Skocz do zawartości

Postać 3D: Ślimak


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

spróbuj fałdy skóry zrobić bardziej obwisłe, teraz one grawitacji nie czują

 

końcówki czółek bym zrobiła nie takie idealnie okrągłe, tylko np. lekko wydłużone albo w szpic.

 

siatka przy szyi jakaś chaotyczna, ja bym to inaczej rozłożyła ale hm nie znam się aż tak bardzo na tym, niech się siatkarze wypowiedzą

 

ogólnie model robi dobre wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitaM!!

z-brush--> to nie jest wip tylko finished czyli nic juz nie zmieniam :)

Ania-->z faldami racja nie pomyslalem :D siatka sie moze tylko wydawac chaotyczna :)

hcpiter3d--> wiekszy ms' to nie problem ;) aby dac dodatki z zbrusha trzeba pierw miec/znac tenze program ;)

Lis--> spoko nie kazdemu musi sie podobac, ale moglbys podac jakies konkrety nsatepnym razme bym ich nie popelnil :) sztuczny?? a czy on mialbyc prawdziwy?? malo detali?? poprawie sie :)

toeus--> dzieki :) nie umiem texturowac- proste ;)

pecet--> to samo co wyzej + nie umiem renderowac :)

nastepny bedzie lepszy (chyba)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

nielot007 no nie zalamuj mnie! to tyle???? wrzucaj na WIPa i dawaj dalej! licze na wiecej z twojej strony!

 

nie no zartowalem, jest ql!, dales mu jakies fajne imie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

dzieki wszystkim za komentsy :)

klicuś--> dzieki ;)

 

derm--> hahah a gdzie on ma tutaj texture prosze mi pokazac ??:D

 

piksuś--> hehe a jak, tak jak jego "stworzyciel"(dla nie wprawnych chodzi o mnie;) )

 

Tomuś-->w sumie racja ze nie dopracowany, bo zrobilem go jak speed usiadlem modelowalem skonczylem wszystkie faldy, nie ogladalem sie za siebie czyli nie poprawialem bledow-wrzucilem na forum :)

 

Voruś-->jesli chodzi o tex to nie zbyt umiem texturowac :)

 

Raffaello imie?? pikuś ;)

 

flesz_gordon--> no masz racje :) ale pierw tak wole sie nauczyc organiki gdy sie naucze uznam ze mam dobry poziom to zapewniam ze bede robil tylko wlasne "concepty" ale teraz dluuugi meczacy proces uczenia sie organiki :)

 

krzyhhh-->jesli chodzi o render to pare razy mialem ochote wywalic z tad render i zostawic same screeny :D

pozdro i jeszcze raz dzieki za posty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności