Skocz do zawartości

Silver Award : kafeleczki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Raffaello

no, kome - mistrzuniu rozwaliles mnie czasem pracy!!!! na takie wizki to chlopie wymiatasz!

Drugi renederek zdecydowanie mi sie bardziej podoba a modele krzeselek - bardzo orginalny wyglad, gratuluje pomyslu!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabuydowa kuchni po prawej daje rade, gorzej z lewą stroną, do ujęcia się nie czepiam bo wiem że ma na celu zwrócenie uwagi na kafelki - słoiki wyglądają jak by lewitowały - fajnei poradziłes sobie z modelingiem i shaderami zabudowy wokół piekarnika.

 

Daje rade ;) szkoda tylko że fugi nie są modelowane - przynajmniej tak wygląda.

 

na okapie wygląda jakby był jakis shader z niskim subdiv.

 

ogółem 5/5 - zawsze da się coś poprawić ;)

buziaki komek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :)

 

słoiki stoją za deską dlatego tak to wygląda. co do fug, to no kurcze ale jak miałem wymodelować fugi tych rozet i dekorów? :D to normalna mozaika, każdy element jest oddzielny. tymbardziej że klient może zmienić zdanie i wybrać sobie inną rozetę lub układ kafli. szaleństwo :D

 

fakt. na okapie jest mało subdv. najwięcej w całej scenie mają kafle tj. 15 a i tak renderowało się zdecydowanie zbyt długo.

 

cmok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim :)

 

hindus - dzięki. to dla mnie wiele znaczy :) w pierwszym kafle i fugi to disp, w drugim rozjechany bump. ale już się nauczyłem używać displace więc w następnych będzie raczej tylko to. apropos nicka, stary mi się nigdy nie podobał :)

 

RA - mam cię! to fotel :D

 

nielot - co z nimi nie tak?j jakieś konkrety :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności