim :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności